Skocz do zawartości

MOTO BIKE SHOW POLAND


romans
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

plusem tej imprezy jest niewatpliwie to , ze masz wszystkie sprzety dostepne na rynku w jednym miejscu + kupa ciuchow , ktore mozna sobie przymierzyc przed zakupami na allegro :)

 

 

Dokładnie! Ja też potraktuję tą imprezkę m.in. jako przymierzalnię :P

Pozdrawiam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też będę :icon_question:

 

Może kupię jakieś fajne porteczki... :icon_twisted:

 

Ps. pomysł o wspólnym spotkaniu się brzmi bardzo ciekawie - jakaś wspólne piwko dla niekierujących lub kawcia dla kierujących - co WY na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też będę :icon_question:

Może kupię jakieś fajne porteczki... :icon_twisted:

Ps. pomysł o wspólnym spotkaniu się brzmi bardzo ciekawie - jakaś wspólne piwko dla niekierujących lub kawcia dla kierujących - co WY na to?

 

Jestem za a nawet przeciw... kilka dni przed Targami umowimy

sie konkretnie. Poza tym trzeba isc na te targi bo nastepne

(Motocykl Expo) koliduja terminowo ze Zlotem w Toruniu (23-25.03).

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co z tym kawkospotkaniem? podajcie jakies konkrety zebym wiedziala na ktora godzine makijaz zrobic i fryz wyczesac :icon_biggrin:

 

Damy rade... obgadamy sprawe na kilka dni przed Targami...

Teraz cos uzgodnimy to i tak sie ludziom pozmienia...

 

Ale jezeli moge cos zasugerowac... to umowmy sie np. w sobote o 10:00 pod hala.

Poogladamy sprzety itp i potem gdzies razem na jedzonkko, kawki, pifka, wodeczki i co tam kto moze.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak co roku zawitam:)

Tyle że z kobietą, a więc nici z fotek z modelkami...pozostaje przeglądanie fot z tamtych lat:D

http://www.wrzuta.pl/obraz/nzQmAc426r/102_1673

A tak na serio to sie zerknie się co tam ciekawego. Mam nadzieje, tak jak ktoś pisał poprzednio że wystawcy odpuszczą z rygorem dosiadania sprzetów. Z drugiej strony się im nie dziwie, jak widziałem rok 2 lata temu pewnych osobników wczutych do tego stopnia ze porafili kłaść sprzęty;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak co roku zawitam:)

Tyle że z kobietą, a więc nici z fotek z modelkami...pozostaje przeglądanie fot z tamtych lat:D

 

Nie wiem czemu ale Twoj link mi nie dziala. W kwestii fotek z modelkami to da sie zalatwic...

kobiete Twoja sie zajmie a Ty znikniesz na chwile... Moja pewnie bedzie pracowala na tych

targach jako hostessa to moze cos da sie zakrecic :notworthy:

W zeszlym roku na oczach mojej kobitki zrobilem 30-minutowa sesje zdjeciowa innej hostessy :biggrin:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...