Skocz do zawartości

Nowe MZ z Turcji


Gość drybka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Helter Skelter

Wiecej mozecie poczytac na stronie www.kanuni-mz.com

Na stronach po turecku sa ceny tych motocykli. Dla ulatwienia kurs z pazdziernika - wtedy tam bylem - to 1.000.000 TRL = 2,5 zl. Ale dzisiaj moze byc roznie. Inflacja tam przekracza 100% rocznie... Pytalem ich, w Polsce nie maja oficjalnego dealera motocykli, tylko jedna firma sprowadza czesci. Poinformowali mnie jednak, ze trwaja rozmowy z Polska firma na temat utworzenia sieci sprzedazy.

Pozdrawiam,

Helter Skelter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na przykladzie cen Mz mozna zauwazyć trakikomedię jaka dzieje sie w polsce, gdzie ceny czesci do tego dwusowa a i same motocykle są nieraz drozsze niz czesci do odpowiednikow japońskich o poj. 250 jak i samych motocykli. Wiem to z autopsji. Niestety poza coraz wyzszymi cenami- mówmy szczeze motory te w porównaniu z japoniom nie oferują nic szczególnego.A gdybym miał kilka tys. Zł to Mz stała by mi tylko w garazu, a na codzien jezdził bym czyms o 50 KM.

 

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Kanuni/MZ ETZ 251 z 2003roku... ale jaja ;d

Strasznie stary temat...

Czy można sprowadzić sobie takie cudo i zarejestrować bez problemu?

Ktoś sprowadza te maszyny? byłbym wdzięczny za www albo nr. telefonu

http://www.sahibinden.com/satilik_2003_mod...pXQQdisplayitem

A tu model z 2000r

http://www.sahibinden.com/2000_modelWQQaXQ...pXQQdisplayitem

Edytowane przez Dar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...