Skocz do zawartości

... -=*wOOdstock 2007*=- ...


kioRa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym poznać kolegów i koleżanki z forum

jak możemy sie poznać / rozpoznać ?

 

Ja napewno sie osiedle we wiosce motocyklowej :) , moznaby sie ustawic, np w sobote o 13 przy wejsciu do owej wioski albo cos takiego.

 

Proponuję też, by ten kto ma założył kamizelkę lub koszulkę forumową :D

Edytowane przez Draco Fisher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja motocykla do tego czasu mieć sprawnego raczej nie będę wiec na wieś motocyklową mnie nie wpuszczą , planujemy sie rozłożyć na 2 busy w jej okolicy :) szukać starego białego mercedesa i starego VW transportera T3 a 2 rzędami siedzeń i paką , najprawdopodobniej globusem na dachu i kwiatkami malowanym plakatówkami (oby nie padało :banghead: ) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa... my się już Rudy o te kwiatki postaramy :bigrazz: będzie nas widać z daleka :P a globus pierwsza klasa :D szukamy jeszcze koguta strażackiego na dach ;) :D ojjj... będzie bosssko wyglądać to Józkowe T3 :P hehe... na pewno nas zauważą :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukamy jeszcze koguta strażackiego

ehhhee-ehhhe , a Ty Moniko wiesz, ze za to można beknąć ?? To są sygnały (kolory świateł)zarezerwowany tylko i wyłącznie dla pojazdów uprzywilejowanych wiec , takiego koguta możesz sobie na szafie postawić a nie montować na aucie , tymbardziej nie swoim ... Pozdro

P.S. koloru pomarańczowego możecie sobie przyczepić , ten nie jest zabroniony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym kogutem to akurat RudyXJ ma racje :icon_mrgreen: .

 

Co do SPOTKANIA FORUMOWEGO (se pozwole zarzadzic :icon_mrgreen: ):

 

PIĄTEK o godzinie 13 przy wejsciu do wioski motocyklowej, szukac ludzi w kamizelkach forumowych (ja przynajmniej takowa odziac zamierzam), postoimy tam z godzine/pol i sie mozna udac na jakiego browara albo co.

 

Pasuje? Napisalem, zeby jakies konkrety byly. Ja wyjezdzam w srode wiec potem na necie mnie nie bedzie juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę się znów mnie nie czepiac bo już się zaczynam denerwować powoli

to akurat nie był mój pomysł!!!!!

heh ... Nie moja wina, że zrobiłaś oblężenie tego 4um przez swoją osóbkę z do dziś mi nieznanego powodu, mój problem polega jedynie na tym , że jestem tu już od dawna, dobrze zakorzeniony i rażą mnie niektóre posty odbiegające nieco od motocyklowych spraw , nic osobiście do Ciebie nie mam , ale nie róbmy śmietnika z serwera .

P.S. ku woli wyjaśnienia dodam, że w sprawie „koguta” napisałem tylko takie moje zdanie, że to nie przejdzie , obyś się nie rozczarowała zbytnio…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to już nie do mnie bo to właściciel auta i Maras wymyślili :rolleyes: i się mnie czepiasz w każdym możliwym temacie :icon_mrgreen: i się ode mnie odczep z łaski swojej bo są tu gorsi ode mnie i jakbyś zauważył nie napisałam nic w temacie całkowicie poświęconym motocyklom bo nie mam co sie tam pchać!!! :icon_mrgreen:

i chyba zbyt poważnie podchodzisz do niektórych tematów :icon_mrgreen:

Edytowane przez nika69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru z nikim walczyć pomimo że ponoć jestem laska z temperamentem :) a Woodstock to impreza pokojowa z tego co mi wiadomo :) i na spotkaniu forumowym mnie nie będzie gdyż prawdopodobnie pojawimy sie później nieco (ja z Markiem bynajmniej)... a Rudemu nie wiem o co chodzi ale najwidoczniej nie pasuje mu ze w ogóle jestem na forum (lub że przeze mnie jeden z jego lepszych kumpli nie moze z nim pośmigac) a to już trudno sie mówi... nie mam zamiaru sie z nikim kłócić a forum jest ogólnie dostępne dla wszystkich a ja pisze najwiecej w temacie "przy piwie" jak komuś nie pasuje to niech nie czyta!

pozdro dla reszty wyrozumiałych forumowiczów :wink: :bigrazz:

Edytowane przez nika69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudemu chodziło tylko o to co napisał , bo ja pisze/mówie to co myśle ... Ale dość ... Bo ja nie mam ochoty psuć sobie , Tobie Moniko i reszcie humorów i miłej atmosfery na wood (moze nie bedzie padać bo humory spieprzą sie gruntownie :) ) .

vmax-r a BOXER`y w tym roku planują zakończenie sezonu ? Faktycznie kojarze te Maxie z zeszłego wood , w sobote wieczorem też przyjechali niemcy na fajnym Vmaxie , szeroki ster , wypieprzony tylny błotnik i moto odrazu jakies takie hmmm ... ostrzejsze :) (nie bede wspominał o szpecącej tablicy rej. wielkości drzwi od stodoły ;) ) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...