Skocz do zawartości

pomiar temperatury silnika


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kuknij tu: http://www.seven-fifty.prv.pl/ W dziale Tuning/Dodatki jest pokazany wskaźnik temp. oleju montowany zamiast korka wlewowego.

Pozdrawiam

Identyczne widziałem na allegro po 119zł. Gościu nawet tą samą fotkę zamieścił.

Ciekawe czy ma pozwolenie? :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie powiadasz :icon_rolleyes:

A propo, skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać http://www.allegro.pl/item154988699_wskazn..._w_ofercie.html

Jest to czujnik+"wyświetlacz" temperatury wody, jednak gość pisze, że ma również takie do oleju. 65 zeta za wszystko :icon_twisted:

HE HE ciekawe zabawki popatrzcie sobie na inne przedmioty sprzedającego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienić powiadasz... ale jest pewien problem... ja nie lubię urzywek, a jeszcze jak są stare to odpada zupełnie :bigrazz:

 

Kurna co się ze ną dzieje???? miało być używek :notworthy:

 

 

Sa motocykle stare, a sa stare i dobre.

Seria Suzuki GS / GSX nalezy do tych drugich.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa motocykle stare, a sa stare i dobre.

Seria Suzuki GS / GSX nalezy do tych drugich.

 

Adam M.

 

 

Podzielam w pełni, mój ma 30 lat i poza zaniedbanym stanem wizualno higieniczno orginalnościowym nie mam sie do czego przyczepic. Lepszy stary, japonski porządny motocykl niz nowa chińszczyzna. Ciekawe czy zrobi 90 tysiecy ten jinglung :notworthy:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa motocykle stare, a sa stare i dobre.

Seria Suzuki GS / GSX nalezy do tych drugich.

 

Adam M.

No tutaj masz 100% racji :(

Do niedawna miałem SCHL z 65r. i śmigała bez problemu. Szkoda że ojciec zgupiał na starość i opylił ją, kiedy byłem za granicą. No ale żal już mi powoli mija.

O tym czy lepszy stary japoniec czy nowy chińczyk już tyle było gadki, że nie chce mi się do tego wracać.

Pożyjemy, zobaczymy, ile to da radę zrobić. Jak na razie lata bez problemów. Ja myślę, że nie ma złych sprzętów tylko użytkownicy dupy :wink:

W końcu, Egonom to jest JINLUN dokładnie jak napisałem. Może miałeś jazdy na jakimś innym chinolu? Ja nie znam wszystkich produktów tego rynku, ale wiem czym sam jeżdżę :)

Ten mój jinlun jest tak tani, że pewnie będą w garażu 2 sprzęty, bo mam smaka na draga albo intrudera ze słuszną pojemnością, ale chińczyk na dojażdy do roboty czy na grzyby niech sobie będzie.

 

A gaśnięcie motocykla zapisz lepiej na swoje konto i umiejętności a nie deszcz. Latałem w porządne ulewy i tylko laczki mi się umyły a gasły li wyłącznie papierosy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...