Skocz do zawartości

17 latek zginął uciekając przed policją


GT 80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm

 

no nie do końca...

 

tak powiedziałem mając na mysli te . pościgi .. jesli tak to mozna nazwac.. Tak mi zostało odkąd rok temu policjanci w mielcu strasznie nachalnie ścigali motozykliste.. jak wariaci... ; /.. zastawili raziowozem droge i zginął wpadając pod autobus..

 

policjant przed sądem :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastawili raziowozem droge i zginął wpadając pod autobus..

 

 

Wydaje mi sie, ze ten radiowoz byly z daleka widoczny, a kierujacy mogl sie przeciez zatrzymac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze ten radiowoz byly z daleka widoczny, a kierujacy mogl sie przeciez zatrzymac.

O czym my tutaj w ogóle rozmawiamy??? Co to za pomysły, żeby nie zatrzymać się, kiedy policja daje do tego znak??? Jak spierdalasz przed nimi, to masz coś na sumieniu i oni już nie odpuszczą, dopóki nie złapią!!! Taka ich rola w tym państwie czy się to komu podoba czy nie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym my tutaj w ogóle rozmawiamy??? Co to za pomysły, żeby nie zatrzymać się, kiedy policja daje do tego znak??? Jak spierdalasz przed nimi, to masz coś na sumieniu i oni już nie odpuszczą, dopóki nie złapią!!! Taka ich rola w tym państwie czy się to komu podoba czy nie!!!

 

Zgadzam sie z Toba w ponad 100 %

 

pozdrawiam

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spierdalasz przed nimi, to masz coś na sumieniu i oni już nie odpuszczą, dopóki nie złapią!!! Taka ich rola w tym państwie czy się to komu podoba czy nie!!!

masz racje tylko że tu chłopaki mieli na sumieniu to że zabrali samochód starych a za to nie każe się w Polsce śmiercią. Ja nie jestem fanem pościgów policyjnych to jest dobre ale w filmach a tak to każdy na 90% kończy się lipą Taki policjant jak zobaczył że to gówniarstwo spiernicza a myślę że widział to powinien odpuścić spisując tylko blachy rejestracyjne. Nie wiadomo za wiele o tej sprawie wiec nie można się jednoznacznie wypowiedzieć, ale dalej myślę że gówniarza szkoda może to on by wymyślił lek na raka albo wygrał Dakar :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki policjant jak zobaczył że to gówniarstwo spiernicza a myślę że widział to powinien odpuścić spisując tylko blachy rejestracyjne.

No, szczególnie jakby to była Twoja fura, którą gówniarstwo ukradło, to spisanie blach naprawdę dużo da. O czym my mówimy. Debilizm kierującego, który przyczynił się do śmierci kolegi to jedno, a sama bezsensowna śmierć młodego człowieka to drugie.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje tylko że tu chłopaki mieli na sumieniu to że zabrali samochód starych a za to nie każe się w Polsce śmiercią. Ja nie jestem fanem pościgów policyjnych to jest dobre ale w filmach a tak to każdy na 90% kończy się lipą Taki policjant jak zobaczył że to gówniarstwo spiernicza a myślę że widział to powinien odpuścić spisując tylko blachy rejestracyjne. Nie wiadomo za wiele o tej sprawie wiec nie można się jednoznacznie wypowiedzieć, ale dalej myślę że gówniarza szkoda może to on by wymyślił lek na raka albo wygrał Dakar :bigrazz:

 

Stary, jak widzisz kazdy zaluje chlopaka, ale odpusc i mie pisz pierdul, ze policja powinna byla odpuscic.

