Skocz do zawartości

Wczoraj rozpoczelo sie skladanie Intrudera..


JareG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zapomnij że JareG prawnie nic nie robi sam tylko wszystko zleca

 

Nic a nic tylko "mecenas sztuki" no :)

 

Klasyczne siedlisko (lesna osada, kilka domow porozrzucanych przy drodze co jakis czas), rudera ma calkiem dobre cegly, przydadza sie :biggrin: 30km od granic miasta, do asfaltu kilka km, czyli jechalem 5 minut, a do 10 krajowej 10 minut jazdy. Jak sie upre, to za rok moglbym juz mieszkac..

 

Jak odpalisz w tym siedzlisku sprzeta to lesniczy Ciebie pogoni :buttrock:

 

nosz takiego chwalipiety, to na tym forum jeszcze nie bylo...zalatuje bufoniada...

 

Pfff...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic a nic tylko "mecenas sztuki" no :buttrock:

Nie znam sie na tym po prostu (ale zdobywam wiedze teoretyczna)

Jeszcze cos spiernicze, i po co mi to.. jak cos dziala, to lepiej niech sobie dziala w spokoju :)

 

Jak odpalisz w tym siedzlisku sprzeta to lesniczy Ciebie pogoni :biggrin:

Tez nie lubie halasu :bigrazz:

Ostatnio mnie lesniczy pogonil, ale za puszczanie luzem po lesie malamuta.. zawsze mi sie wydawalo, ze wlasnie w lesie mozna, a tu zonk :bigrazz:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegos tu nie rozumie ...jesli sie nie znasz ..nie lubisz, a masz kase to po co sie w to bawisz???Dla forum?

Pozdrawiam.. :notworthy:

 

Rzeczywiscie nie zrozumiales... DareG nie zna sie na mechanice motocyklowej a remontuje motor

zlecajac robocizne fachowcom. Jednakze ma dobrze uksztaltowana wizje tego co chce w tym

motocyklu zrobic. I ma szczescie bo go na to stac. A mogl kupic nowszy model...

Ale dzieki niemu zostanie przedluzone zycie innemu sprzecikowi o nastepne 15 lat.

A przy tym DareG bedzie mial satysfakcje z odrestaurowanej maszyny :banghead:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie nie zrozumiales... DareG nie zna sie na mechanice motocyklowej a remontuje motor

zlecajac robocizne fachowcom. Jednakze ma dobrze uksztaltowana wizje tego co chce w tym

motocyklu zrobic. I ma szczescie bo go na to stac. A mogl kupic nowszy model...

Ale dzieki niemu zostanie przedluzone zycie innemu sprzecikowi o nastepne 15 lat.

A przy tym DareG bedzie mial satysfakcje z odrestaurowanej maszyny :icon_mrgreen:

JareG, od Jarka :biggrin:

Kupilem ten rocznik swiadomie, i byl to poza kolorem drugi z czynnikow majacy wplyw na zakup. Chcialem konkretnie 1988, bo mam juz 3 MB z tego rocznika, i jestem zadowolony :D

A robie go, bo musze - skoro juz go kupilem, to trzeba go doprowadzic do stanu uzywalnosci :)

Nie napisalem tez, ze nie lubie sie babrac - nie mialem do tej pory mozliwosci polubienia, co sie moze zmienic.

Natomiast lubie jezdzic, i to bardzo.

A tak a propos, to reaktor jest juz w ramie, wszystko co sie z nim laczy tez, teraz szukam cholernych lozysk do wahacza bo sa tylko albo 28/22. albo 29/21 a ja potrzebuje 29/22. Szukam tez prostej sztycy, moja jest lekko 'nieprosta' :biggrin: (co minimalnie czuc bylo podczas jazdy, ale dopiero po wyjeciu sie wydalo)

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztycę dorób na tokarce.

Mozna tak..? Bo juz 3 proby podjalem, i wszystkie byly krzywe.. :D

 

Kupowanie motocykla ze względu na kolor a potem rozbieranie go do ostatniej śrubki i malowanie jest ciut nielogiczne ... :buttrock:

Jest. Bo jak kupowalem, to nie patrzylem na stan - wydawal mi sie piekny taki jaki byl, nie planowalem zadnej wiekszej roboty :D

A maluje go na kolor w gruncie rzeczy zblizony do tego, jaki mi sie tak spodobal..

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest. Bo jak kupowalem, to nie patrzylem na stan - wydawal mi sie piekny taki jaki byl, nie planowalem zadnej wiekszej roboty :D

A maluje go na kolor w gruncie rzeczy zblizony do tego, jaki mi sie tak spodobal..

Za to ten ktoś co sprzedał Ci motocykl, bardzo się ucieszył :buttrock:

Edytowane przez bodman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no!!!!!! :icon_twisted: Cacko zaczyna byc składane. :wink: Czekam z niecierpliwościa na kolejne bliskie spotkania z montowanym Intruzem. Mam pytanie : czy równiez chromowałes jakieś elementy do sprzeta czy nie ? Jesli tak to napisz co i za ile. pozdrawiam puchal. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie : czy równiez chromowałes jakieś elementy do sprzeta czy nie ? Jesli tak to napisz co i za ile.

Nic nie chromowalem, bo nic nie zastapi oryginalnych chromow. Szukalem wiec uzywanych w bdb stanie :icon_twisted:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie chromowalem, bo nic nie zastapi oryginalnych chromow. Szukalem wiec uzywanych w bdb stanie :biggrin:

 

Jesteś w błedzie. Jakość wykonania japońskich chopperów jest dosyć niska. Chrom jest kiepskiej jakości (własciciele VSów wiedzą coś o tym). Powierzchnie pod chrom (fabryczny) są słabo przygotowane, pod lakier zresztą też. Idę o zakład, ze jak skończysz swojego VSa to bedzie ładniejszy od nówki z salonu (na której widać pod lakierem ślady szlifowania, itp kwiatki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w błedzie. Jakość wykonania japońskich chopperów jest dosyć niska. Chrom jest kiepskiej jakości (własciciele VSów wiedzą coś o tym).

Hmm.. to moze dlatego takie dziwne ubytki w jeszcze dziwniejszych miejscach (np. na mocowaniu/palaku do blotnika tylnego, od strony blotnika :icon_razz:)

Opieralem sie na doswiadczeniu z MB z tymi chromami..

 

Powierzchnie pod chrom (fabryczny) są słabo przygotowane, pod lakier zresztą też. Idę o zakład, ze jak skończysz swojego VSa to bedzie ładniejszy od nówki z salonu (na której widać pod lakierem ślady szlifowania, itp kwiatki).

No rama wyglada pieknie, malowanie proszkowe z podkladem daje rade. Az sie zastanawialem, czy blacharki tez proszkowo nie pomalowac :biggrin: (minimalnie ciemniejszy niebieski)

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...