Skocz do zawartości

Stelarze pod sakwy


Mateusz i vn 800
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Może zna ktoś jakieś patenty na zrobienie stelarzy pod sakwy, dzięki którym nie będzie trzeba przewieszac pasków pod siedzeniem a sakwa będzie przymocowana tylko od bocznej strony?

 

Myślalem zrobić z drutu na wzór oryginalny lecz zeby od tego odchodzil drut pod sakwe i wtedy sakwe moznaby zamocowac zarowno z boku jak i od dolu...

 

Wiem ze jest cos takiego jak klik fix ale to niestety drogie... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem wymyslalem kilka patentów ale mam jeden myslę że sie w miarę sprawdzi.

 

 

do sakwy zamontuję 4 skórzane paski za pomoca nitów tak żeby można przez nie przepleść rzemień. i tymi 4 rzemieniami bede mocował do ramy motoru pod siedzeniem

W miarę łatwe w wykonaniu i bardzo tanie. jak znajdziesz coś lepszego to pisz, może zmienie swoj wybór ale jak dla mnie jest to dobre rozwiązanie, szybko się zdemontuje, wystarczy odwiązać i po sprawie. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie maile to wam podeślę instrukcję zrobienia mocowania sakw jak kufrów - czyli zapinanych z boku i szybko ściąganych.

2. sposób - płaskowniki w kształcie L przykręcone do sakwy (2 szt) - a płaskowniki na śruby do moto. Najtańszy i dobry sposób. Płaskowniki w kolorze sakw, czyli czarny spray...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie maile to wam podeślę instrukcję zrobienia mocowania sakw jak kufrów - czyli zapinanych z boku i szybko ściąganych.

2. sposób - płaskowniki w kształcie L przykręcone do sakwy (2 szt) - a płaskowniki na śruby do moto. Najtańszy i dobry sposób. Płaskowniki w kolorze sakw, czyli czarny spray...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez oczywiscie jak mozna: [email protected]

 

I pytanie: jak bede w Polsce w kwietniu, poszukuje fachurki który dospawa mi do oryginalnych gmoli ( i oczywiscie jesdzcze dognie ) rure w ksztalcie litery U aby gmol byl szerszy.

Nie chce kupowac nowego, bo drogi, a sadze ze to bedzie tansze. Uwagi ??? Sugestie ???

Aha .... okolice Warszawy :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pytanie: jak bede w Polsce w kwietniu, poszukuje fachurki który dospawa mi do oryginalnych gmoli ( i oczywiscie jesdzcze dognie ) rure w ksztalcie litery U aby gmol byl szerszy.

Nie chce kupowac nowego, bo drogi, a sadze ze to bedzie tansze. Uwagi ??? Sugestie ???

Aha .... okolice Warszawy :)

 

Jak okolicy Wawki to Kuznia Motocyklowa

http://www.motoakcesoria.riders.pl/

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...