Skocz do zawartości

Sprowadzenie zzr,thundercat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam powoli zaczynam sie interesowac sprowadzeniem motocykla z zagranicy gdyz wydaje mi sie ze to co sie dzieje na allegro i innych ogloszeniach to jest lekka przesada. Rozgladam sie za zzr600 lub thundrcatem . Chcialbym zeby sie wypowiedzieli glowinie tacy ktorzy to robia i sa pewni co do cen. Tu sie pojawia moje ptytanie ile moze kosztowac sprowadzenie takiego motocykla w stanie nadajacym sie do bez awaryjnej jazdy a rocznikowo nie mniej niz 95. Pytam narazie z ciekawosci bo chce wiedziec na co mam sie nastawic za niedlugo. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprowadzam teraz 929 z 2000 roku, moto sam znalazłem dalem namiary kolesiowi. Moto jedzie z Niemiec, koles bierze za to 1500 zl z tym ze on zalatwia wszystkie formalnosci tlumaczenia itp tak ze gotowedo rejestracji. Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://promex.rybnik.pl/

 

Obserwuję stronę od paru miesięcy. Zr7, który jest sprzedany stał może tydzień, Bandit po tuningu, stał też gdzieś tyle i "poszedł", thunderace sprzedany już od paru dni.

Mimo, że sezonu nie ma i niby zainteresowanie małe idą sprzęty jak woda. Następne moto kupię właśnie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://promex.rybnik.pl/

 

Obserwuję stronę od paru miesięcy. Zr7, który jest sprzedany stał może tydzień, Bandit po tuningu, stał też gdzieś tyle i "poszedł", thunderace sprzedany już od paru dni.

Mimo, że sezonu nie ma i niby zainteresowanie małe idą sprzęty jak woda. Następne moto kupię właśnie tam.

 

Właśnie ten koleś mi to sprowadza:) Motocykle naprawde igiełki, ojciec kupił tam Shadowke igiełke, teraz tam ją sprzedał także bez problemów. Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajzyj na ebay niemiecki. tam mozesz tanio wyhaczyc ladny egzemplarz i najlepiej samemu jechac bo po co jeszcze sie bawic w koszty placac komus. Ja wlasnie 2 dni temu sobie przywiozlem fzr 600 z 94r tez kupiona na ebayu. 400zl na paliwko i motor mialem pod domem a zrobilem 950km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajzyj na ebay niemiecki. tam mozesz tanio wyhaczyc ladny egzemplarz i najlepiej samemu jechac bo po co jeszcze sie bawic w koszty placac komus. Ja wlasnie 2 dni temu sobie przywiozlem fzr 600 z 94r tez kupiona na ebayu. 400zl na paliwko i motor mialem pod domem a zrobilem 950km

Tak, ale jesli sprzet wychaczony na niemieckim e-bayu czy innej stronie okaze sie na miejscu powiedzmy "niezgodny z opisem" no to masz tak jakby zonka :icon_biggrin:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z cala pewnoscia uczciwosc polakow wystawiajacych motocykle na allegro sie chowa w porownaniu z ebayem niemieckim. takze jak kto woli. ja kupilem przez ebaya 2 motory i bylem z nich bardzo zadowolony. najpierw bandit 600 - igielka (az nudny motor bo nic nie bylo przy nim do roboty) i teraz fzr 600 2 dni temu - wszystko jak w opisie po malym unfallu (kazdy szczegol opisany). Jesli chodzi o allegro, kupilem kiedys xtz 750 to niestety ale musialem sie modlic zeby ja po kosztach sprzedac. taka prawda. polak kombinuje jak moze zeby kazda ukrytą wadą podciagnac cene za motor.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z cala pewnoscia uczciwosc polakow wystawiajacych motocykle na allegro sie chowa w porownaniu z ebayem niemieckim. takze jak kto woli. ja kupilem przez ebaya 2 motory i bylem z nich bardzo zadowolony. najpierw bandit 600 - igielka (az nudny motor bo nic nie bylo przy nim do roboty) i teraz fzr 600 2 dni temu - wszystko jak w opisie po malym unfallu (kazdy szczegol opisany). Jesli chodzi o allegro, kupilem kiedys xtz 750 to niestety ale musialem sie modlic zeby ja po kosztach sprzedac. taka prawda. polak kombinuje jak moze zeby kazda ukrytą wadą podciagnac cene za motor.

pzdr

Volks, a wracales tymi sprzetami na kolach czy na przyczepce je wiozles? Jesli na kolach, moglbys przyblizyc szczegoly jaka tablice rejestracyjna trzeba miec zeby przejechac przez granice, gdzie ja mozna zdobyc, ile to kosztuje, etc? Dzieki

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obydwa wracaly na przyczepce. Nie orientuje sie jakie sa ceny za czerwone blachy. Mozna je wykupic w niemieckich wydzialach komunikacji czyli w tym momencie jesgtes uzalezniony od godziny dojazdu na miejsce, jednak z cala pewnoscia jest to nie oplacalna metoda bo nie dosc ze musisz wrocic autem to jeszcze paliwo do motoru i takie czerwone blachy raczej nie sa taniutkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak się dobrze składa że mam coś takiego na sprzedaż. Mojego Thundercata mam 2 sezony 96 rok czerwono czarny dużo dodatków: tłumik Yoshimura, białe cyferblaty licznika, białe diodowe kierunkowskazy, lampa tylna diodowa,crash pady LSL, tangpad i manetki Harrisa, nowe opony Metzeler sportec M-1,nowe klocki hamulcowe przód, napęd ok, akumulator ok.+ wszystkie części oryginalne(kierunki, tłumik,cyferblaty) Stan wizualny naprawdę atrakcyjny, sam go przywiozłem. Nigdy mnie nie zawiódł a sprzedaję bo chcę kupić Gsx-r 1000K3.GG: 5382927

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...