Skocz do zawartości

MOTO BIKE SHOW POLAND


romans
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a jak z cenami na akcesoria? (zwlaszcza buty mnie interesują)

 

Butów było tyle co kot napłakał. Mnie np. interesowały kurtki Modeki, ale odpuściłem sobie: ceny katalogowe, zupełny brak możliwości by spokojnie coś przymierzyć. Stoiska były w holu łączącym wejście z halą wystawową, więc napływające tłumy non stop. Znacznie lepiej prezentowali się (Modeka) na Mototargu - własny namiot, wszystko dobrze wyexponowane, luz, przestrzeń, a tu miało być po Europejsku, ech......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BByłem , widziałem . nic szczegolnego . No może poza benelli hihi .

niemniej zakupilem nową kurteczkę i kalesonki od modeki . ale to juz był i tak od dawna zaplanowany zakup

 

chyba ja ci sprzdalem kurteczke nawet :) kurna ja dopiero wszedlem do domu po targach, w tym roku byly beznadziejne laski na motorach, zenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na MBS drugi raz po paru latach i uważam, że oprócz tego, iż doszła druga hala to nic się nie zmieniło.

DO BANI!!!

- organizator wie, że przybędzie dużo ludzi a uruchamia trzy kasy (40 min. stania w kolejce na mrozie) - tak się nie robi na porządnych targach.

- wśród wystawców głównie azja (choć to nie jest zarzut), która napchał badziewia że przechodzić między okazami trudno (to już zarzut)

- dziwi mnie brak Triumpha

- odniosłem wrażenie, że większość (nie wszystkie) firmy akcesoryjne wystawiły do sprzedaży tylko pozostałości po sezonie 2006, żeby się ich pozbyć i zdjąć z półek bo brak miejsca na nowości.

- na wysokości zadania stanęły moim zdaniem dwie-trzy marki.

- takie targi powinny być robione w czterech takich halach a nie dwóch, bo przy poczciwej prezentacji wszystkich modeli jedną halę mogłyby zająć dwie marki, np. Yamaha i Suzuki.

WG MNIE STRACIŁEM CZAS I PIENIĄDZE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triumph już drugi rok olewa MBS, może w przyszłym pojechać na moto expo? Albo wcześniej do Berlina.

 

Etita, zdjcia wrzucę jak przebiorę na forum to raczej ogólne bo pewnie nie wielu jest podziwiaczy fragmentów silnika czy zawieszenia. I pewnie prześlę do domu (gdzieś adresy mam) bo wiesz , że ja to składam w formie prezentacji. Ale kilka do wglądu będzie w galerii.

 

Z kolejką to było dziwnie bo ta wielka była do pierwszego okienka a następne okienka były z 10 ludkami, zgadzam się brak organizacji, hostessy były przerzucane ze stoiska do stoiska. A przy Benellim to jakieś takie nie douczone tanecznie. :)

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z synem, poskakał prawie po wszystkich Maszynkach, nawet wywrócił jeden skuter ale na szczęście z Rebelem złapaliśmy w pore, obejrzał tańczące laski na stoisku POLANDPOSITION i ogólnie mu sie podobało :)

 

Na mnie największe wrażenie zrobił nowy Bandzior (ale dlatego że zamówiłem takiego) i Benelli TCR 1130 (czy jakoś tak) z jakimiś kosmicznymi wiatraczkami z tyłu (podobno część systemu chłodzenia) ;)

 

Kilku znajomych sie spotkało i było bardzo sympatycznie :biggrin:

 

Ale ogólnie powinni pomyśleć nad większą powierzchnią bo ludzi dużo i ścisk straszny :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Zzr 1400 - zadziwiła mnie lekkosc tego sprzeta. Duka 1098 - naprawde piekny sprzet. No i oczywiscie hostessy na stoiskach suzuki i yuki moto :buttrock:.

Faktycznie ZZR mnie zadziwiła bo wygląda jak wielka krowa a w sumie leciutka ;) Duca piękna :clap: Kawy ZX6 a zwłaszcza ZX10 jakieś takie niewygodne się wydawały bo siedząc cały ciężar ciała opierał się na rękach za to Gixer 750 leżał jak ulał :biggrin: Hostessy też się na pare fotek załapały z Suzuki,Yuki moto.....i Shoei :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ja byłem w niedzielę, to wyobrażam sobie co się musiało dziać w sobotę...... ogólnie to zgodzę się z przedmówcami: dla mnie żadna rewela. może dlatego, że mam obraz wystaw niemieckich? ale faktycznie, nie dało się nic naprawdę obejżeć, bo ścisk, tłok, bydło na motocyklach. sory, ale inaczej tego nazwać się nie da.... może dlatego nie ma tak wielu wystawców? kto chciałby niszczyć swoje motocykle....

za rok pewnie nie pojadę. zobaczymy co będzie na motoexpo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...