Skocz do zawartości

Sprobuj w terenie!


Rekomendowane odpowiedzi

WOOOOW. Ale jazda! Było świetnie. Maniek śmigał na XTR, a ja na DR. Teren nie był chyba zbyt trudny, ale frajda nieziemska. Były hopy, dziury, krzale i inne atrakcje. Obyło się bez spektakularnych gleb i do domu wróciliśmy w jednym kawałku. Zaliczyliśmy pierwsze skoki. To jest odjazdowa zabawa, zwłaszcza wtedy, kiedy masz świadomość, że motocykl nie dotyka kołami ziemi :twisted: . Rajcują możliwości opon, zawieszeń i silników terenowych maszyn - uślizgi tylnego koła nie są problemem, a wszelkie dziurska to frajda! I za każdym razem coraz śmielej, ale zawsze pod kontrolą.

 

Wielkie dzięki chłopakom z Motoszkoły. Na prawdę WARTO BYŁO SPRÓBOWAĆ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lżejszych, jak lżejszych.... Próbowałem też na lekkiej 125 DR i... kaszanka! No ale to jest raczej idealne moto do nauki jazdy...

 

w ogóle, to planuję powtórzyć wypad (tylko jak się odrobinę ochłodzi, bo mózg i jajka mi się zagotowały....)! I teraz rozumię, dlaczego Michał i Dominik oprócz normalnego moto, mają zawsze enduro w garażu... Ale wyżywka!

 

...zaczynam zbierać na jakieś enduro... :(

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie ile was to kosztowało]

Koszt to 100 zeta za dwie godziny i 200 zeta za cztery. Na początek polecam dwie godzinki. I tak wysiłek jest spory. Pot lał się po twarzy i po plecach. Jeżeli chcesz poszaleć, to chyba powinieneś mieć co najmniej A1 (chociaż nie mam pewności).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek ty jeździłeś do Poznani an ator to moze ja przyjade do warszawy na endurko - tylko ze ma mały problem - gram w piłke nożna i ostatnio mialem kontuzje kostki - zwichniecie i peknieta torebka stawowa - nie wiem czy wytrzyma na enduro - jak mocno obciazona jest kostka - bo moja ma ograniczenie jezeli chodzio skret i nacisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam - co musiał bym ze sobą zabrac - bede jechał z Poznania najprawdopodobniej pociagiem wiec za duzo sprzetu nie wezme - ewentualnie kask i butu - ale skóry to raczej nie wezme zreszta chyba skora na ścigacza nie nadaje sie na enduro - nie wiem czy istniej emozliwośc wypozyczenia od was jakiegos stroju na enduro

 

Dodatkowa sprawa to nigdy nie jeźdiłem na enduro - na ścigaczach mam duze doświadczenie ale na enduro nie - nie wiem ja bedzie zaawansowana grupa

 

kiedy i o ktorej jest wyjazd ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczestnik naszych przejazdzek musi spelniac nastepujace warunki:

Musi posiadac uprawnienia do kierowania motocyklem (PJ kat. A lub A1)

Musi posiadac swoj kask.

Musi posiadac zwoje ubranie: zalecamy ubranie motocyklowe w tym wysokie sztywne buty, ze wzgledu na pogode wiele osob jezdzi w cienkim ubraniu - wtedy dostaje od nas ochraniacze na lokcie i kolana. Zalecamy posiadanie rekawiczek.

 

Nie trzeba byc doswiadczonym "endurzysta". Nawet wiecej - lepiej nim nie byc:) nasze jazdy nastawionme sa na tych motocyklistow, korzt jezdza na coniedzien po szocie, ale chceliby sprobowac w terenie.

 

Terminy:

Wszystkie szczegolu dostepne so na naszych stronach.

Za kazdym razem nalezy sie z nami umowic telefojnicznie lub (lepiej) mailem. Przesle szczegolowy opis dojazdu do mnie do domu - tam zaczynamy.

W najblizszy weekend bedziemy znow jezdzic, zatem wzorem ubieglkych weekendow umawiamy sie:

w sobote na 9.00

w sobote na 15.00

 

w niedziele podobnie

 

Przejazdzka trwa 2 lub 4 godziny. Oczywiscie mozemy umowic sie na dluzej, z reszta w planie sa nawet wyjazdy weekiendowe - wszystko zalezy od chetnych.

 

W jednej grupie jest max. 3 osoby.

Jesli grupa umowi sie na 2 godziny, to pomiedzy moge jeszcze kogos umowic - tak jak tydzien temu np na 11.

 

Oplaty: najlepiej zrobic przelew na konto podane na stronie (jak za kurs) - wyjatkowo mozemy przyjac gotowke, ale wtedy niepotrzebnie zajmujemy sie pierdolami - lepiej w tym czasie popjezdzic :()

 

Pozdrawiam i zapraszam.

 

Michal Demczuk

Grupa Instruktorów Motocyklowych

www.motoszkola.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...