Skocz do zawartości

Skórzany pas na baku.


jusza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jurku nawet tu cię przywiało ?

 

co do folii samoprzylepnej to odpowiednia będzie tzw folia transportowa

( nie mylić z transparentna) ma ona słabszy klej niż normalna

i służy głównie do przenoszenia wyciętych na ploterze el. wzoru na oklejany element

do kupienia w sklepach , firmach zajmujących sie wycinaniem z foli na ploterach np Kraków ul . Czarnowiejska

jusza gdybyś chciał taką folie (mam jej pod dostatkiem), mógłbym Ci ją dać dopiero w kwietniu podczas wyjazdu na Jasną Góre

 

Nie wiecie kto robi pasy na zbiornik ktory zakrywa połowę baku znalazłem tylko w usa.

Uderz to www.terys.pl może zrobią coś takiego na indywidualne zamówienie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Polo cożeś zrobił... Zamiast się cieszyć z innymi, Tyżeś defektyzm zasiał. Oj, Polo... Polo... Ty już na ludzi nie wyjdziesz...

Pozostałym, którzy z wielkim zaangażowaniem (rzeczą jest jasną i oczywistą rzeczą, że z wyjątkiem Pola), oraz i nawet tym, co temat "profilaktyki przed pasem" rozwinęli do: "a gdzie go można kupić" - honory wielkie oddaję. Napęczniały pasową wiedzą, mówię: pas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie kto robi pasy na zbiornik ktory zakrywa połowę baku znalazłem tylko w usa.

 

 

Tak jak podpowiadaja. uderz do terys. Tylko musisz sobie zrobic papierowy szablon tego co bys chcial a oni ci zrobia reszte. Ja wlasnie jestem w trakcie wycinania kartek do mojej kwasaki.

 

Jusza, Pomka ma racje. Lakier pod pasem na zbiorniku i tak bedzie inszy niz reszta, wiec po co martwic sie czy porysuje czy nie? Wszak jak zdejmiesz owy pas to i tak bedzie widac, ze cokolwiek przyslanialo lakier (brak wplywu promieni slonecznych na blakniecie powloki, tudziez deszczu,piachu itd) :P

 

IMHO, w calym zyciu motonta pas na zbiornik zaklada sie tylko raz i pozniej ewentualnie sie go wymienia.

A jesli chodzi o folie, to na rynku jest mnogosc folii dwustronnie przylepnych, ktore zalatwiaja problem przemieszczania sie pasa, choc ja jestem przeciwnikiem takiego rozwiazania, bo w koncu pas jest ze skory i w zaleznosci od temperatury i wchlaniania wilgoci, "pracuje".

 

Dex a moze bym poszedl na latwizne (tfu jak ja nie lubie tego slowa) i nie odrysowalbys mi swojego pasa w skali 1:1. Koszta oczywiscie poniose. Chodzi o dokladne wyciecia ka korek paliwa i konsole. W razie czego qntakt na gg:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam podoba się ten bak do połowy w skórze? :crossy:

 

 

http://www.starmotorcycles.com/star/access...426/2003/1.aspx

No ładnie to kontrastuje. gdy bak jest jasny - tyle pod względem wrażeń estetycznych. Praktyczne, gdy ktoś kolanami trze o bak, gdy z dużego brzucha metalowy zamek kurtki opada na bak. Ja takich problemów nie mam, poza tym szparunki byłyby przesłonięte ni w 5 ni w 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam podoba się ten bak do połowy w skórze? :crossy:

 

 

http://www.starmotorcycles.com/star/access...426/2003/1.aspx

Mi się to nie bardzo podoba, lepsze tradycyjne pasy z ćwiekami, do tego jeszcze siedzenie z ćwiekami i miodzio :icon_mrgreen: ale to tylko moje zdanie.

 

PS. Ceny za pasy też są dobre-tj. 3x drożej niż u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale (jeśli mogę coś dodać), ten zbiornik wygląda jak mała prezerwatywa na wielkim członie, albo jak gacie kolarza, ew. można dodać dwie gumki i mamy prawdziwe pończoszki..........cóż, tak to wygląda...... beznadzieja......równie dobrze można by zbiornik do połowy w olejnej zamoczyć......

 

Whisky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale (jeśli mogę coś dodać), ten zbiornik wygląda jak mała prezerwatywa na wielkim członie, albo jak gacie kolarza, ew. można dodać dwie gumki i mamy prawdziwe pończoszki..........cóż, tak to wygląda...... beznadzieja......równie dobrze można by zbiornik do połowy w olejnej zamoczyć......

 

Whisky

 

Coś mi się dwa razy wcisło......he,he.....

Edytowane przez Whisky Boy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pas z ćwiekami pełni raczej funkcje ozdobną ...ten ;condon; na fotce funkcje ochronna..to lepiej juz by bylo caly zbiornik obszyc skóra,podesty aby sie nie wycieraly też,fotel skóra na skórę(bo ta pierwsza sie wytrze)dwie szyby -bo ta pierwsza sie zabrudzi,..beznadzieja..ja mam boki zbiornika na koniec sezonu lekko poddtarte ,pasta polerska i po klopocie, nie popadajmy w przesadyzm z ryskami i innymi poierdołami,JUSZA zakladaj pas i nie kombinuj z jakimis foliami bo lakier i tak pod folią-pasem zmieni kolor,a zresztą po co go zciągać?!! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

zakładaj i niema co sie przejmować ja podkleiłem taśmą dwustronną naciągłem na maxa i jest cool

wiedoma rzecz że kolor będzie inny ale coś za coś , ja kupiłem pas od MAFII robi zajebi... rzeczy ze skóry i z tego co widziałem i ogładałem to raczej nikt mu nie fiknie szkoda tylko że cena jest troche wysoka ale warto nieżałuje tej kasy . jesli ktos chce adres to walić smiało na prv

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

zakładaj i niema co sie przejmować ja podkleiłem taśmą dwustronną naciągłem na maxa i jest cool

wiedoma rzecz że kolor będzie inny ale coś za coś , ja kupiłem pas od MAFII robi zajebi... rzeczy ze skóry i z tego co widziałem i ogładałem to raczej nikt mu nie fiknie szkoda tylko że cena jest troche wysoka ale warto nieżałuje tej kasy . jesli ktos chce adres to walić smiało na prv

pozdro

 

mozesz zapodac jakas strone MAFII i jaka kase zaplaciles za ten pas??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...