Skocz do zawartości

Suzuki DR650 SE


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Śmigam z gościem, który ma 650 se z 97 i z gośćmi co mają stare DR'y. Moto jest zupełnie inne iniż stara 650. Gabarytami i smukłościa moto wygląda jak Dr 350 (trzeba sie mocno przyjżeć żeby odróżnić) z tym że silnk ma mocniejszy :D. Zbiera sie niesamowicie, z 3 na koło bez problemu. Bierz 650 se.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thors czy miałbyś możliwość przejechania się na takiej, może gość Ci pozwoli?

Mógłbyś obiektywnie opisać różnicę pomiędzy tymi dwoma motorkami skoro sam śmigasz na DR350.

Jak to jest rzeczywiście w cięższym terenie, jakiś piasek, błotko itp.

Takie małe porównanie

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na codzień smigam na DR350 ale ostatnio miałem możliwość przejażdżki 650SE. W terenie jednak 350 jest lepsza,czuć rożnice w masie i mniejsze gabaryty.Ale 650 SE jest rewelacyjnym kompromisem pomiędzy jazdą w terenie i na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thors czy miałbyś możliwość przejechania się na takiej, może gość Ci pozwoli?

Mógłbyś obiektywnie opisać różnicę pomiędzy tymi dwoma motorkami skoro sam śmigasz na DR350.

Jak to jest rzeczywiście w cięższym terenie, jakiś piasek, błotko itp.

Takie małe porównanie

Dzięki z góry

Jechałem nie raz. 350 wazy 130 kilka, a 650 140 kilka więc to żadna różnica tym bardziej, że fruwać tym nie będziesz. Bierz 650, nie ma sie nad czym zastanawiać, pozatym rama z profili jak w crossie :icon_mrgreen: i ogólnie nowa konstrukcja. 350 jednak projektowana dawno temu i nie ma tej "świerzości" :biggrin:.

Jak znajde zdjecie to Ci wyśle oba motorki obok siebie, zeby nie nalepki to byś nie zauważyl że to 650 tylko dwie 350 :crossy:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.K. Bardzo chętnie zobaczę porównanie. Nadal nie wiem co wybrać i się waham.

Z tego co wiem, to dr650 nie żłopie też tak dużo i jak na tą pojemność jest raczej oszczędna.

Ile pali Dr350? Znalazłem że 4-5litrów, a jak to jest naprawdę? Ile przy jeździe szosowej, a ile przy jeździe w terenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Znalazłem takie dwa motorki, które mnie interesują, co wybrać?

 

http://moto.allegro.pl/item226360223_suzuk...650_1996r_.html

 

czy

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M500129

 

Czy ktoś kto bliżej mieszka mógłby to oblukać ile one są warte?

Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza dr byla jeszcze w zeszlym tyg na ebayu niemieckim i poszla za 1400euro, w ogloszeniu bylo to co kolo pisze, nie bylo zadnych defektow lub dzwonu, jak bede w domu to moze mam ta aukcje jeszcze w zakladce to wrzuce linka do zakonczonej aukcji, dlatego mysle ze jest warta obejrzenia.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.K. Dzięki za zainteresowanie.

Jak znajdziesz to byłbym wdzięczny.

Rozmawiałem z tym gościem przez telefon, ale za wiele nie udało mi się stargować. Z tego co wiem to do wymiany jest łańcuch, bo jest nierównomiernie rozciągnięty i nie da się go dobrze naciągnąć. Pozatym stan jest jak najbardziej O.K. Gość kupił DRZ400 w tym samym czasie i ma teraz dwa.

Niestety przekracza to moje możliwości finansowe, pozatym nie wiem czy warto inwestować tyle kasy w DR350?

 

pierwsza dr byla jeszcze w zeszlym tyg na ebayu niemieckim i poszla za 1400euro, w ogloszeniu bylo to co kolo pisze, nie bylo zadnych defektow lub dzwonu, jak bede w domu to moze mam ta aukcje jeszcze w zakladce to wrzuce linka do zakonczonej aukcji, dlatego mysle ze jest warta obejrzenia.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety juz musialem usunac widocznie, ale przynajmniej wiesz ze moto bylo sprowadzone w takim stanie jak jest wystawione a nie wyklepane w stodole szrociwo po dzwonie :)

Liczac ze kolo dal te 1400e z kawalkiem plus transport to okolo 1500pln chce na nim przyrobic mysle ze jak postoi troche to zejdzie z ceny o te 500, no chyba ze pojdzie szybciej :crossy: , a moto jest do oplat? zapewne tak, mozesz powiedziec ze byl w ebayu za tyle i tyle :biggrin:

ps. to jest 650 a nie 350 i ma dobry wydech :D wiecej niestety nie wiem,pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że za 8 tys. by poszła, moto jest zarejestrowane i opłacone w Polsce.

Tylko nie wiem czy warto?

Dzięki za wszystko.

 

 

niestety juz musialem usunac widocznie, ale przynajmniej wiesz ze moto bylo sprowadzone w takim stanie jak jest wystawione a nie wyklepane w stodole szrociwo po dzwonie :)

Liczac ze kolo dal te 1400e z kawalkiem plus transport to okolo 1500pln chce na nim przyrobic mysle ze jak postoi troche to zejdzie z ceny o te 500, no chyba ze pojdzie szybciej :bigrazz: , a moto jest do oplat? zapewne tak, mozesz powiedziec ze byl w ebayu za tyle i tyle :wink:

ps. to jest 650 a nie 350 i ma dobry wydech :clap: wiecej niestety nie wiem,pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...