Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No bardzo dawno mnie tu niebylo powstalo wiele roznych inicjatyw czy cus ale ze ar2r zdradzil kawke dla ventury to dziw ale nie prorokuje znudzi mu sie ze wzgledow praktycznych choc moto fajowskie i sam myslalem o takim ale nie nadaje sie na fajne szybkie jazdy po naszych drogach a o winkielkach zapomnij nawet moj mastodon zachowuje sie lepiej a wiem co mowie bo jezdzilem Ventrom i wogle ar2r wstyd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek Normalnie wstydze sie - ale nie moglem sie powstrzymac. Zobaczymy w sezonie czy mi sie bedzie podobalo czy nie :) jak nie no to zmiana na nomada. A jak sam nie pocwicze to nie bede wiedzial. Wiesz wszedzie na forunm pisali ze trzeba przechodzic kolejne etapy w pojemnosciach - mialem 800 mam 1300 potem 1500-1600 i 2053 :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te 2053 brzmi jakos znajomo ale ja wole mowic 2000 i skooter :bigrazz: i trza jechac jak mowią z coraz z wiekszym wiaderkiem :)

 

A dodam ze za wielka wodo jest nomad w wersi 2053 i tez jakos patrze w te strone :)

Edytowane przez DRACO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdiecia pokazuja prawie mojego Sharka z tym ze moj ladniejszy :icon_eek: a ja mowie o prawdziwym nomadzie. Zdiecia swojego zamieszcze zaraz po tym jak odbiore z warsztatu gdzie robia mi pare spraw :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odwiedzileś poczte z kolejna porcja znaczków ?
Ano, odwiedziłem!

 

Dzisiaj wysłałem następujące pakiety wyczerpując bieżące zamówienia:

1. bumik - 1 szt.

2. easy nomad - 1 szt.

3. hary kapuchan - 1 szt.

4. pinas - 2 szt.

5. qudlaty2004 - 1 szt.

6. Remo - 2 szt. (ponownie, tym razem poleconym)

7. swider70 - 2 szt.

8. szwarc - 1 szt.

9. Unek - 1 szt.

10. Vampimar - 1 szt.

11. wadir - 1 szt.

Jeśli ktokolwiek chce blachę VROC 2007 to proszę o wiadomość. Zostało kilka, więc kto pierwszy ten lepszy.

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, odwiedziłem!

 

Dzisiaj wysłałem następujące pakiety wyczerpując bieżące zamówienia:

1. bumik - 1 szt.

2. easy nomad - 1 szt.

3. hary kapuchan - 1 szt.

4. pinas - 2 szt.

5. qudlaty2004 - 1 szt.

6. Remo - 2 szt. (ponownie, tym razem poleconym)

7. swider70 - 2 szt.

8. szwarc - 1 szt.

9. Unek - 1 szt.

10. Vampimar - 1 szt.

11. wadir - 1 szt.

Jeśli ktokolwiek chce blachę VROC 2007 to proszę o wiadomość. Zostało kilka, więc kto pierwszy ten lepszy.

dzieki, bo już nie chciałem się napraszać, ale tęsknie wyglądałem za listonoszem z grubszą kopertą. pozdrawiam.

 

dzieki, bo już nie chciałem się napraszać, ale tęsknie wyglądałem za listonoszem z grubszą kopertą. pozdrawiam.

co to za jakaś grupa 3xo przy moim zdjątku. czy Szanowny Big Brother Moderator Operator coś o tym wie bo ja nie. proszę o przywrócenie mi moich skrzydełek. dzięki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie easy nomand juz chcialem krzyczec zdrada, ale jezeli to twoj swiadomy wybor ?? jezlei nie to dawaj znac a przyatakuje dominka i ci zminei na wspaniale skrzydelka :icon_biggrin: i sorry za litrowki ale wlasnie opijam venture zeby sie nie rozeschla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja też bardzo czekałem
Cieszy mnie odrobina radości, jaką sprawiam szanownym kolegom. Przepraszam za drobny poślizg, ale miałem nieco trudny i zły początek tygodnia więc sprawy niższej rangi zostały załatwione później. Teraz jedynie kilka dni czekania i niepewności - dojdą, czy nie? Nawet Ventury secesjonisty ar2r nie opijam, bo do domu właściwie nocą zaglądam... Ale co się odwlecze, to nie uciecze... Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Ar2r gratulacje :( , fajne moto :clap: najważniejsze jest spełnianie swoich marzeń a Ty ostatnio

mowiłeś głównie o Venturze-czyż nie tak było?.

Ja jednak pozostanę wierny VN-om :wink: , też myślę o czymś większym ale to może w połowie sezonu,

poprostu jakoś nie mogę się rozstać ze swoim sprzętem.

Wojtaq nie wypominam Ci altzhaimera poprostu delikatnie zpytałem czy nie zapomniałeś ale to już się więcej niepowtórzy będę cierpliwie czekał na nr. konta i kwotę jaką mam przesłać.

Mam nadzieję, że jak już będą znaczki na 2008 r to też pomożesz nam w ich zdobyciu sam widzisz ile radości sprwia nam posiadanie nowych zabawek. Ja już zamawiam 2 szt. o ile będziesz chciał się tym zająć.

Jedziemy po nowym roku z rodziną w Tatry już pisałem, że moja Oleńka będzie się uczyć jeździć na nartach i jak zgłębi podstawy to może jeszcze w tym roku jakiś wypad do Czech lub Austrii, zobaczymy jak będzie ale plany są i to najważniejsze.

 

Pozdrawiam wszystkich i szerokości :(

Edytowane przez Piotr27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...