Skocz do zawartości

Nowa moda w supermoto


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, czym wy się ku*wa podniecacie!?!?!?

Żeby tak jeździć po mieście to trzeba mieć nasrane pod deklem.

Potem się dziwicie, że nazywają nas dawcami, że mówią że na motorach to jeżdżą kretyni albo bandyci.... :icon_mrgreen:

Jak cię widzą tak cię piszą. Ja do swojej BEJBE nigdy nie założę kół szosowych w podobnych celach.

Poza tym w mieście ciężko znaleźć błoto do pasa albo piach po kolana :icon_mrgreen:

nie trzeba mieć nasrane pod deklem :crossy:

nie mam zielonego pojęcia jak jeździsz, ale może trochę zazdrościsz ze tak na gumie nie latasz, albo ze po schodach nie wjedziesz?

Nie przejmuj się tym co o innych mówią, najważniejsze co sam sobą prezentujesz...

Osobiście mam niezmierną ochotę na SM, ale nie do końca w taki sposób,

bo może się obejść bez slalomu między ludźmi bądź budzenia bezdomnych

Obstawiam że jest to 520 wiec ma co odkręcić

Edytowane przez eloelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cha powiem wam że rozsądne to to nie jest .......Ale tak po przemyśleniu jak wyprzedzam samochody w mieście prawą stroną skacząc przez chodnik a potem o tym myślę to myślę sobie o kurka wodna !!!!!!! Ale myślę że to jest właśnie to coś, to jest właśnie moja adrenalia nie tylko buszowanie po polach i lasach ale właśnie ogólne szalenstwo jest piękne!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czym wy się ku*wa podniecacie!?!?!?

Żeby tak jeździć po mieście to trzeba mieć nasrane pod deklem.

 

O fuck jak todla ciebie taki extreme to ciekaw jestem jak ty jezdzisz pewnie jak kapelusznik hehe

 

Ja do swojej BEJBE nigdy nie założę kół szosowych w podobnych celach

 

bo bylyby drozsze od sprzeta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry a gdzie tu widzisz SM ? To zwykłe Exc na normalnych kołach

wiec? przciez tu chodzi o supermoto, czyli szybka jazde po miescie. uwazasz ze ludzie na tym filmie "uprawiaja" enduro bo maja 21" z przodu? bylem na zawodach sm w W-wie to pierwsze 3 miejsca mieli ludzie na kostkach :lalag:

 

co do filmu to wiadomo - jest to ryzykowne, ale wg. mnie niebezpieczniej wyglada z perspektywy osoby ogladajacej film niz z perspektywy osoby prowadzacej ten motocykl :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec? przciez tu chodzi o supermoto, czyli szybka jazde po miescie. uwazasz ze ludzie na tym filmie "uprawiaja" enduro bo maja 21" z przodu? bylem na zawodach sm w W-wie to pierwsze 3 miejsca mieli ludzie na kostkach :lalag:

 

co do filmu to wiadomo - jest to ryzykowne, ale wg. mnie niebezpieczniej wyglada z perspektywy osoby ogladajacej film niz z perspektywy osoby prowadzacej ten motocykl :)

pzdr

 

Dokladnie ...... zresztą ludzie ... czy to ważne ....... na jakich oponach oczywiste że na SM będziecie mieli lepszą przyczepność ..... no ale jak kto woli jezeli ktoś dobrze jeździ to mu bez różnicy .....

 

Po za tym filmik jest ekstra .... znazlem jeszcze podobny film ... ale niestety nie na enduro ... tylko na trialach ale też chlopaki wymiataja .....

 

 

http://videos.streetfire.net/video/6f2889f...afe20eb0200.htm

 

Ciekawe jakie to uczucie śmigać na enduro tak przez miasto ... ja niestety jeszcze na ścigaczu .... ale juz nie dlugo będzie 450 EXC ....... ahhh :]

 

Co do dzwieku w miescie to jestem baaaardzo ciekawy ... to musi być ciekawe uczucie uslyszeć 525 exc w zatloczonym miescie ..... hhehe ludzie odrawcajacy się pewnie już 2 przecznice obok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iluminat dobrze mówi chlopaki moze nie jeźdza zgodnie z przepisami ruchu drogowego ale umiejetnosci maja ;]

Poza tym jesli chodzi o bezpieczeństwi to nie wiem czy nie wolałbym lezec na schodach niz w lesie na drzewie :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam w wakacje kupic sobie koła supermoto ale bardziej dla typowych turystycznych wypraw gdyż szybciej jest zmienic koła niż same opony w warsztacie, poza tym do latania po schodach nie wystarcza sliki potrzebne sa kostki zeby "łapały".

co do używania enduro w taki sposob- heh cóż skoro biedaki nie maja terenow w obrebie ok 100km to musza jakos wykorzystac sprzety a takie cos jest podobne tyle ze w betonowej dżungli. widziałem w swiecie motocykli jakis film o streetfighterach z NYC i na jakis zlot jakiejs ekipy przyjachało z 30 maszyn enduroWidac to dosc popularne tam

Edytowane przez zoltecek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie to uczucie śmigać na enduro tak przez miasto ... ja niestety jeszcze na ścigaczu .... ale juz nie dlugo będzie 450 EXC ....... ahhh :]

 

Uczucie super. Ja swoją DR600 używam tylko jako dojazd do szkoły. Codzienie śmigam po mieście. Nie jest to miasto takie jak na filmiku ale moim zdaniem jeździ się super. Endurak do miasta jest super, ze względu na zwrotność, nie wysokie prędkości i szybkie przyspieszenia. Bardzej pociaga mniej jazda na enduraku po mieście niż w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Bardzej pociaga mniej jazda na enduraku po mieście niż w terenie.

Może źle jeździsz w terenie? Żarcik nie znam cie :notworthy: !!! Ja tam wole teren niż wdychanie tego smrodu puszek. Owszem jest fajnie ale przejechać do sklepu czy do szkoły ale śmigać cały dzień? NIE TO TYLKO W TERENIE ;) !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...