Skocz do zawartości

kto z okolic łodzi


jedrek342
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam bikerów z Koszelówki :biggrin: na mój ślub.Więcej na Łodzi w temacie Parady Ślubne.

Pzdr

 

WITAM :)

 

Może przyjedziemy bo łask u JK tobie nie wypalił

 

Wymówki mogą być różne :biggrin: :)

 

:biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uwaga Uwaga Poniedziałek wyprawa po moto nie wiem kiedy wrócę :crossy: :D do pokonania 1200 w jedną puszka i z powrotem :crossy: :crossy: Oj będzie sie działo Tak w ogóle to we wtorek chcę wrócić :) :clap: :banghead:

 

janek!!! co z tobą, żyjesz?

dawaj foty vtx - padam ma suchoty z ciekawości!!!

 

PS Sprzedałem vn :banghead: , ale chyba zostanę przy marce - vn 1600!!!

jutro się okaże!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janek!!! co z tobą, żyjesz?

dawaj foty vtx - padam ma suchoty z ciekawości!!!

 

PS Sprzedałem vn :biggrin: , ale chyba zostanę przy marce - vn 1600!!!

jutro się okaże!

pozdro

Czyżby no to gratulacje z powodu sprzedaży i kupna jutro mozna zobaczyc koło 16 na moto weteran w realu będziemy większa grupą jakoś nie chce mi sie robić zdjęć "odchodzi się od zdjęć" A i nie mogłem się poruszać bo dopiero dziś ubezpieczyłem a przed wczoraj dopuszczono moto przed zakończeniem spraw celnym Adam miej sie na uwadze na sprowadzenie moto z poza Unii to po prostu HORROR może czytałeś w temacie "odchodzenia.........."Pozdro dla all....JAK TAM W sTROBINIE BĘDZIECIE???????// :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... na BAJZLU byliśmy w piątek, w sobotę WIELKA wyprawa po moto z przygodami :icon_question: , ale jest - PIęKNY, CZARNY VN 1600 - BAJKA :P !!! jak zrobię zdjątka to zamieszczę (nie odchodzę od zdjęć..., zresztą od "niczego" nie odchodzę :icon_question: )

 

... do zobaczenia na trasie ...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

... widzimy się w Borkach w sobotę z rana ... :buttrock:

... zostawcie trochę dla mnie ... :flesje:

 

:notworthy: :clap: :P

Może byc z tym problem "odchodzący" nie zostawiają kto piewszy temu ......... .Oczywiście żartuje bedzie dla Ciebie Adamie do bólu Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...