Skocz do zawartości

Honda CBR 600 czy Suzuki GSXR 600 ?? Pomozcie....


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

na gixerze bedziesz sie bardziej komfortowo czul, bo troche wiekszy jest od erki. najlepiej kup to co bedzie w lepszym stanie i bedzie sie bardziej podobalo. ile kasy masz do wydania i do czego szpej ma sluzyc? lans, sztunt, tor, preclowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci zalezy na wygodzie to na pewno gixxa bierz :icon_rolleyes: bo na R6 to raczej za wygodnie nie jest... a K2-K3 jest juz na wtryskach??? no i wiadomo... ile masz kasy, do czego ma sluzyc.

 

ja sprzedaje swoja 2004 R6 + duzo dodatkow w dobrej cenie, jak cos to na PW sie odezwij :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gixery 600 od k1 na wtrysku z ssaniem recznym, od k4 z automatycznym. bierz gsxr jak do jazdy/lansu chcesz. wygodniejszy i mocniejsze srodkowe obroty niz w erce. tak btw w k4 masz duzo lepsze heble - radialna pompa i zaciski. ale to juz ze dwie dychy bys musial miec na to...

Edytowane przez pozdro600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 182 wzrostu i R6 naparwdę była dla mnie za mała... Zamęczysz się na tych 600-setkach :icon_rolleyes:

 

R6 za mała ? :/

 

Ja mam 197 cm i zamierzam za jakiś czas sie przesiąść na jakieś inne moto.

 

Co dla mnie by pasowało ? :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam

Nie pisalem chyba ze 3 lata ogólem taka sytacja

Moto tez już 3 lata nie ma GPZ sprzedałem i długo nic

Ale teraz widze troche rynek sie zmienił ogólem mam śmieszną sume bo do 6tyś nie zalezy mi tak bardzo na roczniku i osiągach tylko bezawaryjnosci i wyglądzie

Dlatego pytam sie bardziej doswiadczonych czy warto by było kupić GSXR 600 97r w tej cenie kupie takigo a CBR 600 max 94r F2 mi troche z wyglądem nie leży w gre jeszcze wchodzi Yamaha FZR ale to ostateczność

Prosze o opinie

pozdr

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...