Skocz do zawartości

za wysoki ??


autsajder
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bedzie ci pasował ale pod warunkiem że kierownica bedzie wysoka i podnóżki ostro wysuniete,podnóżki musisz mnieć tak wysuniete, że jak bedziesz jechał to skarpety muszą być ostro widoczne , a jeżeli bedziesz chciał zabrać na wycieczkę plecaczek to musi być on krótki i bardzo chudy bo nie da rady dalej niż 10 kilosów, nie zmieści się i bedzie wystawał za błotnik, no chyba że bedziesz miał oparcie to jakoś się wgniecie. Pisze to z doświadczenia moją kochaną Virażkę sprzedałem 23 września, rozstanie było bardzo bolesne. :banghead:

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie ci pasował ale pod warunkiem że kierownica bedzie wysoka i podnóżki ostro wysuniete,podnóżki musisz mnieć tak wysuniete, że jak bedziesz jechał to skarpety muszą być ostro widoczne , a jeżeli bedziesz chciał zabrać na wycieczkę plecaczek to musi być on krótki i bardzo chudy bo nie da rady dalej niż 10 kilosów, nie zmieści się i bedzie wystawał za błotnik, no chyba że bedziesz miał oparcie to jakoś się wgniecie. Pisze to z doświadczenia moją kochaną Virażkę sprzedałem 23 września, rozstanie było bardzo bolesne. :banghead:

heheheheheheh......modem jak sie kiedys spotkamy to za tego posta masz browara..... :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś podoba Ci sie virago to nie zastanawiaj się tylko bierz ją.

Za nie dużą kase (560zł razem z montażem) wysuniesz sobie podnóżki do przodu i będzie OK.

 

PS. Jak coś to wal na PW dam namiar na gościa co zrobi Ci tą operacje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można powiedzieć przesiadając się na większe moto "ale na tamtym było śmiesznie". Jakbym się przesiadł z Draga (a wcześnie jeździłem Virażką 750) na Rocketa albo Valkirię też bym pewnie tak pomyślał, ale do czego to nas zaprowadzi... Jak pasuje Ci 535 to kupuj i się nią ciesz.

 

:bigrazz: Trafna wypowiedz :banghead:

 

Opinie w stylu ''wyglada sie na nim smiesznie, malizna, kup wiekszy'' itd. troche mnie juz zaczynaja irytowac :bigrazz: . Na motocyklu sie jezdzi a nie ''wyglada''. Motocykl powinno sie dobierac z mysla o przyszlym jego zastosowaniu a nie patrzec na wielkosc(pomijam skrajne przypadki). Po cholere mam kupowac Gold Winga zeby powiedzmy dojezdzac do pracy pare kilometrow, ale za to ''wygladac jak gosc'' bo mam ''duzego sprzeta''(tyle ze nie wykorzystanego nawet w polowie !) Virago jest motocyklem o NORMALNYCH gabarytach i kazdy przecietnej wielkosci czlowiek moze na nim spokojnie smigac ;)

 

 

Jesli podoba Ci sie Virago i jestes pewny ze jest to sprzet ktory spelni Twoje oczekiwania to sie nie zastanawiaj. Gwarantuje ze sie na nim spokojnie zmiescisz a wygladac bedziesz NORMALNIE ! :eek:

 

 

Pzdr, Endrju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheheheheh......modem jak sie kiedys spotkamy to za tego posta masz browara..... :banghead:

 

O bardzo dziękuje czuje się zaszczycony, e a jak się spotkamy dersu to jak cię rozpoznam??

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O bardzo dziękuje czuje się zaszczycony, e a jak się spotkamy dersu to jak cię rozpoznam??

Jezdze w orzechu wiec moze po muchach w zebach :biggrin: po paru piwach na zlocie wie sie wszystko lub prawie ...Pozdrawiam.

 

:clap: Trafna wypowiedz :banghead:

 

Opinie w stylu ''wyglada sie na nim smiesznie, malizna, kup wiekszy'' itd. troche mnie juz zaczynaja irytowac :evil: . Na motocyklu sie jezdzi a nie ''wyglada''. Motocykl powinno sie dobierac z mysla o przyszlym jego zastosowaniu a nie patrzec na wielkosc(pomijam skrajne przypadki). Po cholere mam kupowac Gold Winga zeby powiedzmy dojezdzac do pracy pare kilometrow, ale za to ''wygladac jak gosc'' bo mam ''duzego sprzeta''(tyle ze nie wykorzystanego nawet w polowie !) Virago jest motocyklem o NORMALNYCH gabarytach i kazdy przecietnej wielkosci czlowiek moze na nim spokojnie smigac :lalag:

Jesli podoba Ci sie Virago i jestes pewny ze jest to sprzet ktory spelni Twoje oczekiwania to sie nie zastanawiaj. Gwarantuje ze sie na nim spokojnie zmiescisz a wygladac bedziesz NORMALNIE ! :flesje:

