Skocz do zawartości

"Sportowy" tłumik z Kemotu do ETZ 250/251


GUFI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

Przeglądałem wcześniejsze posty ale nie znalazłem informacjina temat tego konkretnego wydechu. Tak więc: czy ktoś z Was ma zamontowany w swojej ECI tłumik z firmy Kemot (http://www.kemot.pl/data/avo/P8010002b.html) ? Jeśli tak to czy polepsza on dźwięk? Czy musieliście go w jakiś sposób przerabiać? Czy nie pogorszył osiągów? Czy gaźnik wymagał regulacji (jakiej)?

Jak to jest z tym tłumikiem? Na stronie napisano, że pasuje do modelu 250 i 251 a przecież oba te modele miały seryjnie inną charakterystykę wydechu (inne długości i kolanka)?

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

siemanko ! mam na bazie ten tłumi jak złoze etkę to ci powiem wsio dokładnie....ja sie niemogłem powstrzymać przed zamówieniem jak go zobaczyłem zobaczymy czy tak pięknie działa jak wyggląda.....powiem ci tak.....w środku jest pusty cały dyfuzor a końcówka tłumika jest to cieniutka rurka w środku otoczona watą szklaną niewiem jeszcze jak chodzi ale myślę ze wraz z filtrem stożkowym wyprowadzonym na zewnątrz bedzie dawał niezły efekt zaarówno wizualny jak i dżwiękowy(mam nadzieję ) a co do mocy to byle by niespadła....... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno wiem na pewno, po zamontowaniu nowego wydechu, konieczne będą pewne poprawki w regulacji gaźnika i moze minimalne w zapłonie. Tak do końca to nie jestem pewny czy ten tłumik poprawi osiągi a już wątpie by poprawił bez dodatkowego strojenia.

Osobiście nie przepadam za brzmieniem tego wydechu, dla mnie jest bardzo "pierdzące"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie przepadam za brzmieniem tego wydechu' date=' dla mnie jest bardzo "pierdzące"[/quote']

 

Zgadzam się w pełni. Tłumik taki niszczy bezpowrotnie niepowtarzalny, rasowy klang, za który tak uwielbiam MZtki!!! Z tym "sportowym", pożal się Boże, wydechem, MZ pracuje jak jakiś chiński skuter z silnikiem z modeliny! Moim zdaniem do MZ TYLKO ORYGINALNY, CHROMOWANY WYDECH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, święta racja :D Etka to jedyny dwusów którego odgłos jest niepowtarzalny, jedyny, wielu ludzi, w tym także ja kocha je za ich dzwięk, Etz-ki rulez :( :D

Osobiście nigdy nie zmienie wydechu na jakiś tam sportowy czy inny w swojej etce

 

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, święta racja Etka to jedyny dwusów którego odgłos jest niepowtarzalny, jedyny, wielu ludzi, w tym także ja kocha je za ich dzwięk, Etz-ki rulez

A ja musze sie wpiprzyc i powiedziec ze odglos mojej jawy to dla mnie najlepsza muzyka....:( ale tak to chyba jest jak bym mial mz to tez bym ja wychwalal pod niebiosy:)))))

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
a mi sie podoba dziek cz 350 z pustymi wydechami :twisted:  Ciekawe jak mz brzmi z pustym wydechem :roll:
no cezetka z wydechami bez "bebechów" gra naprawde pięknie - mój znajomy miał taką - istne delicje :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja do wydechu Mz mialem chyba najwiecej zastrzezen-strasznie mnie wkur*al jak musialem gdzies jechac w trase.Tak jak zrobilem ze 200km to caly dzien slyszalem dzwonienie w mozgu,brr...ale teraz to bym kochal ten dzwiek -z braku laku,dobry kit.:(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...