Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mógłbyś przetłumaczyć ten tekst

Ożeniłem się 34 lata temu ze szkolną miłością Susan i mamy dwie córki. Starsza, 24 letnia Megan projektuje grafikę w Nowym Jorku lecz spędziła rok w Seattle także pracując jako projektant. Minionego lata nawiedziła Włochy, gdzie studiowała we Florencji projektowanie i włoską sztukę. Niezłe życie, co? Młodsza, dwudziestoletnia Kathryn studiuje pielęgniarstwo, by osiąnąć stopień licencjonowanej pielęgniarki i dalej uzyskać dyplom magistra w swojej dziedzinie. Jesteśmy bardzo dumni z obu tak różnych, jak dzień i noc. Ja jestem nauczycielem ZPT w gimnazjum, gdzie uczyłem 34 lata. W końcu idę na emeryturę już w bieżący piątek. W kwietniu przyszłego roku będę miał 57 lat i chcę mieć trochę czasu, by cieszyć się życiem zanim starość sponiewiera moje ciało i umysł ;-) To była cudowna i pełna satysfakcji kariera i dumny jestem z wielu ex-uczniów (kilku z nich umarło, zostało zamordowanych, poszło do kryminału, popadło w narkotyki lub alkohol albo też po prostu zmarnowało swoje życie, ale tylko kilku - na szczęście). To smutne zostawiać wszystko, co robiłem całe życie, ale ekscytująca jest myśl o swobodzie podróżowania, odwiedzania ludzi, pracy w ogródku lub warsztacie albo po prostu leżeniu bykiem i obserwowaniu, jak świat przemija na moich oczach. Moja żona twierdzi, że ma wiele pomysłów na wypełnienie czasu dla mnie - począwszy od gotowania kolacji każdego wieczora! O-ho, może powinienem jednak zostać w pracy...

 

Niby nic nadzwyczajnego prawda? Ale tak sobie pomyślałem, że Wielka Woda nie zmienia w sposób radykalny naszej mentalności. Jesteśmy tacy sami!

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtaq ja cierpliwie poczekam na na blachę :) tylko załatw :biggrin: i daj nr konta zebym mógł przesłać kase

 

 

 

Na stronce której adres mam ponizej vroca wrzuciłem opis letniego wypadu na Krym

Edytowane przez mosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cierpliwie poczekam na na blachę
Błogosławieni wielkiego serca i cierpliwości zacnej, acz niedocenionej :) Grześ, u mnie ze słowem, jak w powiedzeniu: kiedy Partia mówi, że da - to mówi! Dzisiaj pakuję i wysyłam pierwszą część dostawy. Badger nie czekając na kasę miał zrobić to samo z kolejnymi sztukami dla nas, więc spokojnie wypatruj pana listonosza.

Opis wycieczki na Krym jest niezwykły, a czytałem z wypiekami na twarzy, jakbym z wami tam był. Pozostały do przejrzenia dwie ostatnie części, bo jestem w pracy i trudno znaleźć dłuższą chwilkę wolnego czasu... Z pobieżnych porównań do krymskiej peregrynacji moich kolegów z Husarii wynika wiele podobieństw, ale poczekam na końcowe wnioski do ostatnich linijek twojego tekstu. Zazdroszczę uczestnikom takich wypraw, choć sam odbyłem tego roku niezłą przejażdżkę w Beskidy. Szkoda tylko, że solo... Napisz, jak naprawiłeś sobie kask po utracie w Pile tej jednej wkładki policzkowej. Muszę ci powiedzieć, że byłem w kilku miejscach, gdzie się zatrzymywaliśmy szukając dokładnie i przepytując ludzi, ale niestety bez efektu. Jakoś bardzo osobiście potraktowałem twoją zgubę... Pozdrowienia dla bikerów z Bogatyni!

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą moze nie głupim pomysłem było by stworzenie we Vroc subtematu podobnego do zloty, wycieczki, wyprawy. Przecież każdy z nas odkrywa jakieś ciekawe miejsca, robi ciekawe wypady patrz Mosiu i Wojtag. Ja na przykład w tym sezonie przeciąłem w poprzek Węgry, ale do czego zmierzam mogło by to byc miejsce gdzie dzielilibyśmy sie wrażeniami ze swoich wypraw i gdzie moglibyśmy stworzyć bazę adresów by ci którzy chcieliby powtórzyć którąś z tras mieli na gotowo telefony do miejsc z noclegami, ciekawymi miejscami itp.

 

Co o tym sądzicie i czy ty drogi moderatorze widzisz miejsce na coś takiego?

