Skocz do zawartości

Łatanie dziur


Egonon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzedni właściciel mojego przedniego błotnika postanowił zamontować sobie do niego chlapach od Forda Taurusa i w tym celu wywiercił 3 otwory fi 5. Mnie ten chlapacz sie nie podoba. W związku z tym pytam jak można (najlepiej domowymi sposobami) załatac te dziury? Czy nakapanie tam cyny jest pomysłem głupim czy bardzo głupim? Błotnik jest metalowy. W nagrodę za pomoc mogę oddać rzeczony chlapacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to sie raczej bedzie wiazac z ponownym jego polakierowaniem

idz do blacharz niech podlozy od spodu jakas blaszke

i zaspawa te dziury, lakiernik potem zrobi swoje i nic nie bedzie widac

 

zostawienie tych dziur moze spowodowac

ze dostanie sie rdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to sie raczej bedzie wiazac z ponownym jego polakierowaniem

idz do blacharz niech podlozy od spodu jakas blaszke

i zaspawa te dziury, lakiernik potem zrobi swoje i nic nie bedzie widac

 

zostawienie tych dziur moze spowodowac

ze dostanie sie rdza

Dokładnie tak :) Zaspawać, zaszpachlować, lakier i nie ma śladu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys na gieldzie kupilem taki rosyjski specyfik wyglada jak olowek aluminiowy podpalasz blyska jak zimne ognie zdmuchujesz plomien nakladasz to co sie topi na dziurke dopracowujesz - lakierek i gitara Byly 2 rodzaje aluminiowy i z tworzywa sztucznego nawet trepa w aucie tym naprawilem

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak mialem mztke to skrocilem blotnik, m.in. wlasnie likwidujac 3 dziurki po jakims chlapaczu. Ucialem rowno z przodu i z tylu zeby za bardzo nie odstawal od mniejszego przedniego kola 16. Proponowalbym Ci to samo. Jesli otwory nie sa dalego od brzegu blotnika to walnij kreske, wez gumowke i jazda..chyba ze to jakas ladna sztuka i chcesz zachowac wszystko w oryginale. Ja troche namieszalem w swojej ale wszystko w granicach dobrego smaku.. :notworthy: http://www.bikepics.com/pictures/371359/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...