Skocz do zawartości

Klocki hamulcowe - czy regeneracja jest opłcalna


Durex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :crossy: mam motocykl Kawasaki ar 80 z roku 1981 xD i klocki hamulcowe z przodu wymagają wymiany... udało mi się dopasować klocki od innego kawasaki ale kosztują 40 zł (wiem ze to nie dużo ale jestem strasznie biedny xD) i wymyśliłem ze może taniej będzie oddać do regeneracji

 

wie ktoś co wyjdzie taniej ;p ?? robił już ktoś tak ?? w ogóle da się ?? :)

czy to będzie dobre??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okładziny na szczękach cham wymienia się bo to sie opłaca, w dużych samochodach, tylko że tam przykładowo okładzina ma 10mm, i jest nawiercana, i nitowana, a całość dodatkowo na specjalną żywicę termo utwardzalną przyklejane. Klocki zaś mają w tej metalowej części lkocka otwór, w okóry wchodzi cześc okładziny, aby okładzina się nie wyrwała. są one także wlejone pod duym ściskiem na żywice. w gre wchodzi jedynie wymiana. Nie ryzykuj zdrowia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie macie racje zdrowie przecież najważniejsze.

 

Ja już chciałem sam sobie zrobić klocki hamulcowe z lekko podjechanych klocków od samochodu, wiecie obciąć gumówka dopasować i jakoś zamatować xD

 

ale jednak 40 zł o nie majątek...

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie macie racje zdrowie przecież najważniejsze.

 

Ja już chciałem sam sobie zrobić klocki hamulcowe z lekko podjechanych klocków od samochodu, wiecie obciąć gumówka dopasować i jakoś zamatować xD

 

ale jednak 40 zł o nie majątek...

 

Pozdro!

 

Jak Cię nie stać na utrzymanie motocykla to go nie kupuj, śmiać mi sie chce, gdy czytam taki posty, nic dziwnego, że motocykliści nazywani są dawcami :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... klocków nie warto regenerować ... szkoda czasu i zdrowia ... bo rezultaty sa raczej mizerne ...

 

... co nie zmienia faktu że draznia mnie takie posty jak ten poniżej ... nie każdemu rodzice kupuja i sponsorują moto ... niektórzy musza kombinowac by móc kontynuowac pasję ... mimo pensji ...

 

 

Jak Cię nie stać na utrzymanie motocykla to go nie kupuj, śmiać mi sie chce, gdy czytam taki posty, nic dziwnego, że motocykliści nazywani są dawcami :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... klocków nie warto regenerować ... szkoda czasu i zdrowia ... bo rezultaty sa raczej mizerne ...

 

... co nie zmienia faktu że draznia mnie takie posty jak ten poniżej ... nie każdemu rodzice kupuja i sponsorują moto ... niektórzy musza kombinowac by móc kontynuowac pasję ... mimo pensji ...

 

:banghead:

 

Rodzice nie dołozyli ani grosza do żadnego z moich motocykli, zaczynałem od motorynki pony - dlaczego? na nic innego nie było mnie stać. Drażnią Cię takie posty? A mnie drażnią rozważania co jest ważniejsze życie, zdrowie czy 40 zł. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:banghead:

 

Rodzice nie dołozyli ani grosza do żadnego z moich motocykli, zaczynałem od motorynki pony - dlaczego? na nic innego nie było mnie stać. Drażnią Cię takie posty? A mnie drażnią rozważania co jest ważniejsze życie, zdrowie czy 40 zł. Pozdrawiam

 

Jego zdrowie jego sprawa:]

Hmm a co do tej regeneracji to jak to niby miało by przebiegac? Bo jakos sobie tego nie wyobrażam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzice nie dołozyli ani grosza do żadnego z moich motocykli, zaczynałem od motorynki pony - dlaczego? na nic innego nie było mnie stać. Drażnią Cię takie posty? A mnie drażnią rozważania co jest ważniejsze życie, zdrowie czy 40 zł. Pozdrawiam

 

 

 

 

Tak ani grosza? To co na ulicy leżała ???? Czy ciocia przysłała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że ja sie zastanawiam jak można do cholery zregenerować klocki??że szczęki można to wiem...bo kupujesz nowe okładziny i gita.a klocki?pierwsze słysze....to jest niemożliwe moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...