Skocz do zawartości

Yamaha R1 1000 co sadzicie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Na forum jest opcja "szukaj" tam znajdziesz informacje o R1 ... poza tym Twoje pytanie sformuowane jest conajmniej dziwnie... powinieneś je bardziej sprecyzować... napisz najpierw jakie masz doświadczenia w jeżdżeniu motocyklem i czego od motocykla oczekujesz...i do czego go chcesz używać...napewno to pomoże forumowiczom w udzieleniu Ci odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok 2001 $3000 warto?

 

Chyba, że rozmawiamy o sprzęcie Z USzej :( gdzie motocykle są w cenie pączka :cool:

 

:bigrazz: to tam są wieczne okazje :crossy:

 

Ale rozsądek podpowiada, że nie ma co się podniecać ceną póki sprzęta się nie widziało :smile:

----------------------------------

pozdrawiam

Edytowane przez piechur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niecale 9000 zł za erłana z 2001 to napewno warto ale ja jakos nie ufam takim "okazjom" :icon_twisted:

Jak cos kupuje to oczywiscie ze lubie jak to jest troche tansze ale jak daja cos prawie za darmo to jakos mi sie to nie widzi.Pozatym do tego jeszcze zostaje Ci troche oplat + transport no chyba ze juz jest w kraju :evil: No wlasnie,troche dziwnie to wyglada,R1 1000 :icon_eek: No ale nie czepiajmy sie,tak sobie chlopak napisal bo moze sie do konca nie zna albo od tak tylko wpisał :clap:

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niecale 9000 zł za erłana z 2001 to napewno warto ale ja jakos nie ufam takim "okazjom" :icon_twisted:

Jak cos kupuje to oczywiscie ze lubie jak to jest troche tansze ale jak daja cos prawie za darmo to jakos mi sie to nie widzi.Pozatym do tego jeszcze zostaje Ci troche oplat + transport no chyba ze juz jest w kraju :rolleyes: No wlasnie,troche dziwnie to wyglada,R1 1000 :icon_eek: No ale nie czepiajmy sie,tak sobie chlopak napisal bo moze sie do konca nie zna albo od tak tylko wpisał ;)

Pozdrawiam ;)

w USA wszystkie ceny tak wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...