Skocz do zawartości

Jaki Motorower do Dalszych wypadów??


mateusz kurowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jaki Motorower (żaden skuter ;p) polecacie do dalszych wypadów? Mój wysłużony Piaggio Typhoon 70ccm już ledwo zipie, a ja nie mam zamiaru już więcej kasy wkładać w ten sprzęcik :buttrock:, najlepiej by była to jakaś 80ccm zarejestrowana na 50ccm, nie zależy mi na prędkości, ale ,żeby te przelotowe 80km/h było... Bo w Typhoonku , to max 70km/h i to czasem męczy... Czytałem troszkę opinii o Hondzie NS-1 i pisano ,że jest dobra w dalekie trasy cytuje "Nie boli Cię tyłek ani plecy". Wpiszcie tutaj takie motorowery które uważacie za idealne do dalszych wypadów (około 200-300km).

 

Ps. Proszę tylko bez odpowiedzi w stylu "Poczekaj rok , zrób sobie A i kup coś mocniejszego", nie potrzebuje jakiegoś "potwora" nie do ogarnięcia ;] mi pojemność 80ccm spokojnie wystarczy :eek:

 

Pozdrawiam Mateusz Kurowski

Edytowane przez mateusz kurowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to NS1 a tak jak QóBa powiedział może kup jakieś enduro to jest good na traski i w teren :icon_razz: A jak chcesz też pokazać się przy kolegach i dziewczynach motorem(wyglądem)kup NS1 lub TZR(choć nie wiem czy tzr jest wygodna) jezdziłem NS1 i powiem,że ciałkiem przyjemnie się lata na niej :biggrin:)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem motorower nie nadaje sie do latania w trase.

Ile masz lat? 16? Zrob A1 i kup jakas 125 - tym juz mozna poleciec w traske, bo wieksze i szybsze.

Albo poszukaj jakiejs 125/50.

Ja na Pegaso 70 (replica duzej Pegaso, na bazie RX) raz zrobilem 100 km w jedna strone i mialem tak dosyc, ze sie w pale nie miesci. Nie dosc, ze niemal kazdy mnie wyprzedzal to jeszcze silnik sie jarmoli strasznie a komfort jazdy? Lepiej to przemilczec :biggrin:

Edytowane przez Kwiatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje Suzuki GT 80/50 ;] bardzo fajny chopperek ;] 80km/h można spokojnie jeździć (do tylu wiekszość jest zablokowana) mało pali i w ogóle fajny sprzęcior ;] wygodny itp.

 

www.bikepics.com/members/sqark1991 ;] tam masz fotki takiej GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował mbx-a bardzo wygodny do dluzsze trasy o czym moge poswiaczyc spalanie tez przyzwoite stosunkowo malo kosztuje i predkosc przelotowa mozna utrzymywac powyzej 80. Jesli chcesz sie czegos wiecej dowiedziec to pisz na gg praktycznie caly czas siedze na niewiedocznym dlatego pisz kiedy chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił tak jak proponował Kwiatek. 125 na 50 i jest super:) A jakbyś znalazł jeszcze zablokowaną to już całkiem Gites:P 80km/h lajtowo sobie jedzie i nie piłujesz silnika a jak masz potrzebę przy gazować to jest zapas. NSR górą :D:P:P:P:P Pozdrawiam paa:)

 

Ja bym zrobił tak jak proponował Kwiatek. 125 na 50 i jest super:) A jakbyś znalazł jeszcze zablokowaną to już całkiem Gites:P 80km/h lajtowo sobie jedzie i nie piłujesz silnika a jak masz potrzebę przy gazować to jest zapas. NSR górą ;):P:P:P:P Pozdrawiam paa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odrzucil wszystkie "plastiki" ze wzgledy na pozycje za kierownica i silniki lubiace wysokie obroty. Wybralbym cos z mocniejszym dolem. Zalezy jeszcze jakie dla Ciebie sa to te dluzsze wypady ?

 

 

 

ja proponuje Suzuki GT 80/50 ;] bardzo fajny chopperek ;] 80km/h można spokojnie jeździć (do tylu wiekszość jest zablokowana) mało pali i w ogóle fajny sprzęcior ;] wygodny itp.

 

Po moim krotkim kontakcie z GT moge stwierdzic ze rzeczywisice ma wygodna pozycje. Ale moze sam wlasciciel zabierze glos w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...