Skocz do zawartości

Jawa 50 Mustang


klisiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

www.cybergod666.host.sk/7.jpg - fajna Jawka (wymieniony bak, moze ktos wie od czego zalozony).

Motorek naprawde warto kupic, bo jest mocny i dosyc malo awaryjny ( moj to byl zlom, robie go praktycznie od nowa). Ze wszystkich mu podobnych jest wg mnie najladniejszy, latwo mozna go przerobic optycznie - cala zima przed toba !

Ogolnie mowiac Jawka to dobry, mocny sprzet :-)

P.S. U mnie z czesciami silnikowymi nie trudno, w jednym sklepie moge znalezc wszystkie czesci silnikowe

Przykladowe ceny : tlok - 9.80 pierscionek - 1,40

Pare zebatek ze skrzyni wyszlo mi 42 zeta, ale jak wiadomo te rzeczy sa drogie.

Filtr powietrza - 8,20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jesli chodzi o jakiekolwiek czesci to do jawki sa one bardzo tanie, czasem moze sie trafic ze np. ktos bedzie sprzedawal worek z czesciami za mala kase. Ale i tak zostaje przy simku :D

P.S cypherius sprawdz linka bo stronka sie nie wgrywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawka to spoko motorek. Moja jak narazie sie nie psuje (4 dni temu wzięta z serwisu) Jest spoko, można na niej poświrować :D ostatnio fajnie ruszyłem na żwirze:

dałem po gazie i mieliłem kołem, obróciłem sie w ten sposób o 180 stopni i efektowny start. To zrobiło na mnie i na gapiach wrażenie (to wszystko nie robiłem specjalnie, tylko jak koło zaczęło mielić to zacząłem robić swoje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione:

Mowe cewki, tarcze sprzęgłowe, tylna lampa, wszystkie uszczelki, ustawienie gaźnika, zakładanie szprych, centrowanie kół, malowanie ramy i montowanie gratów 150zł

Te graty: tylni i przedni błotnik, bak i osłona łańcucha (wszystkie mają nowy alkier metalic)- lakierowanie 50zł

Części które kupiłem : Nowy korek wlewu, opony, dętki, przednia rachewka, szprychy, cewki, świeca, uszczelki, kopniak, klin do kopniaka, gumy teleskopów, podnóżków, owiewka Koszt około 550zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko' date=' można na niej poświrować :D ostatnio fajnie ruszyłem na żwirze:

dałem po gazie i mieliłem kołem, obróciłem sie w ten sposób o 180 stopni i efektowny start. To zrobiło na mnie i na gapiach wrażenie [/quote']

o Boże, co za trik!!! jak ci się to udało, ojej :!: Toż to jest wspaniałe, och jak ja bym chciał tak umieć...

Toż to jest trik godny J. P. Goya!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko' date=' można na niej poświrować :D ostatnio fajnie ruszyłem na żwirze:

dałem po gazie i mieliłem kołem, obróciłem sie w ten sposób o 180 stopni i efektowny start. To zrobiło na mnie i na gapiach wrażenie [/quote']

o Boże, co za trik!!! jak ci się to udało, ojej :!: Toż to jest wspaniałe, och jak ja bym chciał tak umieć...

Toż to jest trik godny J. P. Goya!!!!!!!!!!!!!!!

 

Wiesz seba nie każdy umie zrobić nawrotke!

To jest wielka sztuka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...