Skocz do zawartości

Prostowanie ror nosnych??


bulamoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mozesz podac mi jakis adres gdzie wykonuja takie rzeczy??I ile musialbym na to czekac i jaka cena??Na allegro napiasalem do firmy zajmujacej sie prostowaniem:

 

Ja polecam Firme TECROL (602241793) w bielsku, naprawde solidni.Z tego co wiem to oni prostują rury na maszynie przeznaczonej do tego.Co do cen to 50 zł sztuka plus koszta wysyłki, no chyba ze podwieziesz.

 

 

pzdr

Edytowane przez MYCIOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tecrol chyba bedzie najlepszy, tez sie tam wybieram w najblizszym czasie ale ja mam nie daleko na szczeście.

 

Nie wiem jak będzie z rurami bo na rame trzeba dość długo czekać bo mają tam pełne ręce roboty.

 

Najlepiej zadzwoń wcześniej i się dowiedz co i jak.

 

http://www.tecrol.bielsko.pl/tecrol.php?sth=kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja niestety mialem troszke przykra przygode z magikami.

Oddalem im kompletne lagi z goleniem od ZX6 a oni je zozebrali wysrostowali i zlozyli ponownie.Ale po 3 miesiacach okazalo sie ze jedne kur*wa ch*je zapomnieli ich poskrecac, a ja tak se jezdzilem.

Lagi okazaly sie byc w srodku kompletnie zorkrecone, wszystko sobie luzem latalo. I niby zajmuja sie tym juz od dawna, a taka fuche odjebali.- Strzeście sie zakladu w Ostrowie Wielk. !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mialem troszke przykra przygode z magikami.

Oddalem im kompletne lagi z goleniem od ZX6 a oni je zozebrali wysrostowali i zlozyli ponownie.Ale po 3 miesiacach okazalo sie ze jedne kur*wa ch*je zapomnieli ich poskrecac, a ja tak se jezdzilem.

Lagi okazaly sie byc w srodku kompletnie zorkrecone, wszystko sobie luzem latalo. I niby zajmuja sie tym juz od dawna, a taka fuche odjebali.- Strzeście sie zakladu w Ostrowie Wielk. !!!!!

 

Powiedz mi ze to u witkowskiego??? Jeśli tak to ja juz naprawde nie wiem dlaczego ludzie do niego jeżdżą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgodzę się. znajomy mial zgięte obie lagi w motocyklu (mocniej niz kolega ktory pokazal na zdjeciu) i spec wyprostowal mu te lagi bez wyciągania z goleni

 

 

brejdak odawał podobnie krzywe do prostowania to rozłożył je na czesci. Magik musiał je złozyć i dopiero prostował, nie było śladu a moto nieźle dostawało po dziurach i przody tez robiło...

 

 

Cos mi tu nie gra panowie. Ja widziałem jak sie prostuje taką lage (rure nośną - nie goloeń) i sie wkłada samą rure w ta maszynę. Jak wyślesz cały zestaw do "profejonalnych prostowaczy" to kasuje cie za prostowanie i za demontarz. Wiec albo to nie było profejonalne prostowanie , albo maja jakieś nowe maszyny.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...