Skocz do zawartości

Warszawa-Bemowo


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie , piszcie co sądzicie o tej imprezie , a poza tym wiecej na : www.otwarciesezonu.com.pl , wie może ktoś ile kosztuje wjazd itd? bo ja te info mam ze Świata Motocykli . Pozdrawiam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia... w 2006 roku wyszedl straszny organizacyjny belkot.

impreza miala byc w marcu... potem ze wzgledu na pogode zmieniono termin na kwiecien.

Zajezdzam na Bemowo (cos tam place nie pamietam ile)... sa motorki, jakis namiot

w ktorym wystawia sie troche producentow akcesoriow i ubioru. Szukam konkretnej forimy

co miala byc i dowiaduje sie, ze w 2gim namiocie pewnie sa. Eee? Jakim 2gim???

Rozgladam sie i nima 2giego... popdytuje i okazuje sie nagle, ze 600m dalej (wglab lotniska)

jest konkurencyjna impreza pod ta sama nazwa...

 

W tym momencie dotarlo do mnie po co mlodziez stala na skrzyzowaniu drog przy lotnisku i jedni

mieli transparenty "wjazd w lewo" a inni mieli "wjazd prosto". Wk..em sie nie na zarty.

Na te druga juz nie poszedlem. Nie mialem ochoty isc takiego kawalu, nie chcialo mi sie placic 2gi raz.

 

Mam nadzieje, ze w tym roku nie bedzie 2 konkurencyjnych imprez obok siebie i w tym samym terminie

bo zauwazylem, ze to juz zaczyna byc norma w naszym kraju (zwlaszcza w Warszawie).

 

Hale wystawowe z Torwaru i Expo XXI ostro ze soba konkuruja.

w odstepie od tygodnia do miesiaca odbywaja sie identyczne imprezy targowe:

- Targi slubne,

- Targi Motocyklowe,

- Targi Mieszkaniowe itd...

Zaczeli sie tez dobierac do rozpoczecia i zakonczenia sezonu...

Zakonczenie sezonu na Nowym Swiecie jest organizowane przez firme Cardinall, ktora organizuje tez

Targi Motor Bike Show na Torwarze...

 

Sorry za zejscie z tematu w ostatnim akapicie ale musialem wylac swoje zale...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie jak co roku od roku 2001 pojade choć przdmówca ma rację b. del byl nie byle jaki.

Ci co byli na rozpoczęciu nieco narzekali, ja też, bo ciagle jaden namiot wystawienniczy a powinno byc kilka razy wiecej.

Ci co byli na imprezie konkurencyjnej mowili ze bylo fajnie.

Pewnie spontanicznie zdecyduje pare dni przed.

Na pewno parada jest czyms w czym warto brac udzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co byli na rozpoczęciu nieco narzekali, ja też, bo ciagle jaden namiot wystawienniczy a powinno byc kilka razy wiecej.

Ci co byli na imprezie konkurencyjnej mowili ze bylo fajnie.

Pewnie spontanicznie zdecyduje pare dni przed.

Na pewno parada jest czyms w czym warto brac udzial.

 

Ja pewnie tez bede... zwlaszcza na paradzie.

Jednakze niech ktos mi powie, ktora impreza byla ktora?

Ta pierwsza od strony ul. Powstancow Slaskich to byla ta, ktora odwiedzilem.

 

I jak sie bedziemy umawiac to tez aby nam sie nie pomerdalo...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeźdzę na to rozpoczęcie od pierwszych imprez. Pierwsze mi sie bardziej podobały. Któregoś razu przyjechali znajomi z Polski, ja zabrałem namiot i nocowałem tam, piliśmy, jedliśmy, w końcu Cerfur bliziutko,a po drewno do lasku jeździliśmy Dnieprem.

Na dwóch ostatnich nie bylem, przed trzema laty juz był pierdolnik, zakaz nocowania i w ogóle porażka. Z relacji uczestników, widzę, że nie straciłem dużo. Nie zamierzam wiecej jeździć i nie polecam. Dlamnie to zwykła lansiarska impreza, bez obrazy dla normalnych motocyklistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W zeszłym roku na Rozpoczęcie sezonu były dwie imprezy.

Jedna - "Rozpoczęcie..." - wjazd od "dwupasmowych" Powstańców Śląskich - tradycyjna.

Druga - w głębi lotniska - o ile pamiętam "Moto Extreme Show", czy jakoś tak.

Generalnie przyjechałem tylko na paradę ulicami Wawy.

Naprawdę warto wybrać się chociażby tylko po to. Robi wrażenie. Polecam

Pozdr

P.S.

Oczywiście zależy jeszcze jaka będzie pogoda i jak daleko jest z domciu do Wawy

Edytowane przez Globi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie te wasze wypowiedzi mnie także zniechęciły troche...

P.S. Globi-zajebisty avatar , dobry zestwa campingowy hehe , mistrzostwo świata :) :icon_exclaim:

Edytowane przez RudyXJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...