 

Czy do Ciebie dochodzi, ze wlasnie ona po to jest aby z tym walczyc i nie odpuszczas. Jak Ci sie to nie podoba to wyemigruj do jakiegos kraju z tych republik bananowych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje tylko że tu chłopaki mieli na sumieniu to że zabrali samochód starych a za to nie każe się w Polsce śmiercią. Ja nie jestem fanem pościgów policyjnych to jest dobre ale w filmach a tak to każdy na 90% kończy się lipą Taki policjant jak zobaczył że to gówniarstwo spiernicza a myślę że widział to powinien odpuścić spisując tylko blachy rejestracyjne. Nie wiadomo za wiele o tej sprawie wiec nie można się jednoznacznie wypowiedzieć, ale dalej myślę że gówniarza szkoda może to on by wymyślił lek na raka albo wygrał Dakar :flesje:

Taki policjant jak zobaczył że to gówniarstwo spiernicza a myślę że widział to powinien odpuścić spisując tylko blachy rejestracyjne.

- tacy gówniarze już potrafią zakatować człowieka na śmierć. Przypominam o bezdomnym w Lubinie albo nieletnich kibolach na stadionach.

- policjant nie musi wiedzieć, czyim wózkiem gówniarz spie**ala.

- policjant nie wie, dlaczego spie**ala na jego widok. Wiek nie ma tu nic do rzeczy.

To, że zginął młody chłopak, przed którym całe życie, to fakt, szkoda go i mógł być wartościowym człowiekiem. Ale gdyby uciekała jakaś banda małolatów Twoim wózkiem, to pierwszy darłbyś się na całe gardło, co to za policja i za co bierze pieniądze z Twoich podatków, że nawet gówniarzy złapać nie potrafi!?

To takie typowe dla Polaków...Malkontenctwo w każdej sytuacji. Jak źle, narzeka że źle, jak dobrze, narzeka że nudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policja nie powinna gonić gnojków na siłe.. bo gnojki zawsze uciakają !

już nie pierwszy taki wypadek..

 

znów tragedia

 

hmmm

 

no nie do końca...

 

tak powiedziałem mając na mysli te . pościgi .. jesli tak to mozna nazwac.. Tak mi zostało odkąd rok temu policjanci w mielcu strasznie nachalnie ścigali motozykliste.. jak wariaci... ; /.. zastawili raziowozem droge i zginął wpadając pod autobus..

 

policjant przed sądem :biggrin:

 

Może jeszcze ten małolat powinien zaskarżyć Policję o odszkodowanie dla siebie i dla zmarłego kolegi. I wszyscy którzy kogoś zabili powinni się tego domagać ponieważ byli ścigani przez Policję

Gurufarmi weż trochę pomyśl i daj spokój. :biggrin:

Edytowane przez joniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poprostu nie jestem zwolennikiem zagorzałuch polacjancików którzy nie przegapią żadnej okazji zeby dorobić sobie troche słuzbowych punkcików.

 

"Ja nie jestem fanem pościgów policyjnych to jest dobre ale w filmach a tak to każdy na 90% kończy się lipą Taki policjant jak zobaczył że to gówniarstwo spiernicza a myślę że widział to powinien odpuścić spisując tylko blachy rejestracyjne"

 

no wlasnie. Spisanie blach jednak da .. i to duzo.. .. napewno jest lepszym rozwiązaniem niż poganianie poldkiem poza miasto za gnojkami z prędkościami, kóre wlasnie powodują to co powodują..

 

mozecie się nie zgadzać, ja tylko mówię, że wkurza mnie sytuacje, w których bezmyslnosc uciekającego prowadzi do tragedii, a wszystko jest związane z posciegiem policyjnym :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezmyslne gnojki

ja pierwsze co robie po wsiasciu do auta to zapinam pasy.

A jezeli uciekali to mieli cos na swoim sumeiu, moze byl kierowana na gazie albo na hajcu.

Teraz wiem dlazcego tak duzo osob jest za prawkiem od 21 lat, zaczynam ich coraz bardziej zozumieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezmyslne gnojki

ja pierwsze co robie po wsiasciu do auta to zapinam pasy.

A jezeli uciekali to mieli cos na swoim sumeiu, moze byl kierowana na gazie albo na hajcu.

