Skocz do zawartości

maluszek rozczochrany


enduromaster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik dość stary - ale fajny (nie jestem pewien, czy nie był już w "Humorze");

Z tego co wiem, to są takie dwa maluchy - oba (chyba) w Stanach;

A nie ma się czemu dziwić, że "Kaszlak" wyprzedził Porsche - bo ma pod maską ponad 3,5 litrowy silnik; :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że "Kaszlak" ma V-kę przeszczepioną z Corvette lub jakiegoś innego Chevroleta - i jest przystosowany do wyścigów na 1/4 mili - także raczej nie masz szans seryjnym pojazdem; :)

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem dwa takie - ten srebrny jest z 1974 roku - a drugi z 1980r;

Na tej stronie są zdjęcia i niektóre dane tych maszyn;

 

http://www.126fan.pl/

 

Na stronce - po lewej stronie w menu odszukajcie "Swap Center" i pod nazwą "Potwory" odnajdziecie "tego Kaszlaczka"

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Widziałem już ten film:) Dobry jest. Osobiście sie zastanawiałem żeby wsadzić do malca silnik od moto... Napęd można by zrobić na łańcuch, no problem ale nie miałem pomysłu na bieg wsteczny:) Chyba że bym zastosował silnik qłada ale chodziło mi bardziej o 4 cylindry z dużą pojemnością np hayabusa. Jedyne co stoi na przeszkodzie to właśnie wsteczny. Silnik od suzi ma dość duży moment obr więc mysle że nie miał by problemu z budą od malca. A ten dźwięk w maluchu?? Szok ze stresem:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Moim zdaniem taki maluch to żaden maluch... :lalag: Dla mnie maluch powinien mieć 600-700ccm, ssanie

w rączce koło ręcznego i około minute do setki( z tą setką to może przesada, ale z dobrym wiatrem i odpowiednią wagą(wersja van :bigrazz: brak tylnych foteli) poszedł 110km/h ale już zaczęły się dziwne trzask,stuki itd....ALE I TAK MALCZAR JEST THE BEST!

pzdr,bebu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem taki maluch to żaden maluch... Dla mnie maluch powinien mieć 600-700ccm, ssanie

w rączce koło ręcznego i około minute do setki( z tą setką to może przesada, ale z dobrym wiatrem i odpowiednią wagą(wersja van brak tylnych foteli) poszedł 110km/h ale już zaczęły się dziwne trzask,stuki itd....ALE I TAK MALCZAR JEST THE BEST!

pzdr,bebu

 

Jakiś dziwny. Kumpla miał 64 sekundy do setki w 3 osoby, mieścił 8 osób i szedł 70km/h przez łuk w Stamirowicach pod Koluszkami. Przy 80km/h zaliczył dacha, po czym w ciągu godziny został pocięty, żeby kolegi tata się nie pokapował, że była gleba :icon_exclaim:

 

 

 

PS. Podobają mi się komentarze pod opisem niebieskiego maluszka na tej stronie 126fan. Polac to jednak potrafią dobitnie wyrazić swoją ekscytację :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...