Skocz do zawartości

doradzcie mi przy ns`ce


magneto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co do lampy to proponuje zaślepic otwór żywicą :) jesli nie masz z tym doswiadczenia to daj może komus kto to robił - może jakis znajomy robił zderzak tuningowy do auta :P

 

na pewno by to wyglądało super, można jeszcze pomyslec o jakims wlocie powietrza miedzy soczewkami tak jak np w hondzie vtr sp 02 :flesje:

 

pozniej tylko prysnąc miejsce np.srebrnym metalikiem i będzie malina

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robak, myslisz tak samo jak ja z damianem.

 

sama zywica nie bede zaslepiac, zrobie cos extra. w srodku bedzie tj. pasek podzialowy, w srodku krotego dam spolerowanego do blachy czarnego siatexa, ktory bedize podswietlony na pomaranczowo. reszta bedzie wypelniona czarnym matowym plastikiem, zeby ladnie wygladalo. zrobie przerobke w photoshopie i pokaze, nie ma mozliwosci zeby wam szczeki nie poopadaly.

 

aha, jeszcze jedno. zeby siatex wygladal jako tako i nbie byl sam, to samo zastosuje w kierunkowskazach. oryginalne kierunki dam pod spod no i na to tenze siatex. efekt normalnie 3D :icon_biggrin: :icon_mrgreen: :buttrock:

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej lamy to ja na twoim miejscu cofnął bym te soczewki do tyłu zrobił jakieś fajne otoczenie wokół nich (coś takiego jak właśnie chcesz zrobić), a całą dziurę po lampie od przodu zastawiłbym dobrze dociętym kawałkiem pleksy. Wydaje mi się ze wtedy będzie to najlepiej pełniło swoją funkcję!!

 

Tutaj są foty soczewek zastawionych pleksą, tylko ktoś niestarannie to zrobił <<klik>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sek w tym, ze wlasnie tych soczewek juz bardziej cofnac nie moge.

caly tamten sezon jezdzilem bez podlaczonych zegarow, gdyz soczewki sa na tyle dlugie, ze uniemozliwiaja mi podlaczenie linek od zegarow.

teraz troche przerobilem stelaz; wszystkie zegary sa polozone nizej , wiec zarowno soczewki beda na swoim miejscu jak i zegary sprawne.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaje link do zdjecia, na ktorym widnieje "prototyp :bigrazz:" mojej owiewki.

 

doszedlem do wniosku, ze siatex bedzie tam wygladac beznadziejnie- powierzchnia wypelnienia w lampie jest po prostu za mala:/

 

co o tym sadzicie? jutro prawdopodobnie bede juz mial gotowy plastik i w ogole wszystko, wiec do jutra cza do wypowiedzenia sie na ten temat:P:P:P

 

http://www.bikepics.com/pictures/796540/

http://www.bikepics.com/pictures/796541/

 

na tej drugiej lampy sa ustawione nie tak, jak byc powinny. wyobrazcie to sobie tak, jakby bylo dobrze :wink: :bigrazz: :P

 

czekam na sugestie

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej szpecą te dziury panie Magneto. Proponuje, skocz do tego supermarketu budowlanego (poleciało mi teraz jak ten shit sie zwie), kup kanał na instalację elektryczną, wytnij odpowiedni kształt, wywierć dziury w które wstawisz soczewy, maźnij na czarno i będzie "w cipke". Jak sie postarasz to w ogóle możesz tym wypełnić te otwory i zostawić same soczewy tak, że prawie nie będzie widać łączenia, a nie będzie ingerencji w orginalny kształt owiewki. Jedyną wadą jest cena takiego kanału bo najkrótszy ceni się koło 2 dych, ale efekt może być superos. Jak chcesz to moge Ci za przyslowiowego browara odstąpić kawałek tego tworzywa i wyciąć otwory, bo mam urządzenie do wycinania otworów.

 

 

 

Taki przykład:

http://img232.imageshack.us/img232/2269/p7186932sizedhd6.jpg

Edytowane przez Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa... tak to ja tego nie zostawie:D:D:D

 

nie pamietam w jakim to dokaldnie moto, ale napewno w buellu zastosowali "moj" patent:P

dziur Panie Adamie nie bedzie, gdyz pod tym wszystkim bedzie czarny, matowy plastik. znajde fotki to pokaze o co mi chodzi.

 

a to co pokazales wlasnie za bardzo nie przypada mi do gustu...

 

pzdr:)

 

http://www.zapaweb.com/fond-ecran/motos/im...024/buell-7.jpg ooo, o to wlasnie mi chodzi.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, nie czytałem zbytnio :] No,no niezły pomysł. Działaj, powodzenia.

 

dziury panie Magneto
dziur Panie Adamie

 

No, tośmy se przysrali po hrabiowsku :icon_exclaim:

Edytowane przez Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, ale nie może zabraknąć klasycznego "diabełka" na przykład na bocznej owiewce :D Co nie ? hehe i z 3 kunie masz więcej.

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tośmy se przysrali po hrabiowsku

 

no ba:D

 

No fajnie, ale nie może zabraknąć klasycznego "diabełka" na przykład na bocznej owiewce

 

mam przewidziany w zapasie kask tigera dla pasazera... :D mysle ze na poczatek wystarczy:P

ale to chyba nie byla zadna aluzja?:cool:

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, ale nie może zabraknąć klasycznego "diabełka" na przykład na bocznej owiewce

 

A spróbuj posłuchać tego tjunera i nakleić jakieś diabełki czy płomienie to Ci wezme to moto na hol i przeciągne po asfalcie na następnym weteranie, aż tuning sam zejdzie :biggrin:

 

mam przewidziany w zapasie kask tigera dla pasazera...

 

Nic sie nie błoj... Jak latałem jako pasażer na Kawie 9 w tigerze to dopiero przy 140 zaczęła sie otwierać szybka, a przy 160 zgubiłem tą osłonkę od wywietrznika

 

Kurde coś mi dobrze w tych "Motorowerach/Skuterach". Chyba sprzedam Honde i znów wrócę do RS-ek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek, pewnie że Ci dobrze bo ja po długiej przerwie się udzieliłem w tym dziale. Hehe :biggrin: nie nie, kask tiger to nie to samo, diabełek musi być mówie Ci 3 kunia Ci doda - na bank !

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj posłuchać tego tjunera i nakleić jakieś diabełki czy płomienie to Ci wezme to moto na hol i przeciągne po asfalcie na następnym weteranie, aż tuning sam zejdzie

 

hehe, spokojnie, chyba predzej bym sie kazal oskalpowac niz nakleil diabelka na owiewke, moja owiewke:P

pierwsze co jak kupilem Tigera to zdrapalem naklejki:P:P:P

precz z wsia:P

 

a co do sprzedazy, ja chetnie sie zamienie- oddaje motorowery/skutery i nske- ty mi to, co ty masz:P

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby nie wyszło, że jestem jakimś tam zaawansowanym wt tjunerem kurde żartowałem Panowie ;)

 

Oby nikt nie brał przykładu :icon_exclaim:

 

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...