Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem i żałuję, że przespałem temat i straciłem takie okazje :(. Zimą sprzęt stał pod pokrowcem i nie inspirował mnie do myślenia o szybie. A teraz po ptokach. Prze internet nie chcę kupować, bo lubię najpierw wziąć do ręki i przymierzyć. Dzięki kolegom mam już dwa namiary na sklepy w W-wie, muszę się zorientować w temacie. Trzeba będzie tylko wydać trochę więcej, niż 15 EUR albo 200 zł ale za głupotę się płaci :(.

A swoją drogą mogłeś napisać, że masz szybę do sprzedania :lalag: .

pzdr

 

Witam kolegów spod znaku "K"... :banghead: ... Proszę wybaczyć że wtrącam swoje "5groszy" ale nie mogłem powstrzymać się...

 

Czytam jak z zapałem walczycie o naszywki, o nr VROC..., super :clap: ... Ale zamarłem na chwilę po przeczytaniu "akcji z szybą do VN z logo "VN"... Nowa 1600zł, ktoś sprzedał używkę za ...200zł, no i jeszcze widział inne dwie za ...15 euro (ok.60zł)... Panowie!!! Podawajcie więcej TAKICH INFORMACJI. To są niesamowite ceny, świetne giełdy-mowa o giełdzie w Niemczech-z szybami po 15 euro...!!! Ludzie-piszcie na forum o takich "okazjach" dokładniej np:"...-widziałem na giełdzie w Hamburgu na ulicy...i tu adres, następna giełda będzie dn:...i tu data..." Takie info to piękna sprawa i takie info jest potrzebne!!! ...a nie jakieś ..."widziałem", ..."były"...,"mogłem kupić" :lapad: ... Nie denerwujcie innych takimi "newsami"...

Będąc posiadaczem VN-a...JA NIEZOSTAWIŁBYM SZYBY Z LOGO "VN" W CENIE ...15 euro... KUPIŁBYM JĄ KOLEDZE, ZNAJOMEMU, BABCI PAPROCKIEJ... Nieważne komu... Mam nadzieję że rozumiecie o co chodzi...

Warto o tej sprawie pomyśleć, bo pisanie jeden-drugiemu "szkoda że nie mówiłeś" lub "miałem ale sprzedałem" jest śmieszne w tak zacnym towarzystwie!!! Mam nadzieję że dobrze zrozumiecie moje "5groszy" i nikt nie będzie płakał..., no i może przy okazji rozruszam towarzystwo bo coś słabo piszecie :wink: ... To tyle.

 

Życzę Wam owocnych obrad-POZDRAWIAM :flesje: I DO ZOBACZENIA NA TRASIE :crossy:

...pozdrówka dla kolegów z ziem południowo-zachodnich!!! :wink:

Edytowane przez ADAM 66-VN 2000

ADAM - BMW 1300 GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie naszywek. Uporaliśmy się z doborem materiału i nici , oraz kroju czcionki (był z tym mały problem). Staneło na : podkład -czarny filc , haft w kolorze szarym i napisy białe , szerokość naszywki 12 cm (mniejsza nie może być bo ni da się zrobić czytelnego napisu).Sprawa została przekazana do projektowania. Za 3-4 dni przedstawię Wam gotowy projekt , jeśli Was nie rozczaruje za 2 tygodnie mamy naszywki.

pozdrawiam

Edytowane przez WWaldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

W kwestii naszywek - pieniądze na konto WWaldiego przelałem i czekam z niecierpliwością. Jutro mamy rozpoczęcie sezonu: wspólny lans, spotkanie przy kawie etc. Jestem w tym gronie po raz pierwszy, więc trema jest zrozumiała. Mam szczęście do mojego 'wprowadzającego' ar2r wykazującego się dużą wyrozumiałością... Żeby nie przesłodzić - jestem na dzisiaj umówiony z mechanikiem, bo mój nabytek wydaje z siebie pewne niepokojące odgłosy. Mam nadzieję, że to drobiazg.

Na koniec jeszcze zdanie w związku z postem ADAM 66-VN 2000. Masz rację kolego. Nie musiałem, ale trochę się zawstydziłem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam 66 Masz Racje. Ja za 15 euro to wzialbym sam stelarz - a szybe dorobil wg wlasnego uznania. Ale niestety. Jakkolwiek jezei ktos by widzal w niemczech szybe za 15-30 e to ja reflektuje. Wezme sam stelarz bo mam poszerzona kierownice i standardoe szyby nija wygladaja na moim moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas szukam tej szyby (nie musi być z logo vn) więc gdyby ktoś coś w tym temacie :) to proszę o info.

Miałem w rękach szybę highwaystar. Wygląda nieźle (wg mnie lepiej niż MGG).

Może uda mi się zajrzeć na MotoExpo w piątek i tam coś znaleźć. Gdyby się udało to napiszę.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

W kwestii naszywek - pieniądze na konto WWaldiego przelałem i czekam z niecierpliwością. Jutro mamy rozpoczęcie sezonu: wspólny lans, spotkanie przy kawie etc. Jestem w tym gronie po raz pierwszy, więc trema jest zrozumiała. Mam szczęście do mojego 'wprowadzającego' ar2r wykazującego się dużą wyrozumiałością... Żeby nie przesłodzić - jestem na dzisiaj umówiony z mechanikiem, bo mój nabytek wydaje z siebie pewne niepokojące odgłosy. Mam nadzieję, że to drobiazg.

