Skocz do zawartości

Victory Vision


Izzy-MM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Amerykańska firma produkująca motocykle pod nazwą Victory pokazała właśnie kilka zdjęć swojego najnowszego projektu. Mowa tu o Victory Vision, który według producenta ma zrewolucjonizować segment pojazdów turystycznych. Vision to połączenie klasycznego amerykańskiego silnika V2 z nadwoziem europejskich motocykli typu BMW K1200LT.

 

Motocykl ma być dostępny w dwóch wersjach: Street oraz Tour. Pierwsza z nich przeznaczona jest raczej dla samotnych jeźdźców, którzy sporadycznie zabierają pasażera na dalsze wyjazdy. Druga jest za to przystosowana dla dwóch osób i oferuje pasażerowi nawet większy komfort, niż kierowcy!

 

Visiona wyposażono w 6cio biegową skrzynię wraz z nadbiegiem, co ma poprawiać komfort i zmniejszać zużycie paliwa podczas jazdy autostradą. Pojemność zbiornika paliwa wynosi 23 litry, tak więc zakładane przebiegi między tankowaniami rzędu 350 km nie powinny dziwić. Jak na maszynę turystyczną przystało, miejsca na bagaż jest sporo. Wersja Tour zapewnia 110l pojemności kufrów.

 

Producent nie zdradził do tej pory mocy, ani masy motocykla. Biorąc jednak pod uwagę zastosowaną jednostkę o pojemności 1634ccm w układzie V-twin, pokaźne owiewki i dużą powierzchnię chromów należy oczekiwać co najmniej 300 kilogramowego kloca na dwóch kołach.

 

Więcej tekstu oraz zdjęcia na moto-magazyn.pl :D

 

P.S. Dla mnie to taki nie **** nie wydra :clap: Ale ciekawostką jest....

Edytowane przez Izzy-MM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne mają cruisery ,sam byłem napalony na takiego jednego był na licytacji wybrałem road stara.Poszukam zdjęć ,podzespoły w nim są z HD. :biggrin:

 

ja ich krazowniki widzialem ale to co kolega nam tutaj pokazal to jak przerosniety skuter.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...