Skocz do zawartości

Białoruś na przełomie kwietnia i maja.


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tokmku chłopaki z Ursynowa chętnie odwiedzą dziweczęta z naszych dawnych ziem :buttrock:

 

Oczywiście w doborowym towarystwie samego Hetmana Kamandira Kulika :banghead:

 

Bardziej jesteśmy za wersja numer 1 czyli w poniedziałem powrót na nasze ziemie.

 

Planujemy spedzić kilka dni na mazurach aby tamte dziewczeta nie poczuły się zazdrosne :)

 

pozdr,

 

siurniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeczku zostaw trochę tego Lwowa na naszą wyprawę :buttrock:

Na tę wyprawę nie dam rady bo i tak już musze zbierać co mogę na UK i później nasz wypad na Kamieniec ale będę wiernie kibicował ;) Odbijemy sobie we Lwowie na impresssce :icon_mrgreen:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigło czy ja dobrze zrozumiałem ?? dlatego że uderzasz do UK my mamy siedzieć na dupach :) :bigrazz:

Lwowa wystarczy wódy całej nie przepijemy panienek wsjech nie przelecimy miasta nie podpalimy

a poza tym ruszyć gdzieś trzeba bo inaczej w Grodnie wątroby nam nosem wyskoczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc również wolę pierwszy wariant. Nie widzę przeszkód, by w samym Grodnie uformować grupę krótszej inwazji wschodniej, i conajmniej do polskiej granicy wracać w kolumnie.

 

Pozdro600 - zamierzasz jechać GSX-R'em?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie, fajne dupy w grodnie sa. szkoda ze wyjazd tak pozno, bo musze sie na wyscigi szykowac, ale moze smigne z wami do grodna na weekend sie polansowac :icon_mrgreen:

 

A dzasz rade? Bo z tego co słyszałem to raczej kiepsko sobie w trasie radzicie (mówie o HW, nie wiem jak ty) :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) druga sprawa w tym hotelu zaj**ali złemu bobowi motocykl podczas katyńskiego więc jeżeli tam nocujemy to myślę że trza wylosować dwie osoby postawić im flachę (może jaką krasawice też :icon_mrgreen: ) i trzeba pilnować -chyba że są tam jakieś strzeżone :icon_mrgreen: parkingi

Tak jak powiedział Wojtasik, kradzież miała miejsce w internacie przy Łyczakowskiej.

 

 

Ty razem trzeba będzie postawić motocykle na miejscu do parkowania, a nie na wjeździe do magazynu... Bardzo możliwe, że tym razem motocykle się nie wywrócą... :icon_mrgreen:

Zgadzam się całkowicie, tylko pamiętaj, że miejsce wskazał nam cieć. Teraz będziemy mądrzejsi.

 

 

Tomku chłopaki z Ursynowa chętnie odwiedzą dziewczęta z naszych dawnych ziem :notworthy: (...)

Bardziej jesteśmy za wersja numer 1 czyli w poniedziałem powrót na nasze ziemie (...)

:bigrazz:

 

 

Tomku bardzo interesująca propozycja ,szkoda tylko tylko że mam tak daleko ( muszę dołożyć 700 w obie strony) ,ale będę sie zastanawiał . :notworthy:

Pogadaj z Protem, ona także von Breslau :cool:

 

 

Jam tutaj nowy i swiezy, ale z checia sie na wariant 2 zapisuje! Jak 2 nie wypali to i pierwszym wariantem sie zadowole!

Pogadamy w Toruniu :P

 

 

Szczerze mówiąc również wolę pierwszy wariant. Nie widzę przeszkód, by w samym Grodnie uformować grupę krótszej inwazji wschodniej, i conajmniej do polskiej granicy wracać w kolumnie. (...)

Nie widzę przeszkód, wracasz z Siurniętym Królikiem :bigrazz:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigło czy ja dobrze zrozumiałem ?? dlatego że uderzasz do UK my mamy siedzieć na dupach :wink: :icon_razz:

Lwowa wystarczy wódy całej nie przepijemy panienek wsjech nie przelecimy miasta nie podpalimy

a poza tym ruszyć gdzieś trzeba bo inaczej w Grodnie wątroby nam nosem wyskoczą :icon_eek:

hehe...cze Barył :buttrock: aleszsz f szyciu...jakszebym śmiał coś tak łokrutnego proponować.... :icon_twisted: byleście mieli siłę na Kamieniec bo ja Wam towarzysze nie odpuszczę :icon_mrgreen: ...laleczkom to już chiba razem nie odpuścimy :buttrock:

w sumie to też chętnie bym się zabrał ale i tak ledwie z kaską wyrobię poza tym po powrocie z UK to nadgarstki i kręgosłup i tak pewnie stwierdzą, że chyba och..łem jadąc jeszcze na "autostrady" ukraińskie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lektura obowiązkowa dla chętnych na wyjazd. Pomijając spam, w tym wątku jest wiele pożytecznych informacji:

http://forum.motocyklistow.pl/Poradnik-dla...ych-t62377.html

 

Buziaki.

Kamandir.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Komandir :biggrin:

widze ze sie szykuje kolejny wypad

Grupy Udrzenioiwej Wschod

 

patrzac po osobistosciach jakie sie wstepnie zglosily

to widze ze bedzie to zajefajny wypad :crossy: :wink:

 

mam tylko jeden maly postulat

nie robmy 2 imprez ostatniego dnia tuz przed wyjazdem ;) :flesje:

pozatym z pozostalymi palnami jestem za

tak k woli wyjasnienia

proponowal bym osobom chetnym najpozniej na poczatku kwietnia zalatwiac wize :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...