Skocz do zawartości

!!! WYŻŁY DLA MOTONITÓW !!!


Maryś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ACHTUNG ACHTUNG!

 

Druga edycja otwartego zlotu motocyklowego na torze łyżwiarskim Stegny:

 

data - niedziela - 07.01.07

godzina - 18:00

miejsce - tor łyżwiarski STEGNY

cena - wjazd 8pln, wypożyczenie łyszeff 5pln/h, szatnia 1pln

 

Chętni mogą przyodziać stroje motocyklowe (bardzo wskazane dla początkujących, zbyt często testujących twardość i chłód lodu na torze).

 

Czyli tak jak ostatnim razem (ci co byli to wiedzą) pokażmy co umio ludzie po zejściu z 2oo na 2płozy!!!

Zainteresowani zgłaszać się proszę.

Do zobaczenia!!!

 

ps. w razie oberwania chmury impreza zostanie prawdopodobnie przerzucona pod dach, ale o tym potem. Do niedzieli jeszcze parę dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, nie wiedziałem, że kotś podziela również i tą moją pasję.

Chętnie się wybiorę. Z tego co się ostatnio dowiedziałem (dawno na stegnach nie byłem ale sprawdzę dokładniej) to na 18 jest fatalny lód ponieważ rolba zbiera tylko śnieg powstały podczas użytkowania lodu.

Zadzwonię dzisiaj do kierownika ośrodka i się jeszcze dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heya,

jesteśmy jak najbardziej za TORWAREM, szczegóły:

Ślizgawka czynna jest w: ..... Niedziele 18.00 do 19.30,

BILETY:

Normalny: 10 PLN

Ulgowy: 7 PLN

WYPOŻYCZENIE ŁYŻEW:

6 PLN

 

Niech kieorwniczka projektu się wypowie :buttrock:

 

Bandziory :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych treningiem uślizgów dolnych części ciała w dniu dzisiejszym proszę o uwagę!

Ze względu na widoczne warunki pogodowe, impreza zostaje przeniesiona na TORWAR!!! Na Stegnach obecnie mają tylko basen, więc chętni odmiennych wrażeń powinni zaopatrzyć się w kostium, tudzież kąpielówki, a nie łyżwy. :clap:

 

Ceny, jak wyżej. Miętczaki i leszcze także mogą przybyć i w postaci "opiekuna", za 1 zł podziwiać nasze wyczyny na lodzie.

Do zobaczenia, więc dzisiaj o 18:00 na Łazienkowskiej 6a, na torwarze.

:D

Maryś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i pośmigane :bigrazz: ...dzięki za towarzystwo i pomysł wyżłowania (całkiem nieźle robi na kaca ;) ) :bigrazz:

 

...a teraz uwaga, uwaga... zdjęcie Kamandira Kulika... sekundę przed bliższym zapoznaniem się ze strukturą tafli lodowiska :wink:

http://img442.imageshack.us/img442/8755/zdj281cie39xf8.jpg

 

pozdr i czekam na next time,

w

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i pośmigane :) ...dzięki za towarzystwo i pomysł wyżłowania (całkiem nieźle robi na kaca :) ) :)

 

...a teraz uwaga, uwaga... zdjęcie Kamandira Kulika... sekundę przed bliższym zapoznaniem się ze strukturą tafli lodowiska :)

http://img442.imageshack.us/img442/8755/zdj281cie39xf8.jpg

 

pozdr i czekam na next time,

w

eee noo ja bylam i nikogo nie poznalam :)

ale duzo ludzi bylo- tym sobie tlumacze ;)

moze nastepnym razem :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne zdjęcie! :bigrazz: Twarz ukazuje grozę sytuacji.

I ja dziękuję za wspólne śmiganie. Dla jasności przypominam, iż tematem dzisiejszego spotkania było ćwiczenie jazdy w korkach między samochodami, bez korzystania z kierunkowskazów.

Sama jazda rzeczywiście, na kaca robi świetnie. Widać to było po wycieńczonej twarzy Wojtasika :) ...który otrzymuje wyróżnienie za wytrzymałość. Tytuł pierwszego amanta krótkowidza oraz debitanta stuntera otrzymuje Kamandir Kulik. Romanowy otrzymują tytuł specjalistów zarządzania czasem i specjalne podziękowania za miłe spotkanie "po latach". Bandziory wspólnie uzyskują wyróżnienie w konkursie wiedzy o maszynie gładzącej lód, natomiast Student za wielokrotne wykonanie potrójnych aksli z partnerką na rękach otrzymuje tytuł wyżłiarza sezonu 2007.

 

A gdzie byli ci co mieli być a nie przybyli??? Albo byli i się nie ujawnili...? Paweł? MadMax997? Mary Lou?

Next time oczywiście nastąpi, a info wkrótce.

 

Ogłaszam, że przy następnym wyżłowaniu każdy uczestnik imprezy pojawia się obowiązkowo w motocyklowej kamizelce odblaskowej, najlepiej z nikiem, albo nawet takiej z supiermarketu. Będzie się łatwiej znależć w tym tabunie...

Jak ktoś ma inne uwagi to proszę się zgłaszać.

Baj

 

eee noo ja bylam i nikogo nie poznalam :buttrock:

ale duzo ludzi bylo- tym sobie tlumacze :)

moze nastepnym razem :notworthy:

 

Pozdrawiam

...a właśnie, bo nie ustaliliśmy znaku rozpoznawczego! Przy następnej edycji przywdziewaj, Mary Lou, kamizelę i Cię znajdziemy. Alibo ty nas.

Pozdr

Edytowane przez Maryś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda spóźnieni, ale byliśmy. Ostatnio jeździłem w podstawówce, i otarłem się o wstrząśnienie mózgu, ale dziś nie fiknąłem :). Ogólnie czuję się niepewnie na lodzie, ale z czasem będzie lepiej :clap:.

Edytowane przez wieczny student
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie przedstawia skupienie przed podejściem do zatrzymania. Dwie sekundy później, byłoby fajniejsze...

Dziękuję wszystkim za przemiłe towarzystwo :icon_mrgreen:

Do następnej ślizgawki.

Buziaki.

 

Debiutant stunter :biggrin: wcale nie krótkowidz, bo to taka postawa do jazdy była...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...