Skocz do zawartości

Transport Motocykli z Anglii do Polski


dyrmaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.

W związku z urlopem zaczynającym się 13.05 i trwającym do początku czerwca :biggrin:

Następny kurs do UK będzie w 2/3 tygodniu czerwca.

Dziękuje za wyrozumiałość :notworthy:

Pozdrawiam

Mirek

 

ps. czasem są problemy z moją stronką, czas pomyśleć nad zmianą serwera

 

Edytowane przez JiM Transport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Świadczymy usługi transportowe paczek, motocykli, quadów, mebli, palet, części samochodowych jak i kompleksowe przeprowadzki dla firm i osób prywatnych na trasie Polska Anglia Walia Szkocja. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, ubezpieczenie OCP, wystawiamy faktury VAT. Utrzymujemy regularne, cotygodniowe połączenie z Polski do Wielkiej Brytanii. Posiadamy duże doświadczenie w bezpiecznym transporcie motocykli. Zapraszamy do współpracy! Szczegóły na naszej stronie www.lublin-transport.pl tel. +48886444111 gg:15574522

Transport motocykli Anglia Belgia Holandia Niemcy Polska

www.transport-motocykli.pl

www.lublin-transport.pl

+48 886 444 111

gg: 15574522

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Uruchomiliśmy niedawno transport osób, także odpowiadając na wcześniej padające pytania odpowiadam, iż w tym momencie istnieje możliwość wyjazdu razem z nami do UK w celu samodzielnego zweryfikowania stanu i ewentualnego zakupu moto :)

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Wyszukiwarka użyta ale rezultaty szukania mizerne (dużo wywmienionych na forum firm/osób już nie działa) . Więc zakładam nowy temat. Znalazłem na allegro coś takiego:

http://allegro.pl/transport-motorow-motocykli-z-angli-anglii-anglik-i1742997086.html

Nie wiem czy można im zaufać? Znacie jakieś inne solidne działające firmy, które przyciągną motocykl z UK za mniej niż 800 zł? Potrzebuję konkretnie transport door to door z Worcester do Białej Podlaskiej.

z góry dzięki!

Edytowane przez kubagsx

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

czy mozecie polecic jakas sprawdzona firme, ktora wysle motocykl z Londynu do Polski, okolice Poznania?

 

Znalazlem firme Euro trans uk ltd, ktora chce sie tego podjac za 120f.

ogloszenie: http://www.naszlondy...961,1238,1.html

jedyna opinia jaka o nich znalazlem to ta:

http://forum.gazeta....D_oszukuje.html

 

Kolejna firma to:

lublin-transport.pl

koszt 750zl, co brzmi sensownie. Widzialem, ze przewijali sie na forum i raczej nikt nie narzekal.

 

Jakies propozycje?

Edytowane przez Saturnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Lublin-transport OSTRZEGAM!!!

 

No i stało się. Sorzystałem z ich usług wysyłając w lutym CBR z wysp. Przed wyborem firmy przejrzałem fora motocyklowe w poszukiwaniu kogoś sprawdzonego. Znalazłem kilka pozytywnych opinii nt. firmy Transport-Lublin.pl, wszystko wyglądało ok, więc się na nich zdecydowałem. Cena trochę wyższa niż u konkurencji ale sądziłem, że warto dopłacić 150zł i mieć spokojną głowę, że sprzęt dojedzie cały.

 

Podejrzenia budził już wygląd busa przy załadunku motocykla. Paczki po dach, obok jakiś motocykl przypięty do ściany i cały samochód zawalony gratami. Mój owinęli folią bąbelkową, streczem, przypięli do ściany 1 pasem icon_eek.gif Generalnie byłem gotów odstąpić od pomysłu wysyłki tą firmą ale miałem zbyt dużo trudności ze zorganizowałem całej wysyłki i nie miałem ubezpieczenia OC na sprzęt. Poza tym nie znalazłem, żadnej informacji, żeby uszkodzili komuś motocykl.

