Skocz do zawartości

Nowa RSV 1000


Rekomendowane odpowiedzi

 

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nawet fajny wygląd' date=' niew iem jak z osiągami i z silnikiem, ale jakos trzymam dystans do tej marki :D[/quote']

 

To pewnie dlatego ze malo znana w Polsce, a jak juz kto kupi to problem z czesciami i drogie w dodatku.

Zreszta ceny nowych moto tez nie male, a z Niemiec jakos do nas nie zwoza ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie mi powiedziec dlaczego tak bardzo nielubicie wloskich sprzetow caly czas tylko slychac : 'mialem kumpla ktory czeka na czesci 2 miechy i wiecej..... itd' moze wreszcie wypowiedzial by sie ktos kto ma wloskie sprzet ciekawe co by powiedzial :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja zaś czuje ogromny sentyment do sprzętów z południa. A Aprillie tymbardziej, gdyż wielu znajomych ujeżdżało właśnie RS czy RSV. (zreszta tam to chyba najpopularniejsze) :D

 

A odnośnie czekania to się zgodzę, zamawiając (kumpel) łańcuch i zębatkę do Cagivy, kazali czekać około 4 tygodnie, a przyszedł po 2 miesiącach (jakoś tak)

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękana linia :!: wizualnie bardzo mi się podoba. Co do opini o włoskich bikach, to jeśli miałbym kasę na nówkę egzemplarz to być może kupił bym włoską markę. Jednak kupując używkę to tylko japończyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 lata później...

mozecie mi powiedziec dlaczego tak bardzo nielubicie wloskich sprzetow caly czas tylko slychac : 'mialem kumpla ktory czeka na czesci 2 miechy i wiecej..... itd' moze wreszcie wypowiedzial by sie ktos kto ma wloskie sprzet ciekawe co by powiedzial :roll:

Ja Ci mogę powiedzieć-mam RSV i na części czekam tydz i przychodzą do domku o połowę taniej niż u przedstawiciela polskiego a kupuję przez neta z centrali włoskich sprzętów w Berlinie,a ta nowa RSV4 pokaże gdzie miejsce japońskiej masówki zresztą i ta stara pokazała niemało w testach Master Bike :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja Ci mogę powiedzieć-mam RSV i na części czekam tydz i przychodzą do domku o połowę taniej niż u przedstawiciela polskiego a kupuję przez neta z centrali włoskich sprzętów w Berlinie,a ta nowa RSV4 pokaże gdzie miejsce japońskiej masówki zresztą i ta stara pokazała niemało w testach Master Bike :notworthy:

 

 

Cześć !

Możesz dać jakiś namiar na stronkę z której kupujesz taile ?

Kumpel potrzebuje kilka drobiazgów do Tuono 2006-2009

 

pozdr :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...