Edytowane przez Unek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zaraz mykam na pocztę z pierwszą partią blach. Przesyłki otrzymają:

1. kotlara - 1 szt.

2. Remo - 2 szt.

3. Piotr27 - 2 szt.

4. Alex36 - 1 szt.

5. Paweł z Łodzi - 2 szt.

6. czaki38 - 1 szt.

7. mosiu - 1 szt.

-----------------------------------

Razem 10 sztuk

Wdarł się pewien chaos w dystrybucję, ponieważ na dzień dzisiejszy nie otrzymałem adresów pocztowych następujących Kolegów:

1. easy nomad

2. Unek

3. wadir

4. szwarc

5. pinas

6. swider70

7. hary kapuchan

8. bumik

 

Proszę pilnie przesłać namiary, abym mógł zadośćuczynić waszym oczekiwaniom. Następna dostawa m/w za tydzień.

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz, jak naprawiłeś sobie kask po utracie w Pile tej jednej wkładki policzkowej...... Pozdrowienia dla bikerów z Bogatyni!

 

 

nie dostałem oryginalnej to zabawiłem sie w krawca, szewca i wyszło coś podobnego do wkładki :icon_rolleyes:

ważne że w uszy nie wieje :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem! Jakoś chłodem powiało, kiedy przestaliśmy w garach palić. No ale takie pogody niełaskawe... Czas pomyśleć o nartach i dlatego pytam, kto z Kolegów na pierwszy śnieg w Alpy się wybiera i dokąd? A może w inne jakieś góry, hm? Teraz znaczki - pierwsza dostawa już zrealizowana i będę zadowolony niezmiernie z wiadomości o odebranych i nieuszkodzonych przesyłkach. Koledzy pinas, swider70 i bumik proszę niezwłocznie o adresy pocztowe - pocztowe powtarzam. Z kodem, imieniem i nazwiskiem własnym! A szczególnie tyczy to easy nomad :wink: - bez tego Poczta Polska nie przyjmie lub nie dostarczy pakietu. Jeżeli chodzi o zapłatę, to na razie się nie przejmujcie tylko spokojnie czekajcie na pana listonosza i cieszcie nową zabaweczką. Wasz budżet na pewno zniesie takie obciążenie, a w jednostkowych przypadkach rozłożę na raty z przesuniętym terminem płatności np. po Nowym Roku... :biggrin: Żeby kres położyć pytaniom, czy słać na ten sam adres, jak naszywki VROC... Otóż nie! Naszywkami zajmuje się kolega WWaldi z Poznania i choć to tylko trzy rzuty beretem od mojej Piły, to jednak osoby i adresy są inne. Ale jak napisałem wyżej, o tem potem. Tymczasem pozdrawiam z deszczowej stolicy wielkopolski :flesje:

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Wojtaq :icon_mrgreen: ,

 

Draco pomysł z tłumaczeniem jest bardzo dobry :lalag: ,

wiem, że to dla Was dodatkowa robota.

 

Dziękuję Koledzy za zrozumienie :D

 

 

Bo nas kurde ruskiego uczyli :banghead: no i trochę niemieckiego (ale tego drugiego) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas pomyśleć o nartach i dlatego pytam, kto z Kolegów na pierwszy śnieg w Alpy się wybiera i dokąd? A może w inne jakieś góry

 

 

no to sie pochwalę :banghead: Dziś od 8:00 do 12:00 jeździłem na dechach w Czesji Spicak u Tanvaldu a o 14 byłem już w Harachovie i tam poślizgałem się jeszcze 2 godzinki:)

a we wtorek rozpoczynam sezon nart biegowych:) Trzeba sie przygotować do Biegu Piastów ( 3-03-2008)

uczestniczę w tym biegu już któryś raz z kolei:)

 

W Świeradowie Zasada buduje stację narciarską i podobno ma skończyć przed świętami, ale póki co mam pod nosem u Knedli sporo wyciągów i dobrze przygotowanych tras

 

Nullek Wojtaq jakiś wpisik w księdze gości na naszej stronce cieszyłby oko:)

Edytowane przez mosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Koledzy pinas, swider70 i bumik proszę niezwłocznie o adresy pocztowe - pocztowe powtarzam. Z kodem, imieniem i nazwiskiem własnym!....

Witam.Przepraszam Wojtaq ale właśnie zmieniam miejsce pobytu i miałem dużo jazdy między Wawą i Olsztynem.Na PW już Ci napisałem wszystkie dane.

pozdrawiam

Edytowane przez pinas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...