Skocz do zawartości

kto z okolic łodzi


jedrek342
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszcie coś więcej :wink:

 

Sprawdziliście bunkry? Z Tomaszowa to jest 5 minut drogi... ;)

Opiiszcie wrażenia kurde... a nie tak tajemniczo : żałuj że cie nie było .... :wink:

Pozdrawiam serdecznie!!! :crossy:

No, więc było tak …

Trzy vulcaniki, cztery osoby (Paweł z kobietą), piękna pogoda.

Dołączyłem do Państwa jadących z Łodzi w Tomaszowie. Wstępnie pojechaliśmy na tamę w Smardzewicach. Tam kawka i Mataxa (dzięki Janusz – było mi to niezbędnie koniczne :bigrazz: ), później, w towarzystwie Drag Stara i V-Roda, podjechaliśmy na herbatkę do Barkowic, następnie Sulejów i …takie tam różne :crossy: … przy rozmowach o życiu i planach na sezon :crossy: .

Niezwykle przyjemnie spędzona sobota – dzięki Panowie (Pawle pozdrów swoją Panią) !!!

 

no i mam nadzieję, że paczka się będzie regularnie powiększać !!!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie coś więcej :wink:

 

Sprawdziliście bunkry? Z Tomaszowa to jest 5 minut drogi... ;)

Opiiszcie wrażenia kurde... a nie tak tajemniczo : żałuj że cie nie było .... :wink:

Pozdrawiam serdecznie!!! :crossy:

No, więc było tak …

Trzy vulcaniki, cztery osoby (Paweł z kobietą), piękna pogoda.

Dołączyłem do Państwa jadących z Łodzi w Tomaszowie. Wstępnie pojechaliśmy na tamę w Smardzewicach. Tam kawka i Metaxa (dzięki Janusz – było mi to niezbędnie koniczne :bigrazz: ), później, w towarzystwie Drag Stara i V-Roda, podjechaliśmy na herbatkę do Barkowic, następnie Sulejów i …takie tam różne :crossy: … przy rozmowach o życiu i planach na sezon :crossy: .

Niezwykle przyjemnie spędzona sobota – dzięki Panowie (Pawle pozdrów swoją Panią) !!!

 

no i mam nadzieję, że paczka się będzie regularnie powiększać !!!

pozdro

Edytowane przez hary kapuchan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, więc było tak …

Trzy vulcaniki, cztery osoby (Paweł z kobietą), piękna pogoda.

Dołączyłem do Państwa jadących z Łodzi w Tomaszowie. Wstępnie pojechaliśmy na tamę w Smardzewicach. Tam kawka i Mataxa (dzięki Janusz – było mi to niezbędnie koniczne :bigrazz: ), później, w towarzystwie Drag Stara i V-Roda, podjechaliśmy na herbatkę do Barkowic, następnie Sulejów i …takie tam różne ;) … przy rozmowach o życiu i planach na sezon :crossy: .

Niezwykle przyjemnie spędzona sobota – dzięki Panowie (Pawle pozdrów swoją Panią) !!!

 

no i mam nadzieję, że paczka się będzie regularnie powiększać !!!

pozdro

A mnie tam nie było... :crossy:

Nie byliście w Konewce? No to może następnym razem...

Edytowane przez Globi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :notworthy: Co taka cisza w eterze.Nikt się przez calutki dzione nie odzywał :wink: A tutaj szykuje sie następny weckend.Co wy na to??????????/ :notworthy: :buttrock:

WITAM jestem za niedziela spędzona na moto :crossy: :lalag: a jak u was pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, więc było tak …

Trzy vulcaniki, cztery osoby (Paweł z kobietą), piękna pogoda.

Dołączyłem do Państwa jadących z Łodzi w Tomaszowie. Wstępnie pojechaliśmy na tamę w Smardzewicach. Tam kawka i Mataxa (dzięki Janusz – było mi to niezbędnie koniczne :crossy: ), później, w towarzystwie Drag Stara i V-Roda, podjechaliśmy na herbatkę do Barkowic, następnie Sulejów i …takie tam różne :buttrock: … przy rozmowach o życiu i planach na sezon :bigrazz: .

Niezwykle przyjemnie spędzona sobota – dzięki Panowie (Pawle pozdrów swoją Panią) !!!

 

no i mam nadzieję, że paczka się będzie regularnie powiększać !!!

pozdro

Witam :cool: Przypominam o Toruniu Zgłosiłem chęć przybycia na forum w dziale "zloty" :buttrock: :buttrock: .tERMIN 23-25.03 :lalag:

 

A tak w ogóle to gwoli ścisłości to jest rozpoczęcie sezonu forumowiczów??? :crossy: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Przypominam o Toruniu Zgłosiłem chęć przybycia na forum w dziale "zloty" :) :crossy: .tERMIN 23-25.03 :lalag:

 

A tak w ogóle to gwoli ścisłości to jest rozpoczęcie sezonu forumowiczów??? :crossy: :cool:

oczywiście chodzi o METAXĘ :)

a na Toruń się wstępnie piszę, mam nadzieję, że zarejestruję do tego czasu moto.

pozdro

Edytowane przez hary kapuchan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!! Fajnie,że taki temacik powstał - będę śledził

 

Szkoda,że dopiero teraz znalazłem ten temat - ale przecież sezon dopiero sie rozpoczoł ;) Myslę,że przy następnym wyjeździe dołącze do WAS :eek:

 

POZDROWIENIA z OPOCZNA :rolleyes:

 

:wink: ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: Dlaczego nic sie nie dzieje w temacie czyżby wspólne jazdy i rozmowy nie "podchodziły Co prawda aura nie dopisuje ale pogadac zawsze można :biggrin: Pozdro dla wszystkich Dlaczego nikt nie chce jechać do Torunia??????????/ :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek, sam sobie odpowiedziales na pytanie. Pogoda dzdzysta to i nawet wokol komina sie nie chce. IMHO, uwazam, ze na spotkania motocyklistow jedzie sie wlasnie na moto :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z miłą chęcią,pojechałbym wszędzie :crossy:.Tylko mam gile,kaszel,temperature....-jestem chory(dopadło mnie na koniec zimy :bigrazz: ).Nie dajcie się..... (smarować gardła :icon_mrgreen: ).Pozdrawiam

 

A ja z miłą chęcią,pojechałbym wszędzie :P.Tylko mam gile,kaszel,temperature....-jestem chory(dopadło mnie na koniec zimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...