Na koniec jeszcze zdanie w związku z postem ADAM 66-VN 2000. Masz rację kolego. Nie musiałem, ale trochę się zawstydziłem.

Pozdrawiam.

 

... trochę wstydliwy jesteś Wojtaq-u ... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą zamieszczam zdjęcia wózka, który już mi służy. Poniżej adres:

http://foto.onet.pl/71e0,8804a0e48em2,u.html

 

Ponieważ uzgodniłem pewne rzeczy z wykonawcą, wózek jest wystawiony sondażowo także na Allegro:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=177022458

 

Powiem jedno - wózek się sprawdził! Dzięki niskiej platformie, zaledwie 1 cm nad posadzką, sfazowaniu strony wjazdowej oraz blokadzie kółek nie ma żadnego poślizgu przy wjeżdżaniu motocyklem. Potem nawet nie trzeba wrzucać biegu dla zablokowania tylnego koła. Wystarczy zdjąć blokady z kółek i po przyłożeniu niewielkiej siły maszyna tańcuje po całym garażu. Nie ma możliwości, żeby stracić kontrolę nad manewrowaniem, jak sugerował to jeden z zamieszczonych postów. Wszystko jest pod kontrolą i bezpiecznie. Na koniec operacji wystarczy już tylko oprzeć motocykl na bocznej stopce i finito.

Zamieściłem tego posta bez własnych zamysłów merkantylnych. Postaram się jutro wynegocjować z wykonawcą niższą cenę, więc być może kogoś to urządzenie zainteresuje. Namiary na Allegro są na mnie, ale mogę podać telefon wprost do wykonawcy, jeśli kto chce.

Pozdrawiam!

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :icon_razz:

panowie naszego tematu trzeba już pomału szukać pobił nas nawet temat wild road star czyżby wildstarów było wiecej w polsce niż vn :icon_mrgreen: bo myśle sobie tak skoro mamy temat vroc to wiadomo że dotyczy tylko vn wiec mozna na tym temacie dzilic sie iinformacjami na temat motocykli ,można komuś pomóc i doradzić

pomysł z wózkiem jest cool i chyba sobie taki sprawie konstrukcja wyjatkowo prosta gratulacje ;)

pozdrawiam i do spotkania na :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Wybieramy się jutro z ar2r na Motobazar do Poznania. Oczywiście byłoby miło spotkać kogoś z kolegów. Wyruszamy ok. 10:00 z Piły, więc m/w 11:30 będziemy u celu. Może kogoś, kto chciałby być, a nie może coś interesuje. Mogę wówczas popytać, zobaczyć, dowiedzieć się. Dla szybkiego kontaktu mój telefon 502616990. Może WWaldi dotrze z naszywkami?

W kwestii wózka trochę mi nullek pochlebiłeś. Urządzenie jest rzeczywiście proste, jak świński ogon. Ale to nie mój pomysł, tylko autorska interpretacja podejrzanych w necie konstrukcji. Nie sądziłem jednak, że będą problemy z wygięciem tej blachy. Z porównań i pomiarów wychodziło bowiem, że grubość ma być 5 mm. Zaniżyłem do 4 mm, a i tak ślusarz nie mógł tego na dużej giętarce sprofilować. Pociął blachę palnikiem plazmowym na właściwe formatki i pospawał. Wtedy dało radę.

Jeżeli chodzi o naszą obecność w dziale VROC, to rzeczywiście nie mamy się czym pochwalić. Na pewno nie otrzymamy statusu przyklejonego, bo spójrzcie sami na ilość postów u też nieklejonych wildstarów! Biją nas na głowę, niestety... Apel więc - bądźmy bardziej aktywni, wtedy nie spadniemy ze strony, a być może i nas podkleją :)

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na bazarze na pewno będę, ale niestety jeszcze bez naszywek. Natomiast co w sprawie naszywek.Projekt gotowy można zobaczyć u mnie na serwerze :

znaczek VROC szerokość 12cm.

Moim zdanie jest OK , ale proszę o Wasze opinie.Jeśli w poniedziałek zaakceptuje projekt do końca miesiąca mam zrobione i zaczynam wysyłki. Poniżej podaje listę chętnych którzy zgłosili zamówienie mailem (nie sprawdzałem jeszcze wpłat) i tak:

1.Wojtek S. 6szt

2.Adam K. 2szt

3.Ania R. (Dex) 2szt

4.Igor L. 2szt

5.Jacek L. 2szt

6.Remigiusz Ch. 2szt

7.Marek M. 2szt

8.Grzegorz M. 2szt

9.Janusz K. 2szt

10.Leszek G. 2szt

11.Michał M. 2szt

12.Paweł F. 3szt

+ dla mnie tak że jest jeszcze 18 sztuk wolnych. Jeśli coś nie pasuje lub jeśli kogoś pominąłem proszę o kontakt.Pozdrawiam.

 

A pro po bazaru.

Wojtaq zapisałem sobie Twój numer telefonu (zapisz sobie mój jest w info) i koło godziny 12 spróbuje się odezwać , wiem że jeszcze będzie parę osób, więc jeśli wszystko będzie ok to do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...