Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.

 

Ostatnio chciałem zakupić u WWaldi-ego naszywki (wpłaciłem nawet kaskę) a tu okazało się, że już brak :buttrock:

 

Troszkę się wkurzyłem :evil: bo niby miałem dostać(było 10 sztuk) a tu nagle okazało się, że już nie ma i że odsyła mi kaskę.

 

Jest więc ktoś chętny na naszywki - wwaldi pisał, że jeśli będzie większa ilość to zamówi nową partię.

 

Ja sam jestem chętny na dwie sztuki.

 

 

P.s. A może ktoś chce odsprzedać swoje :buttrock: . Chętnie kupił bym tez inne gadżety (naklejki, znaczki itp) VROC.

 

\pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

 

Ostatnio chciałem zakupić u WWaldi-ego naszywki (wpłaciłem nawet kaskę) a tu okazało się, że już brak :flesje:

 

Troszkę się wkurzyłem :evil: bo niby miałem dostać(było 10 sztuk) a tu nagle okazało się, że już nie ma i że odsyła mi kaskę.

 

Jest więc ktoś chętny na naszywki - wwaldi pisał, że jeśli będzie większa ilość to zamówi nową partię.

 

Ja sam jestem chętny na dwie sztuki.

P.s. A może ktoś chce odsprzedać swoje :buttrock: . Chętnie kupił bym tez inne gadżety (naklejki, znaczki itp) VROC.

 

\pozdrawiam.

 

Ja tez czekam zamowilem cztery sztuki,ale waldi nie podal mi jeszcze nr.konta :buttrock:

Wiec czekam nadal cierpliwie :evil:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czekam zamowilem cztery sztuki,ale waldi nie podal mi jeszcze nr.konta :evil:

Wiec czekam nadal cierpliwie :evil:

Pozdrawiam!

 

Widocznie zapas już się wyczerpał :flesje: , zróbmy listę chętnych żeby było wiadomo ile zamówić.

Z tego co pamiętam jest jakaś minimalna ilość, którą mogą zrobić, ale to najlepiej będzie

wiedział WWaldi.

Ja chyba dostanę zamówione naszywki ale chętnie zapiszę się jescze na 2-3 szt :buttrock: więc

dopisuję się do listy.

Może (oczywiście po uzgodnieniu z WWaldim) wpłacimy kasę przy zamawianiu naszywek

żeby nie obciążać finansowo Waldiego, przecież to Jego dobra wola, że podjął się realizacji

naszych zamówień - DZIĘKI WWaldi :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacus, piszac, ze "przylaczam sie do zabawy". mialem na mysli UMOZLIWIENIE mi wejscie na forum vroc. A ze piewrsza milosc zawsze sie pamieta itd. itp. bleble :icon_question:, wiec chce miec w avatarku dalej cyc-a :icon_question:

Edytowane przez Dex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacus, piszac, ze "przylaczam sie do zabawy". mialem na mysli UMOZLIWIENIE mi wejscie na forum vroc. A ze piewrsza milosc zawsze sie pamieta itd. itp. bleble :icon_mrgreen:, wiec chce miec w avatarku dalej cyc-a :notworthy:

Mam podobnie. Dwóch znaczków mieć nie można. Zaczynałem w EKG i dlatego przy tym znaczku pozostanę, co nie znaczy, że do VROCa nie chcę (co widać w moim podpisie).

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie równierz zgłaszam sie do grupy VROC i proszę o naszywkę /proszę podać na PW cene i numer konta do kogo wysłać kaske/

 

a jeszcze mam pytanie jak zarejestrować sie w VROCu?

 

Tu masz link do strony VROC, ja bez znajomości języka przebrnałem przez proces rejestracji, dostaniesz maila zwrotnego a potem maila z nadanym nr. VROC

Może to potrwać chociaż u mnie był na drugi dzień, a i jeszcze jedno przeglądaj spamy z tego co czytałem to czasami tak bywa że maile z VROC tam trafiają.

Jakbyś miał jakiś problem wal do Ar2r, On chyba najlepiej zna wszystkie procedury i napewno chętnie pomorze w rejestracji i odpowie na wszystkie pytania.

Pozdrawiam

 

http://www.vroc.org/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dexiu nikt nam nie zabieże dostepu do VROC bo jesli by kto to zrobił to bedzie miał do czynienia z moim obronym Jamnikiem Szorstkowlosym :biggrin: A Ty znasz tę bestię :biggrin:

Edytowane przez DRACO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...