Skocz do zawartości

JAKIE MOTO DO 5000 zł ( ENDUR0)


ernik17
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niech na poczatek kupi sobie jakas 80 cm podejrzewam ze 125 typu rx bedzie za mocne musi napaczatku polatac czyms mocniejszym od simka i sie przyzwyczaic a znam ernika wiec moge to powiedziec ze 125 za mocna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zysio myslalem nad 80 ale czy ona mnie sie za jakis czas nie znudzi , bo wiesz jak juz chcem kupic to cos konkretnego ale o rx 80 no to jest kozackie ale myslalem tez nad 125 zeby kupic i pojedzic np ze 2 lata . :flesje: :D :D :crossy: :crossy:

 

Myslale nad kupnem motorka wojtka aleczy on nie bezie za mocny ,

ile mi wiadomo to on jest zablokowany . :P pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema maciek ja ci radze KTM bo znane i kozackie

ale jak chcesz do 5000 do musisz znalesc okazje http://moto.allegro.pl/item156017446_ktm_lc2.html i nie kupuj 50 bo słabe jak już to 80 trzeba myśleć przyszłościowo zobacz link kozackie moto za 4500 eleganckie

POZDRO!

 

siema maciek ja ci radze KTM bo znane i kozackie

ale jak chcesz do 5000 do musisz znalesc okazje http://moto.allegro.pl/item156017446_ktm_lc2.html i nie kupuj 50 bo słabe jak już to 80 trzeba myśleć przyszłościowo zobacz link kozackie moto za 4500 eleganckie

POZDRO! i to jest 170ccm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAJNY ale ten gosciu jest z Malborka i raczej troche za daleko . NIe 50 to odpadaja odrazu , w ostatecznosci to wchodzi 80 ale jakies dobre znanych marek takie jak Np honda HM lub aprilia RX ale jak z czesciami do nich . i co sadzicie o KTM 125 . JAK sie prezentuje , i jak silnik pracuje . :):P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh jak ten ktm naszego kolegi wojtka jest zablokowany to ja jestem swiety aniol tyle dobre ze 125/50 i wiesz ze wymienial wszystko ale odrazu przygotuj sie na regeneracje zawieszenia jezeli chcesz latac w terenie wymiane opon ale za ta kase czyli te 5000 moze jest wart ale jak chcesz motocykl w teren to wybij go sobie z głowy pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...