Skocz do zawartości

Premiera R1 w Polsce!


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :notworthy:

 

Zapraszam wszystkich do przeczytania relacji z premiery Yamahy R1 w Polsce, poniżej krótki fragment oraz link do reszty tekstu i zdjęć:

 

...Prezentacja odbyła się w niesamowitej scenerii, na zewnątrz szalała śnieżyca, świat był skryty za białym puchem, a w środku, w świetle stroboskopów i ultrafioletów stało coś przykryte skrojonym na miarę pokrowcem. Z głośników wydobywała się muzyka z basami wgniatającymi klatkę piersiową, na telebimie przesuwały się obrazy ukazujące R1 w akcji. Napięcie sięgało zenitu i było specjalnie podsycane...

 

Link do tekstu

 

Pozdrawiam i życzę miłej lektury

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja daje dane techniczne : http://jednoslad.pl/modul...=article&sid=42

 

Dla mnie jest to 8 cud świata :) Oczywiście stara buda (nie tak bardzo stara) podoba mi się bardzo ale ta to już przebiła wszystko xD :D 189km ogrom mocy jak samochód :bigrazz: Ciekawe jaki będzie jej konkurent nowe K7?? Oj moje marzenia :banghead: i tylko marzenia :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj oba tematy, ten z forum MPWR do konca, to zrozumiesz.

 

LOL :evil: :evil: :)

 

Co do R1 - polaczylbym rowniez poprzedni model z najnowszymi nowinkami tecznicznymi...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, może jakis niewyspany jestem, ale powalająco piekna to ta r1 nie jest. Kwestia gustu, ale mi znacznie bardziej odpowiada nowe ducatti. Jeśli zaś chodzi o parametry techniczne, to te już są powalające :)

 

PS. Jonekbp,

LOL , :icon_mrgreen: BMW M3 e30 czterodrzwiowe :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam erłanowców!

 

tak się przyglądam temu bydlęciu i stwierdzam, że jest prawie tak ładna, hamulce prawie tak mocne, i jest prawie tak szybka jak moja cebula :buttrock:

 

tylko jakoś nie widziałem kufra z tyłu, za to duży minus.

Na siedzeniu dla pasażera można przewieźć co najwyżej koleżankę z podstawówki:(.

Poza tym pewnie po dzwonie bo lakier jakiś błyszczący. :eek:

 

pozdr,

davgor :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem :banghead: sam sie z tego pieje teraz wcześniej jako tako :buttrock: QóBa hehe pewnie,ze moim fanem :flesje:

 

Pozdro end poćwicz :eek:)

 

A co do tematu czy GSX1000R K7 będzie jego przeciwnikiem ? Co o nim myślicie,który wg. was jest lepszy pod względem silnika i stylistyki ??

Edytowane przez JonekBP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy ludzie dostają odruchów wymiotnych na sam widok nowego Giksera, jednak jak dla mnie Suka jest ciekawsza (dwa wydechy). Ciekawe jak to będzie pod względem wrażeń z jazdy. Poprzednia R1 była taką potulną owieczką jeżeli brać za odniesienie GSXR (mówie tu o sposobie oddawania mocy)... ciekawe jak to będzie w AD2007.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląd dla mnie super, co do silnika to R1 z całej czwórki mogła się pochwalic najlepszą pracą silnika i w tej kwestii chyba się nic nie zmieniło. Jednostka jest napewno bardzo dopracowana. 189KM nie jest nic zaskakującym bo poprzedni model po kosmetycznych zmianach osiągał 200KM. Co do sposobu oddawania mocy to wszystkie firmy dążą do tego aby motocykl miał dobry dół ale bez przesady :icon_rolleyes: tzn żeby można było odwinąć na fulla w przechyleniu, wychodząc z łuku. Widze to po dziesiątce, motocykl na 1 biegu do 50km/h widac ze jest dławiony tzn po odkreceiu manety nie ciagnie jak głupi gdyz są jeszcze jedne przepustnice sterowane silnikiem pracy krokowej za pomocą modułu elektronicznego. Podobny system ma R6 i R1. Więc sposób oddawania mocy w nowej R1 napewno bedzie taki żeby osiągnąc dobry wynik na torze. Np, może się okazać ze motocyk do 5tys obrotów nie wstaje na koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...