Skocz do zawartości

Derbi Senda DRD SuperMoto i "R'ka"


Kamcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o tym moto. Chodzi mi głównie o limitowaną edycję z 2005roku, z zawieszeniem upsidedown i reszta bajer, ale także o zwykłe Sendy. Jak z silnikami, mocą, dostępnością części, plastikami i w ogóle?

Na lato chcę sprzedać Suzukę i kupić właśnie Sendę, najlepiej DRD SM Limited Edition :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moc mniej wiecej taka sama jak w am6 no nie?

niewiem jak nowsze sendy, ale starsze zawieszenie mialy lipne, ale mysle ze juz te nowsze sa wporzadku.no i ten wyglad....

mi sie wydaje ze w swojej klasie sa najladniesze.

a z czesciami wmiare dobrze, chociaz nieraz tez s aproblemy, np koledze w sendzie poszla jakas sprezyna w skrzyni biegow, no i musial ja zamawiac gdzies w serwisie bo ciezko bylo dorwac, a czesci tuningowych tez jest wmiare duzo

ogolnie super motorek, szczegolnie sm,a limitowane edycje sm to wogole bajka, np. 2x tarcza z przodu itp. bajery

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniki sie niezmienily. Moc 8KM.Silnik na tym samym pozoimie co am6. Nie ma czesci?? Am 6 i silnik derbi to silniki do ktorych orginalne czesci są nam raczej niepotrzebne.Jest pelna gama tuninowych zamiennikow ktore sa tansze od orginalow. www.sklep.mieloch.pl .Np ;] Niby ta limitowana edycja jest fajna z wygladu.Ale zawieszenie i jakosc wykonania plastikow sie niemzienila.po prostu lipa.Sende lubie za silnik.wiem co mozna z niego wykrzesac.Hamulce tez są dobre.ta napewno bedzie miala zylety bo ma 2 z prozdu;]Sm polecam bo po miesciie napewno sie psrawdzi.R odpada;]To nie enduro.pzdr

Edytowane przez DiboS60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dibo jakie senda ma cos około 12 koni

dostep do czesci bez problemu np mieloch.pl lub allegro awaryjnosc sendy jest mala najgorsze to te zawieszenie i lastiki co lamia sie po upadku z nozki a reszta git pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dibo jakie senda ma cos około 12 koni

dostep do czesci bez problemu np mieloch.pl lub allegro awaryjnosc sendy jest mala najgorsze to te zawieszenie i lastiki co lamia sie po upadku z nozki a reszta git pozdro

 

 

jeśli łamią ci się plastiki albo masz 12km w sendzie to przykro ale ja mam sende i w książce serwisowej jest napisane że mam 9km a plastiki nigdy mi sie nie połamały bo są elastyczne nie wiem o jakiej ty sendzie gadasz takie głupoty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...