Pzdr, Endrju

Zauwaz ze gosc nie pyta o wyglad...pare opcji wyzej wzialem to pod uwage...wiec po co irytacja?...a moze On nie chce jezdzic do pracy tym motocyklem a tylko na dlugie wycieczki z kobieta z Tobolami wiec co mu wtedy powiesz jak zacznie dretwiec caly?? ????stary nie zalamuj sie jeszcze z piec stowek i jestes w domu???Wlasnie jak piszesz (z mysla o przyszlym zastosowaniu).Moze za nim jeszcze nie dokonal zakupu a ma mozliwosc wyboru to niech sie poprzymierza.....ale w jednym masz racje ..jak ma kupowac tylko aby wygladac to polecal bym boss hosa :clap: Ty widzisz i Ciebie widza.. :icon_twisted: To był zart..Pozdrawiam.. :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmij i ode mnie radę. Jesteś na MÓJ ULUBIONY motocykl za wysoki. I nie chodzi o wygląd, lecz o wygodę już po paru kilometrach. Odłóż jeszcze parę złotych i - jeśli chcesz nie za mocną Yamahę - kup któregoś z XVS650, których sporo w dobrych cenach: Virago, także 750/1100 będziesz musiał przerabiać, a tu od razu poczujesz się swobodnie. Swoją słynną manewrowość wirażka pod Tobą i tak straci, nie ze względu na umiejętności naturalnie, ale przy dużej ilości miejsca, jakiej potrzeba Ci na nogi i ręce. Ocalisz w ten sposób kręgosłup.

Jeszcze lepiej, choć nie będą mnie za to kochać Yamahowcy, skorzystaj z Hondy Shadowki C2, C3 - na nich jest naprawdę dużo miejsca. Wada wszystkich modeli VT poza ostatnim to brak kardana.

Nie podejmę polemiki. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde ale wpadłem na genialny pomysł, zamiast inwestować w spacerówki bedziesz mógł dokręć do przedniej ośki jakieś bardziej wysuniete śruby tak abyś mógł na nich położyć nogi i bedziesz jeździł jak na BALBINCE no i skarpety bedzie widać :buttrock:

Przepraszam za żart, jak kogoś uraziłem to przepraszam, ale stary jak masz wybór lub więcej kasy to nie kupuj Virażki, lepiej zrób jak pisze dersu przymierz się do niej zrób kursa i wtedy zobaczysz.

Powodzenia i proszę nie złościć się na mnie

Dersu a ja myślałem że ludzie w twoim wieku już nie mają zębów :buttrock:

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 184cm i choć jeszcze nie jechałem a tylko siedziałem na virażce ze spacerówkami to muszę powiedzieć ze za mała wcale nie była.Znacznie większe doświadczenie mam jako plecak :flesje: i 35km jechałem z tyłu i jakoś specjalnie źle się nie siedziało,ale sissybar to podstawa bez tego to trochę mniej bm se pojechał.Co nie zmienia faktu ze przydałoby się zrobić coś w rodzaju spacerówek dla pasażera:].Ale tak jak przedmówcy uważam,że jak masz kase to kup coś większego może jakiś intruz?Poza tym starsze 750 chodzą już w granicach 7-8tys.535 ma tą zaletę ze jest śliczna(wg mnie przynajmniej) no i dość lekka i zwrotna co dla mnie dość ważne bo "patyczakiem" jestem i w moich 65kg narazie trudno szukać mięśni do większych sprzętów na co niestety nie poradzę,poprostu szybki metabolizm a z natura się nie wygra;].Spośród wszystkich wad Virażki jedna jaka może trochę denerwować to że silnik ryczy na wysokich obrotach i brzmi jak wiertarka a nie jak v-ka.

Edytowane przez Deathraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde ale wpadłem na genialny pomysł, zamiast inwestować w spacerówki bedziesz mógł dokręć do przedniej ośki jakieś bardziej wysuniete śruby tak abyś mógł na nich położyć nogi i bedziesz jeździł jak na BALBINCE no i skarpety bedzie widać :icon_mrgreen:

Przepraszam za żart, jak kogoś uraziłem to przepraszam, ale stary jak masz wybór lub więcej kasy to nie kupuj Virażki, lepiej zrób jak pisze dersu przymierz się do niej zrób kursa i wtedy zobaczysz.

Powodzenia i proszę nie złościć się na mnie

Dersu a ja myślałem że ludzie w twoim wieku już nie mają zębów :notworthy:

hehehehe...dobre....widze ze masz zdrowe podejscie do tematu..

Ja cale zycie w orzechu wiec gęba zaprawiona w bojach... :flesje: Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dersu ja na mojej Virażce też zawsze w orzechu i nie wyobrażam sobie jazdy na chopperze w zamknietym kasku i co to za jazda bez mięska między zębami. Pozdrawiam i do zobaczenia kiedyś

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrew i dymsha. Nie chodzi o to ze trzeba na motorze wygladac "jak gosc"

Nie mam zamiaru jezdzic motorem i miec kolana pod nosem a rece wyzej niz poziom glowy.

Chodzi o odpowienia pozycje za kierownica i o wygode z jazdy. ( czytaj post modema )

Drag byl od dawna moim opcjonalnym motocyklem, ale jakby okazal sie za maly szukalbym czegos innego.

A 1100 wcale nie jest wiekszy :icon_twisted:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie do konca sie zrozumielismy :lalag:

Zdaje sobie sprawe ze Virago nie nadaje sie do dalekich podrozy we dwoje i ze nie jest olbrzymem, ale dla osoby ktora glownie bedzie jezdzic po okolicy a od czasu do czasu jakis wypadzik za miasto to jest to sprzet wystarczajacy nawet dla osoby o wzroscie 185 cm

 

Zgadzam sie rowniez z opinia ze do motocykla trzeba sie po prostu przymierzyc, przejechac i samemu to ocenic :D

 

 

PEACE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...