Skocz do zawartości

SZYBKA DO NAKEDA? ( szyba i naked )


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli mogę polecić to popatrz przy okazji na firmę Zero Gravity http://www.zerogravity-racing.com

Ja kupiłem od nich touringową owiewkę do Buella Lightninga i jestem super zadowolony. Jakość fantastyczna, dopasowanie idealne, dostawa w 2 dni.

 

ja tez ja chce; a ile chcieli za wysylke?

bo to do sydney to spiewaja US$43 za szybke do mojego ducati warta US$70 :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez ja chce; a ile chcieli za wysylke?

bo to do sydney to spiewaja US$43 za szybke do mojego ducati warta US$70 :icon_mrgreen:

Za wysyłkę do Luksemburga zapłaciłem coś 15 funtów czy jakoś tak. Wysyłał to ich przedstawiciel z UK, owiewka była po 2 dniach u mnie, opakowana tak starannie i tak bezpiecznie że mógłbym skakać po niej a i tak nic by się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszty dostawy są po prostu rozbawiające mnie do łez.

Chciałem kupić coś ze sklepu ze strony Ducati o wartości około 50 Euro. Za transport i podatki (uwaga nie są one wliczone w podawane na stronie ceny) musiałbym zapłacić dodatkowo coś koło 45 Euro

Po prostu ubawiłem się po pachy :icon_mrgreen:

A tak przy okazji fajne szybki robi wcześniej opisywany Piug (www.piug.tv) - jest tam parę fajnych street'owych szybek

pozdrawiam

Krzystzof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszty dostawy są po prostu rozbawiające mnie do łez.

Chciałem kupić coś ze sklepu ze strony Ducati....

 

o takich transakcjach zapomnij - wyrzucone pieniadze. jak bedziesz chcial cos konkretnie kupic to poslij mi PM z detalami i zobacze czy mi sie nie uda znalesc ci o wiele tanszego zrodla

 

 

...Ja kupiłem od nich touringową owiewkę do Buella Lightninga i jestem super zadowolony...

 

twoja szybka wyglada super

a co do motoru, to moj kolega, zwariowany zabojad ma takiego i z tym momentem obrotowym to poza niebem bidula nic nie widzi :icon_mrgreen: super motorek i brzmi do tego jak prwdziwy huligan :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, no nareszcie mam te zdjecia szybki, jest ustawiona w polozeniu dolnym, mozna krawedz obnizyc jeszcze 1 cm w dol lub poniesc ok 5 cm w gore (bardziej pionowo).

Wrazenia z jazdy w tym polozeniu - do ok 120 -140 napor powietrza na korpus zdecydowanie mniejszy w porownaniu do jazdy bez szybki

Nie probowalem jazdy z polozeniem max w pionie.

Nie zwracajcie uwagi na uchwyty bo to wersja prototypowa.

Pozdro Seba

Ponizej link:

 

scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem całkiem

Ma mały obły kształt - niczego sobie

Pewnie przy położeniu bardzej pionowo będzie więcej odchylała, ale mogą sie pojawić większe zawirowania za szybką (np. w okolicy głowy, co staje sie dość uciążliwe)

Pozdrawiam

krzystzof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owiewka wyglada ok, nie powiem

ja swoja w lecie zdejmuje przez co jest troche chlodniej bo cale pwietrze idzie wtedy na cialo a w zimie zakladam poniewaz z szybka caly opor powietrza jest skierowany wtedy na kask

 

A ja w zimie niestety stoję w garażu :) Monster 620ie Dark :icon_rolleyes:

Maelvin - jesteś szczęśliwce, że możesz cały rok szaleć na motorku :icon_question:

NIestety my nie możemy specjalanie pojeżdzić w zimię. Pamiętam jednak jedną zimę 3 lata temu, kiedy jeszcze 5 grudnia jeździłem przy -2C, ale było piękne słońce i suchutko (śnieg spadł dopiero na przełomie roku).

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jak przyjdzie zima i rano temperatura spadnie do +7C to nie wiem co na siebie ubrac pod skory. wtedy cala termalna bielizna i 2 swetry i golf a na rece to termalne rekawiczki pod skorzane. ale w dzien robi sie cieplej i zawsze ok 15C wiec sie da wytrzymac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziekuje za uznanie. Dzis rano o 8 wyjechalem do Krakowa, Pierwsze 6 km slonce i temp 10 C. Jak wjechalem do miasta to mgla zimno, cholera nawet owiewka nie pomaga, zdaje sie trzeba ubierac juz cieple gacie.

Melvin pewnie juz nie zapomnial prze 20 lat jak wyglada mgla :notworthy:

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrym rozwiązaniem byłby jeszcze termofor z gorącą wodą :notworthy:

A tak poważnie - bielzna termalan (a jak jeszcze z windstoperem to na 100%) bardzo dobrze się w takich sytuacjach sprawuje

Ja juz sobie wrzucam na takie wczesne lub późnogodzinne wyjazdy

Pozdrawiam,

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melvin pewnie juz nie zapomnial prze 20 lat jak wyglada mgla :notworthy:

 

 

26 ale kto tam liczy :icon_eek:

 

 

a tu czasem takie mleko ze swojego psa na koncu smyczy nie widze hihihi

 

dobrym rozwiązaniem byłby jeszcze termofor z gorącą wodą :icon_eek:

 

ja preferuje oklady ze swiezej piersi :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 ale kto tam liczy :notworthy:

a tu czasem takie mleko ze swojego psa na koncu smyczy nie widze hihihi

ja preferuje oklady ze swiezej piersi :icon_eek:

 

No co prawda jeszcze nie jestem w wieku średnim, ale okłady też sobie robię, tyle że z młodych piersi...

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...