Skocz do zawartości

pozyteczny tuning?


kubek145
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co mozna wymienic w moto, aby lepiej sie na nim jezdzilo, i zeby lepiej wygladalo. wiem, wiem, zaraz dostane odp ze wszystko, ale chodzi mi o takie najwazniejsze wg was.

dodam ze w swojej cbr zmienione sa: tarcze, szybka i przewody metalowe czekaja na montaz, w najblizszym czasie pewnie przybedzie amor skretu.

dodam ze zamontowanie komina dajacego 100db mnie nie interesuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten amor skrętu w cbr600f też znowu nie jest taki niezbędny...chyba że latasz ostro po torze albo generalnie ostro zap***dalasz po winklach...ale cbr600f ma taką geometrię która raczej nie powoduje szimy...zatem moim zdaniem amor też zbędny... podstawa myślę są dobre gumy... bo zawiechy w cbr też raczej są optymalnie zestrojone i dobrej jakości... więc nie ma co zmieniać... możesz ewentualnie pokombinować ze sprężynami...w zależności jaki efekt chcesz uzyskać... generalnie do pykania po mieście w korkach lub poza miastem w cbr nie ma czego poprawiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ;] jeśli chodzi o poprawienie jazdy... chciałem napisac o gumach, ale przedmówca to zrobił :) a poza tym jeśli chodzi o część wizualną nom ja bym zamontował mini kierunki LED. fajnie wyglądają w tych Hondach :lapad: poza tym mozesz duzo żeczy robic ;] możesz manetki na silikonowe zmieni, o ile juz tego nie zrobiles, jakies fajne obciążniki na kiere.... jakiś tankpad fajny, jeśli masz jakiś stary i zniszczony :D pozdrawiam :biggrin: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki za offtopic...

 

Rozumiem, że dla niektórych jest to trudne, ale z szacunku dla czytających, proszę osoby, które mają tendencje do robienia błędów ortograficznych o redagowanie swoich postów w jakimś edytorze tekstów sprawdzającym pisownię i o wklejanie już gotowych :)

 

Z góry dziękuję...

 

Co do tematu to uważam jak poprzednicy, że w tym motorku niewiele rzeczy wymaga zmiany :D Możesz motor pomalować jakoś "pod siebie" :D Życzę trafnych wyborów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki za offtopic...

 

Rozumiem, że dla niektórych jest to trudne, ale z szacunku dla czytających, proszę osoby, które mają tendencje do robienia błędów ortograficznych o redagowanie swoich postów w jakimś edytorze tekstów sprawdzającym pisownię i o wklejanie już gotowych :)

 

 

ewentualnie zapodać sobie operę ze sprawdzaniem pisowni

 

A co do tematu, to ja uważam, ze można zrobić coś z tłumikiem, zeby fajnie gadał, ale nie za głośno

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawki w silniku, wydechu, dolotach najlepiej zrobić przy pomocy 2 źródeł wiedzy:

Tomasz Sałek TUNING-ZWIĘKSZANIE SPRAWNOŚCI SILNIKÓW

http://www.allegro.pl/item157065858_tuning...i_silnikow.html

i

Grzegorz Grabowski - Zwiększanie mocy silników

http://www.grabowski.com.pl/

 

szczególnie polecam pierwszą pozycję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za opinie, wiecej czasu spedzam w miescie a nie na torze, wiec moze odpuszcze ten amor..

guma z przodu jeszcze ma cycki, wiec spoko, z tylu ewentualnie zmienie za jakis czas..

pomyslalem jeszcze o oddlawieniu, bo mam podejrzenia ze moje cbr moze byc lekko kastrowane jako ze z francuskiego rynku pochodzi.. ktos cus wie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...