Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

powitał

no nareszcie kupiłem sprzeta a jest to vn 800 c drifter , czarny jak smoła ,osprzet silnik, lagi w chromie

kanapa solo kiera LSL na wzór Indiana ,hamule lepsze bo dwie tarcze tzn. przód i tył , jeszcze pucuje i dokładam dodatków jak będzie gotowy zapodam fotke , niedoczekany jestem wiec zamiast 1500 kupiłem 800 i też dam rady do wyboru były dwa 800 E i 800 C wzilem oczywiście wersje C bo ładniejsza i troche inna rama przy główce inny kąt , prowadzi sie zajebi...... classic sie chowa a niby te same sprzety tylko błotniki inne a wcale nie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nullek

no bo indiany są najlepsze

 

sprawdź czy masz klucz do świec bo się zapłaczesz bez niego - to jest jedyny minus tego motocykla i czyszczenie łańcucha - oooo aż mnie ciarki przechodzą jak sobie przypomnę jak czyściłem

za to heble są 1 klasa jak na czopa - tylko tarczę z przodu wymień na wierconą, a i olej często zmieniaj wersja c jest uczulona na stary olej

a co do classica to niekoniecznie są to te same sprzęta

 

pozdr.

i moje gratulacje

witaj w świecie "prawie jak INDIAN"

Edytowane przez Klaus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w VN nie ma wersji E - tylko A (chopper), B (Classic) i C - Drifter. Zamiast 1.5 kupiłeś 800? :buttrock: no to jesteś niecierpliwy - zresztą Klaus może coś tu powiedzieć bo sam zaliczył przesiadkę...

PS

graty :biggrin: i pochwal się nowym sprzętem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitać szafira

o mógłbym trochę opowiedzieć o ile lepszy jest 1500 od 800

ale na razie pozostawię te opowieść

niech nullek sie cieszy 800

jak ktoś nie potrafi trzymać na sznurku emocji to tak jest że ma 800 a 1500

 

jak widze ceny 800-setek to mnie mdli ja 2 lata temu sprzedałem swojego drifterka 2001 r taniej niz teraz są 1999

no ale co zrobić sprzeta juz nie produkują to może dlatego tak poszły ceny do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kolegom!

Mam taką prośbę - w środę, jeśli pogoda pozwoli wybieram się z Piły w Beskid Sądecki. Wyznaczyłem trasę przez Poznań - Ostrów - Kępno - Częstochowę - Kraków - Nowy Sącz - Rytro potem kawałek Słowacja, Czechy i do domu. Czy znacie na tej trasie, jakie punkty serwisowe, do których mógłbym zwrócić się w razie potrzeby? Uprzejmie poproszę o nazwy miejscowości i telefony - o ile znacie. No i nie musza to być przedstawiciele Kawasaki; wystarczy dobry mechanik z Waszego polecenia. Z góry nie dziekuję, żeby nie zapeszyć, ale obiecuję podzielić się po powrocie wrażeniami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

co do roznicy to doskonale wiem jaka jest bo miałem okazje popróbowac 1500 i co tu duzo gadac kultowy sprzet , 800 kupilem bo tani kurna byl niemiaszkowi sie znudził i uprzedał cena za 2002 jest w tej chwili dobra wiec pleców nie bedzie a za to spora górka heheh , co do wersji E jest takowa tylko dobrze poszukaj w katalogach

pozdro

 

ps. klaus masz racje troche jak INDIAN , staram sie upodobnić sprzeta do ROADMASTERA może sie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Szanowne Bractwo VROC :notworthy:

Stałem się szczęśliwym posiadaczem VN 1600 Nomad i przeczytałem wasze forum od deski do deski.Dostałem już swój numer z "VROC- 25029" i postanowiłem się tutaj odezwać do was.Czy znajdzie sie miejsce dla takiej mordy jak ja?W powitalni już byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie bardzo cieszę na tę okazje.Nie ukrywam,że z pewnością będę zmuszony skorzystać nie raz z porad ludzi,którzy mają VN w jednym palcu.A zaznaczam,że sam tez NIGDY nie odmówię pomocy,porady i wszelkiej gościny tak zacnemu gronu.Zawsze o każdej porze dnia i nocy.Jak widać nie mam dużego przebiegu na forum ale to dlatego,że dopiero się zaciągnąłem tutaj.Ale koniec tłumaczenia się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Szanowne Bractwo VROC :wink:

Stałem się szczęśliwym posiadaczem VN 1600 Nomad i przeczytałem wasze forum od deski do deski.Dostałem już swój numer z "VROC- 25029" i postanowiłem się tutaj odezwać do was.Czy znajdzie sie miejsce dla takiej mordy jak ja?W powitalni już byłem.

 

 

z wielkim szacunkiem witam "nowego" posiadacza jednej z ostatnich naprawdę stalowych marek ---->"VN" :biggrin: , chętnie podzielę się spostrzeżeniami na temat cuda, które zakupiłeś ----> nie chwaląc sie, też takowego dosiadam... :) tak więc pytaj śmiało.

 

PS co lub kto namówił Cię na vn 1600???? - opowiadaj, co Tobą kierowało ???

może wpadniesz za tydzień do Borek to skonfrontujemy sprzęty ... :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wszelkiej gościny tak zacnemu gronu.Zawsze o każdej porze dnia i nocy....

A wiesz, że czasem odbywają się forumowe ogniska na Kabatach? Po takiej deklaracji możesz spodziewać się gości. Raczej w nocy i raczej nawalonych :icon_mrgreen:

Fajnego sprzęta kupiłeś :clap: . Niech ci służy. A swoją drogą to tłumy na VROCu się zrobiły. Jeszcze niedawno było 22xxx a teraz już 25xxx!

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...