 

W dzień dostarczenia motocykla otrzymuję telefon, że jest mały problem, bo celnik sprawdzając paczki na samochodzie uszkodził mój motocykl!! Kręcił się po samochodzie i zamykając drzwi boczne uderzył motocykl. Cała historia przypomina bajki o smokach. Opis uszkodzeń przez pracownika firmy:

 

- złamana klamka hamulca

- złamane lusterko

- "mikropęknięcie" czaszy przy lusterku

 

Zreflektowali się, że pokryją koszty uszkodzeń. Tzn. mają taką samą CBR na samochodzie, przekręcą lusterko i klamkę. Jeżeli chodzi o czaszę, to odkręcą ją, wezmą do Lublina, pomalują i odeślą tak, że nie będzie śladu. icon_e_surprised.gif Na takie rozwiązanie się oczywiście nie zgodziłem, bo czasza była wcześniej nieuszkodzona, niemalowana i w idealnym stanie a robienie ulepa mnie nie interesuje. Zaproponowali zejście 250zł z ceny transportu. Po ok. 20min. jałowej dyskusji usłyszałem, że są tacy świetni, że sami mnie poinformowali zamiast dostarczyć motocykl i nawet bym nie zauważył! Ustaliliśmy obniżenie ceny usługi z 750zł na 250zł, żeby zakończyć całą historię.

 

Motocykl odbierał mój kolega, któremu przekazałem info, żeby zapłacić 250zł. O uszkodzeniach wiedział już telefonicznie od firmy. Spisali protokół uszkodzeń na CMR.

 

Myślałem, że dostanę zawału oglądając uszkodzenia. Czasza jest pęknięta przez całą długość przy lusterku. Wyłamany jest też jej kawałek, którego brakuje. Oznacza to tylko, że sklejenie czy spawanie nie wchodzi w rachubę. Połamane są też oba kierunkowskazy. Do tego wszystko wskazuje, że dostał też stelaż, bo linki uderzają o niego, zanim kierownica oprze się o ogranicznik:

http://imageshack.us/photo/my-images/541/dscn1263m.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/23/dscn1258zp.jpg/

http://img593.imageshack.us/img593/3113/dscn1264u.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/543/dscn1265o.jpg/

 

Nie wiem czy przewrócili motocykl, czy spadła na niego ciężka paczka z całego stosu na samochodzie. Wysłałem maila przewoźnikowi z 3 propozycjami.

1. Dostarczenia czaszy w tym samym malowaniu, nienaprawianej, nieuszkodzonej + stelażu a ja zwracam uszkodzone części i 500zł.

2. Zapłaty za części w Hondzie pomniejszone o 500zł, a ja zwracam uszkodzone części.

3. Dogadania się na dodatkową kwotę, bo używanej czaszy nigdzie nie ma.

 

Koszt nowej czaszy w Anglii to ok.500GBP, w Polsce 4830zł nie_wiem2.gif

Utrata wartości motocykla w tym stanie to minimum 1000zł-1500zł, nie mówiąc już o trudnościach ze sprzedażą.

 

Dostałem odpowiedź od ich adwokata, że naprawa czaszy to 250zł a stelażu 10zł icon_eek.gificon_eek.gif Z ich strony sprawa jest zakończona a szkoda naprawiona.

Żeby było śmieszniej, to firma miała OCP - ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika, którego nie chce udostępnić, więc kosztowałoby ich to tylko utratę zniżki.

 

Pozostawiam każdemu do własnej oceny czy chce korzystać kiedyś z usług takiej firmy. W razie zarzutu nieuczciwej konkurencji czy podobnych historii, udostępnię całą dokumentację na życzenie. Motocykla szukałem od października, żeby kupić bezwypadkowy z udokumentowanym przebiegiem i serwisem

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 lata później...

Do przewozu towarów nie tylko transport Anglia i motocykle, ale również z innych krajów gdzie systematycznie jeżdżą nasze samochody - Austria, Węgry, Słowacja oraz Ukraina polecamy skorzystanie z naszej firmy.

 

Często szukamy transp[ortu takich rzeczy jak motoryckle aby doładować samochody ciężarowe, jest to tańsza opcja dla klienta lub jeżeli nie ma wolnych przestrzeni posiadamy we flocie także busy towarowe, ciężarówki a także ciężarówki z windą.

 

Polecamy się dla transportu motocykli i innych towarów: F.T.U.H MaxTrans, ul. Wolności 75, 39-300 Mielec. Telefon +48 17 583 02 79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...