Skocz do zawartości

Rg 80 - Kupować czy nie?


WLD_Wlodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Zastanawiam się nad kupnem tego sprzętu:

http://www.allegro.pl/item152795426_suzuki_rg_gamma.html

Co najważniejsze ma przegląd na motorower, i jest w miare tani.

Kupować czy nie? Co jeszcze powiecie o Suzie RG?

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rg to dobre sprzety,bardzo wytrzymale i raczej malo sie psuja.W tej klasie polecal bym Ci ten motocykl,troche nad nim popracujesz a bedzie niezle smigal :wink: Polecam Ci go,jak masz uzbierana kaske to nie zastanawiaj sie tylko jedz go dokladnie obejrz co i jak,czy nie jest po jakims wypadku,podpisuj umowe i ciesz sie z jazdy :biggrin: Napisz na 4um czy go kupiles :wink: Postaraj sie a moze cos wytargujesz z kolesiem,zawsze cos zaoszczedzisz na bene :bigrazz: To zycze udanego zakupu :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pekniecia na owiewce to nie za ciekawe, pytanie w wyniku czego powstaly.... Wgniotki na baku nie widac na foto.... Ogólnie trzeba by jechac obejżeć... a jak chcesz sie wiecej o suzie dowiedziec, to na forum było juz tego masa, wystarczy poszukać! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Bardzo zadbany nie wyglada ale na zniszczonego tez nie, trzeba by sie przejechac zobaczyc jak siilnik pracuje itp, ogolnie motor w miare!!

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy misie wydaje ale jush troche na allegro sti ta suzuka..... nie wiem dokładnie....ale wygląda że można by sie z gościem dogadać i jeszcze sporo na niej przejeździć- 16 tys mk ( o ile licznik nie kręcony) to niewiele jak na to moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi!! Swojej kasy mam uzbierane 300zł+100zł(w tygodniu

zarobie)+600zł ze sprzedaży stelli, więc myśle że stary mi reszte dołoży :P

Jak by go tu przekonać??

Powiesz mu, że to bezawaryjny sprzęt, w porównaniu z demoludami - to powinno wystarczy :-). Ja kasy od rodziców nie musiałem wyciągać, ale żeby wyrazili zgodę na zakup NS-1, musiałem użyć takiego argumetu - i faktycznie się sprawdza. Co więcej, okazało się to prawdą. Jeśli RG w rzeczywistości będzie dobrze wygladać, to i nie powinno sprawiać dużych problemów.

 

P.S. Stellę sprzedałeś za 600 zł? Gdzie taką okazję znalazłeś? :-) Sprzedam temu człowiekowi swoją Hondziawę! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za te Rg wcale nie jest okazyjna, pojazd jest powypadkowy (porysowane i amatorsko naprawione owieki, wygięta dźwignia zmiany biegów, wymieniona klamka sprzęgła, ogólne zarysowania), za wszystkie uszkodzenia, wady żądaj obniżenia ceny. Co do mechaniki to poproś właściciela o zdjęcie dekla od strony zapłonu i sprawdź luzy na wale, często dochodzi do zmniejszenia średnicy wału w miejscu mocowania łożysk, naprawa tego jest droga. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszy to ze ma jeszcze raczej oryginalne malowanie.moto leżało już na obu stronach :) i ktoś chyba kombinował przy przednim stelażu,bo ta czacha jest coś za bardzo ''zadarta'' w dół(może to od dzwona) silnik w rg jest bardzo żywotny jeśli się go prawidłowo użytkuje.40tyś km to wytrzyma bez remontu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci niepowie czy masz kupić czy nie to Rg. Musisz je jechac obejrzec a jesli sie neieznasz na tym to poproś kogos kto sie na tym zna o pomoc. Ogólnie rg to dobre motory sam chciałem taki kupić ale zrezygnowałem ze względu na niedostepnośc cześci do nich. Bardzo dokłądnie go obejrzyj bo ze zdjęcia to cięzko okręslic jego stan. uważam ze lepiej juz kupić takie rg troche porysowane gdy wiesz zę ma orginalne malowanie i conajwyżej miało jakąś wywrotke na parkingu niz takie co jest odpicowane na super błyszczący kolorek po dzwonie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

P.S. Stellę sprzedałeś za 600 zł? Gdzie taką okazję znalazłeś? :-) Sprzedam temu człowiekowi swoją Hondziawę! :-D

Stelle sprzedałem dzień po jak wystawiłęm ją na oto moto(telefony się urywały) heh... :icon_twisted:

 

 

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M338298

Mam jeszcze do kupna tą Honde NSR...dzwoniłem do gościa, zablokowana do 60km\h.

Ogólnie wydaje mi się ładna :icon_twisted: Nie wiem jak jest z silnikiem :biggrin:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy misie wydaje ale jush troche na allegro sti ta suzuka

 

Mi się wydaje,że niekoniecznie jak moto długo stoi na allegro etc. to zaraz musi byc podejrzane..Ja moja Rm-ke miałem wystawioną przez miesiąc.. W stanie była naprawę rzadko spotykanym(w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu) i tylko moze z 3 telefony...Cena była w normie.. Jedna osoba zdecydowała się przyjechac,a wtedy juz była zadowolona... Czasami się trafi w okres gdzie mało ludzi szuka danego moto etc.

 

Pozdr i sorry za off-a ale chciałem tylko tak skomentowac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z tym modelem ale ogólnie mogę Ci polecić rg 8O. No chyba że jesteś bardzo wysoki. Ja mam 182 i jest mi na nim nie wygodnie i ciężko mi się zmienia biegi. Ale co do samego motoru jest bardzo fajny, ma wytrzymały i nie bardzo wyżyłowany silnik przez co jest dość żywotny. Oprócz wielkości nie widze rzadnych rażących minusów w tym sprzęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z tym modelem ale ogólnie mogę Ci polecić rg 8O. No chyba że jesteś bardzo wysoki. Ja mam 182 i jest mi na nim nie wygodnie i ciężko mi się zmienia biegi. Ale co do samego motoru jest bardzo fajny, ma wytrzymały i nie bardzo wyżyłowany silnik przez co jest dość żywotny. Oprócz wielkości nie widze rzadnych rażących minusów w tym sprzęcie

No ja mam 178... :lalag:

Nie wiecie może czy RG 125 jest wyższa?? Co jeszcze polecacie w tej klasie??

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...