Skocz do zawartości

Przejażdżka południową stroną


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się chce to można :biggrin:

Luca już odpada bo mu Majkel naraił swojego draga :crossy:

 

A chcesz w ucho ???

A Majkel to co ???

Chyba na chinczyka :icon_mrgreen:

Jak dersu nie sprzeda teraz Wildka, to sie kurna tak zapne ze, ze, ze ............... go kupie :clap: :buttrock:

 

Prawdę rzecz biorąc liczę na wspólne śmiganie po Uk.(jak już zmienię lub sprowadzę sprzęta)Póki co zaliczam jeszcze Bieszczadzkie trakty ale tylko do 14.09. :buttrock:

 

No ja tez, bo bede mial najblizszego ziomala do smigania :buttrock: :crossy:

A co to znaczy ze " jak juz sprowadze sprzeta " ??? :icon_biggrin:

Jakiego ??? Wildka ??? :eek: :eek: :eek:

Chyba dla mnie :icon_mrgreen: :buttrock:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chcesz w ucho ???

A Majkel to co ???

Chyba na chinczyka :lalag:

Jak dersu nie sprzeda teraz Wildka, to sie kurna tak zapne ze, ze, ze ............... go kupie :clap: :buttrock:

WOW!!! Majkel pełen szacun!!! :) :) :(

Jesteś PIERWSZY Polak, który mieszkając w UKeju moto w Polsce kupuje i sprowadza do UK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by tak wyprostować niektóre zjazdy to kto wie? :icon_razz: Tak na poważnie to zrobić dziennie w Bieszczadach ponad 200 km może to żaden wyczyn,ale z przystankami na fotkę, fajkę ,żarełko,to dzień z taką kompaniją robi się baaardzo krótki :clap:

No nam z shippem wyszło tego dnia odrobinę więcej bo około 320km, ale to nie dlatego, że chińskie liczniki pokazują inaczej a poprostu trochę więcej pojeździliśmy po górach :crossy: :crossy:

 

 

Ale chyba na ta wyprawe to juz nowym sprzetem pojedziesz co ??? :wink: :buttrock:

Ja planuje w czerwcu Draga przywiezc, zostawic go dla Ciebie ................ i jak dobrze pojdzie nabyc sprzeta od Pana d. :buttrock: :clap:

No po wakacjach moje konto niestety zadołowało ale teraz już zaciskam pasa :evil:

Mam nadzieje, że uda się i będzie drag, ale jak shipp pojedzie chińczykiem to dla kompaniji drag poczeka w garażu a pojadę Jinlunem (wiem nie jestem całkiem normalny, ale kto z nas jest :wink: ).

 

 

WOW!!! Majkel pełen szacun!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Jesteś PIERWSZY Polak, który mieszkając w UKeju moto w Polsce kupuje i sprowadza do UK :crossy:

Również :notworthy:

 

ale ja mam tylko jednego Wilda :biggrin:jak zaspokoję wszystkich chętnych na niego :icon_razz:

Tak swoją drogą to serce Cię nie zaboli jak go oddasz w inne ręce?

Ja bym w życiu nie sprzedał tego moto nikomu.

 

 

zaliczam jeszcze Bieszczadzkie trakty ale tylko do 14.09. :buttrock:

Ty to masz fajnie, tyle czasu na śmiganie :crossy:

Pokusiłem się o Słowacką stronę Bieszczad i też pięknie, bardziej dziko, drogi dobre, mały ruch ale najlepsze winkle to jednak po naszej stronie :buttrock:

W jednym miejscu tylko, tam koło sztucznego zalewu był niezły slalomik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy ze " jak juz sprowadze sprzeta " ??? :clap:

Jak nie sprzedam Wilda a załatwię konkretny garaż w UK to sprowadzę go do siebie. :notworthy:

 

WOW!!! Majkel pełen szacun!!! :wink: :crossy: :notworthy:

Jesteś PIERWSZY Polak, który mieszkając w UKeju moto w Polsce kupuje i sprowadza do UK :wink:

Bo Polskie lepsze :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokusiłem się o Słowacką stronę Bieszczad i też pięknie, bardziej dziko, drogi dobre, mały ruch ale najlepsze winkle to jednak po naszej stronie :wink:

W jednym miejscu tylko, tam koło sztucznego zalewu był niezły slalomik.

Może nie tyle dziko ale pusto :wink: Na Słowacji jest mniej aut , wiec i jazda spokojniejsza.Sporo prostych ,odwrotnie jak po Polskiej stronie Bieszczad.Jedyne co może spier...ć przyjemność z jazdy to krowie placki i dzikie patrole Słowackiej policji :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie sprzedam Wilda a załatwię konkretny garaż w UK to sprowadzę go do siebie. :biggrin:

Bo Polskie lepsze :buttrock:

 

No i tak po malu pryska czar o motocyklu z bajki :banghead:

I juz Ci mowilem jak bedziesz mial problemy z garazem to ja mam calkiem spory, ogrzewany, suchy i miodzio :icon_mrgreen:

 

WOW!!! Majkel pełen szacun!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Jesteś PIERWSZY Polak, który mieszkając w UKeju moto w Polsce kupuje i sprowadza do UK :icon_mrgreen:

 

Ty sam najlepiej wiesz co to za sprzet, wiec chyba lepiej takie cudo z pewnego zrodla kupic i sprowadzic do Anglii :crossy: :buttrock:

Poza tym, Wildkow to malo, przewazaja Harleye :lalag:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ???? :eek:

A o ssssssoooooooooo choziiiiiiiiiii ??? :icon_eek: :icon_question:

Przeciez my juz sie umawiamy na przyszly rok i obgadujemy co i jak :) :)

Jeśli ten temat nie umrze śmiercią naturalną, to naturalnie przechodzimy do planowania roku następnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze nie umrze, najwyrzej trzeba bedzie go odkopywac. ;)

W koncu zalozyles go do konkretnego celu ktory zostal juz zrealizowany :) :icon_razz:

Teraz tylko prowadzimy luzne dyskusje dookola wyjazdu w Bieszczady, zarowno tego bylego jak i przyszlorocznego :crossy: :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zesz kurna ................. :eek:

Tyle zwiedzania ???

Kurde, nie wiem jak to zrobic .......... :biggrin:

Polaczyc uroczystosc Belgu + ostre :clap: a potem jeszcze wyjazd w Polske :buttrock:

Jest taka opcja aby termin przesunac na czerwiec ??? :biggrin: :)

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...