Skocz do zawartości

MOTO BIKE SHOW POLAND


romans
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

1. Spotkanie o godz. 10.00 przed glowna hala wystawowa Torwaru.

Czekam (-y) do 20 min (bedzie zimno). Kto sie nie pojawi niech szuka mnie (nas) w srodku.

 

 

Chetnie do Was dolacze :bigrazz: tylko jak na mnie to bardzo wczesna godzina :bigrazz:

Mam nadzieje, ze sie znajdziemy :bigrazz:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo też tu

 

http://www.cardinall.com.pl/cardinall/index.php

 

Hale Torwar prz trasie łazienkowskiej :bigrazz:

 

otwarte

piątek 13:00-18:00

sobota i niedziela 10:00-18:00

 

bilety już pisałam wcześniej po 20 i 10 zł

 

 

Łazienkowska 6a < ta ulica ? ja Warszawy nie znam i będę z giepeesem jechał :bigrazz: nie chce w jakiś slamsach wylądować :bigrazz:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienkowska 6a < ta ulica ? ja Warszawy nie znam i będę z giepeesem jechał :D nie chce w jakiś slamsach wylądować :)

tak to ta ulica :P trudno jest nie zauwazyc Torwarow- jeden jest bialy duzy,drugi mniejszy niebieski.

Jakby co kieruj sie na stadion Legii- ten obiekt wiekszosc Warszawiakow zna :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie... my tam nie bedziemy 15 min czy 1 godzinki...

Szykuje sie pare godzin lazenia itp... Kto chce i moze ten spotyka sie o 10.00.

Kto moze pozniej dolaczy pozniej... po to sa komorki aby sie w srodku spotkac

lub umowic po Targach na pifko, prawda?

 

Poniewaz forum szwankuje i co chwila sie zawiesza to podaje tutaj swoj nr kom

691 322 399... kto zechce sie spotkac niech przedzwoni albo pusci sms (z nickiem z forum).

 

Przypominam o 10.00 przed wejsciem do glownej hali Torwar.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zobaczyłem i... wróciłem. Ogólnie bez rewelacji. Najpierw wielka pompa w mediach a po wejściu na halę jak zwykle, czyli miernie (z tą różnicą, że tym razem miernotą wiało z dwóch hal). Idę do stoisk z akcesoriami a tam nic nowego, znane gęby i asortyment z motobazli na Służewcu! Targi made in Poland :icon_mrgreen:

Może następnym razem... Może już na MOTOCYKL EXPO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to 10 to również za wczesna pora, więc ja też sobie pozwolę do ciebie Belgu zadzwonić będąc już w środku.

Widziałem krótką relację z targów i faktycznie nic ciekawego ale nic trzeba iść zadługo czekałem. Pozdrawiam i do zobaczenia w środku

Edytowane przez joniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zobaczyłem i... wróciłem. Ogólnie bez rewelacji. Najpierw wielka pompa w mediach a po wejściu na halę jak zwykle, czyli miernie (z tą różnicą, że tym razem miernotą wiało z dwóch hal). Idę do stoisk z akcesoriami a tam nic nowego, znane gęby i asortyment z motobazli na Służewcu! Targi made in Poland :crossy:

Może następnym razem... Może już na MOTOCYKL EXPO...

 

 

 

to chyba dobrze bo mnie nie będzie, ojciec zabiera moje auto więc nici z wycieczki :icon_mrgreen:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko i prośbę zarazem. Może udałoby się z kimś, jadącym od strony Żoliborza, zabrać na MBS ? Mieszkam przy stawki niedaleko ronda babki albo intraco. Byłbym zobowiązany i obiecuję pifko :icon_mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie Nowy... my wpadamy w sobote :banghead:

 

No wiem że w sobote miałem coś zaplanoiwane na sobote ale nie wyszło..

 

także Pały będe w SOBOTE jednak...

Balga i Igora ......bede was szukał przed wejsciem. albo w środku bo qr,,a zimno chyba jest? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...