Skocz do zawartości

czy mozna jakims sprytnym sposobem zmienic kolor skóry?


Rekomendowane odpowiedzi

dostal mi sie w rece kombinezon 2 czesciowy, jest idealny w kroju ale z kolorystyka jest troche gorzej. jest w wiekszosc czarny, lecz niestety ma wstawki z rozowej skory. I z tym wiaze sie moje pytanie? czy moge jakos to zmienic, inny kolor? sa jakies srodki? za wszytskie odp serdecznie dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomemy malował gdzieś tapicerkę na drzwi do samochodu. Była to skóra jasna a potrzebował czarną. ktoś mu przemalował i wyglądała jak oryginał, podobno skórę się maluję ale jak nie wiem. poszukaj może na googlach. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Moim zdaniem masz dwa wyjscia.

 

Sprobowac przefarbowac skore

 

a - samemu ( w zaleznosci od koloru moze wyjsc fajnie albo / pokryc albo nie )

 

b - oddac kombinezon do "krawca" aby zrobil odpowiednie wstawki.

 

Oczywiscie musisz przekalkulowac czy to sie w tym wypadku oplaca.

 

Najtansza mozliwoscia jest pogodzic sie z kolorami. masz niepowtarzylne kombi, jak dobrze lezy to co Cie obchodzi co i jak beda pisac o Tobie inni.

 

pozdrawiam

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ktos mi podpowiedzial ze mozna pomalowac farba akrylowa. Mysle ze z uwagi na jej wlasciwosci i sklad nie bedzie sie ona luszczyla. ale to tylko moje przypuszczenia. Czy ktos ma wiedze na temat czy taka farbe akrylowa mozna dostac w sprayu? ( za kombi dalem tyle co za flaszke wiec mam ochote poeksperymentowac :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Malowałem kiedyś skórę, ale robił to profesjonalny zakład (Renoskóra w Poznaniu).

Tam miałem wyprawki (trzy kolory), koszt był dość wysoki, w granicach 200 zł.

Niemniej efekt i wytrzymałość gwarantowane.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowałem kiedyś skórę, ale robił to profesjonalny zakład (Renoskóra w Poznaniu).

 

Podasz adres? Nie jestem z Poznania, ale czesto przejezdzam. Przymierzam sie do kupna kombinezonu vanucci, ale strasznie mnie draznia te wielkie napisy firmowe, nie chce wygladac jak bilboard reklamowy i chetnie bym je zamalowala. Z gory dziekuje :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podasz adres? Nie jestem z Poznania, ale czesto przejezdzam. Przymierzam sie do kupna kombinezonu vanucci, ale strasznie mnie draznia te wielkie napisy firmowe, nie chce wygladac jak bilboard reklamowy i chetnie bym je zamalowala. Z gory dziekuje :banghead:

 

Siemka !

 

Dokladnie to samo mnie drazni zarowno w Vanuci jak i w Probiker

 

pozdrawiam

 

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tytuł tematu mnie rozbroił, na pocztku myślałem że chcesz iść wślady Michaela Jacksona.

 

A na serio to oddawałem kiedys kurtke w Lublinie do malowani bo była nieżle powycierana i zapłaciłem za całośc 150 zł, ale robota pierwsza kasa.

Jezeli kombinezon jest pożadny to warto zainwestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Podasz adres?

 

Ulica Bułgarska, nie pamiętam numeru. Jak będziesz jechał od strony stadionu Lecha to będzie to willa po Twojej prawej ręce, jakieś 200 metrów od stadionu. Przy ulicy stoją duże plansze, trudno nie zauważyć.

PS - na pewno zapłacisz mniej za jeden kolor. Targuj się!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jest jakis DOMOWY sposob na przefarbowanie skory?

mam dosc dobre rekawice na moto, ale maja one czerwone wstawki(innych niestety nie bylo) chcialbym zamalowac je na szaro wiec klopotu chyba z pokryciem wiekszego byc nie powinno...

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ktos mi podpowiedzial ze mozna pomalowac farba akrylowa. Mysle ze z uwagi na jej wlasciwosci i sklad nie bedzie sie ona luszczyla. ale to tylko moje przypuszczenia. Czy ktos ma wiedze na temat czy taka farbe akrylowa mozna dostac w sprayu? ( za kombi dalem tyle co za flaszke wiec mam ochote poeksperymentowac :notworthy:

Tak. Farby akrylowe sa dostepne w spreyu... cena okolo 15zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...