Teraz wiem dlazcego tak duzo osob jest za prawkiem od 21 lat, zaczynam ich coraz bardziej zozumieć

No w tedy ja mając 20 lat bym śmigał bez prawka... ;) super no genialnie powinno się zdawać egzamin mieć dużo wyjeżdżonych godzin (a jest za mało) i dostać prawko :icon_mrgreen: może na kartę motorowerową od 20?? Jeśli chodzi o policję to ja nie chcę ich obwiniać ciekawe co mówią statystyki bo one by mnie przekonały do pewnych bardzo dużych racji mianowicie jeśli policja rozpoczyna pościg to jak często łapie przestępce bez zakończenia pościgu wypadkiem?? jeśli więcej niż 51% to warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tedy ja mając 20 lat bym śmigał bez prawka... :D super no genialnie powinno się zdawać egzamin mieć dużo wyjeżdżonych godzin (a jest za mało) i dostać prawko :P może na kartę motorowerową od 20?? Jeśli chodzi o policję to ja nie chcę ich obwiniać ciekawe co mówią statystyki bo one by mnie przekonały do pewnych bardzo dużych racji mianowicie jeśli policja rozpoczyna pościg to jak często łapie przestępce bez zakończenia pościgu wypadkiem?? jeśli więcej niż 51% to warto.

Zakładając, że statystyki pokażą, że tak właśnie jest, że powyżej 50% pościgów kończy się wypadkiem to co? Czy policja ma przestać ścigać, czy po prostu lepiej nie podejmować się ucieczki?

 

Bo ucieczka i tak zakończy się wypadkiem albo zatrzymaniem przez policję.

Odpowiedź dla własnego sumienia pozostawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że statystyki pokażą, że tak właśnie jest, że powyżej 50% pościgów kończy się wypadkiem to co? Czy policja ma przestać ścigać, czy po prostu lepiej nie podejmować się ucieczki?

 

Bo ucieczka i tak zakończy się wypadkiem albo zatrzymaniem przez policję.

Odpowiedź dla własnego sumienia pozostawiam...

Ja bym nigdy nie uciekał uważam że za ucieczkę powinny być nakładane bardzo surowe kary w końcu od czegoś jest rejestracja na samochodzie ale jeśli 51 % pościgów kończyło by się wypadkiem to po co ścigać? W polce za żadne przestępstwo nie ma kary śmierci jakoś nikt nie wpada do terrorystów z zakładnikami i nie kosi jeden po drugim bo jeszcze są inni ludzie... na drodze też!!! Jeśli jednak jest ktoś na forum kto wie jakie są szanse na zatrzymanie uciekającego bez narażania innych i okazało by są że duże to ja się wycofuje :icon_biggrin: i przyznaje niech gonią byle się sporadycznie zdarzały takie nieszczęścia jak to [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tedy ja mając 20 lat bym śmigał bez prawka... :icon_mrgreen: super no genialnie powinno się zdawać egzamin mieć dużo wyjeżdżonych godzin (a jest za mało) i dostać prawko :biggrin: może na kartę motorowerową od 20?? Jeśli chodzi o policję to ja nie chcę ich obwiniać ciekawe co mówią statystyki bo one by mnie przekonały do pewnych bardzo dużych racji mianowicie jeśli policja rozpoczyna pościg to jak często łapie przestępce bez zakończenia pościgu wypadkiem?? jeśli więcej niż 51% to warto.

 

Siemka !

 

Widzisz kiedys w PL mozna bylo miec prawko B juz od 16 r. zycia. Ja osobiscie bylbym za tym aby to wrocilo. Niestaty Europa jest przeciwko mnie. U nas mozna juz zaczac robic 6 mies przed skonczeniem 17 r. zycia. Egzamin teoretyczny na 3 mies. wczesniej a praktyczny miesiac wczesniej. Przez rok wolno jezdzic z osoba towarzyszaca ktora ma,

- skonczone 30 lat,

- conajmniej 5 lat prawo jazdy

- nie wiecej niz 3 punkty rarne w registrze

- nie jest pod wplywem alkoholu mniej niz 0,5 promila

 

Wiem ze Polska chce to tez wprowadzic ale chlopaki potrzebuja jeszcze troche czasu.

 

pozdrawiam

 

:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...