Skocz do zawartości

Drgające podesty


tomaszek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się jeszcze mi pojeżdzić w styczniu i nie wiem czy to normalne że podczas jazdy czuję drgania podestu przy wysokich obrotach.Odczucie jest takie jakbym miał wibrator pod stopami zwłaszcza przy szybkiej jeżdzie.Mam jeszcze pytanie od ilu obrotów dusi się silnik,coś szybko to się dzieje.Pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zadam Ci pytanie: czy jezdziles kiedykolwiek wczesniej jakas v-alka? Owe wibracje to IMHO dobrodziejstwo piecyka w ukladzie v :notworthy: i nie ma co sie doszukiwac jakichs nieprawidlowosci.

Jedynie HD soft i jesli dobrze pamięta to tych drgań nie czułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie raczej tego nie czuję... no może jakieś delikatne mrowienie, ale wręcz niewyczuwalne. A co do odcinania, to chyba nieco ponad 4 tys. Sprawdź, czy masz oryginalne podesty. guma powinna delikatnie pływać. Jeśli jest zupełnie sztywno na metalu, to wibracje będą odczuwalne. Ten patent jest też świetnie opracowany w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie raczej tego nie czuję... no może jakieś delikatne mrowienie, ale wręcz niewyczuwalne. A co do odcinania, to chyba nieco ponad 4 tys. Sprawdź, czy masz oryginalne podesty. guma powinna delikatnie pływać. Jeśli jest zupełnie sztywno na metalu, to wibracje będą odczuwalne. Ten patent jest też świetnie opracowany w HD.

Idę do garażu. :wink:

 

Ruszają się ,może podłożę coś dodatkowo by to zniwelować lub pozostanie się przyzwyczaić. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się jeszcze mi pojeżdzić w styczniu i nie wiem czy to normalne że podczas jazdy czuję drgania podestu przy wysokich obrotach.Odczucie jest takie jakbym miał wibrator pod stopami zwłaszcza przy szybkiej jeżdzie.Mam jeszcze pytanie od ilu obrotów dusi się silnik,coś szybko to się dzieje.Pozdrawiam. :P

W Road Starze cos ok.4,300obr/min elektronika tnie przyjemnosc.. A drgać powinien.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam drgań jako takich nie wyczuwam, mam na myśli negatywne. Może są tam nie oryginalne podesty a jak ci się dusił w czasie jazdy to jest coś nie tak, bo powinien się bujnąć do ok. 180 km/h. bez szyby z szybą jakieś 160. Dawaj foty jakieś tych podestów ;)

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...