Skocz do zawartości

Jakie macie fury :)


karol1001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

w trasie przy 80-ciu masz załączony overdrive, obroty na poziomie 1500, przy 100km/h jakieś 1800, przy 120 około 2tys. obr. spalanie schodzi w dół radykalnie. 25 litrów chla mi, przy taplaniu się w błocie. w mieście, w zmimę, przy stale zapiętym napędzie na 4 koła, spalanie oscylowało w okolicach 20 litrów na setkę.

te dodge to ekonomiczne , moj vortec 5700cc V8 automat 4x2 zawsze pali +20l w miescie , 12 trasa jak nieprzekraczam 90km/h i mam 1000obr/min, brak szpery i wieczny pisk spod swiatel oraz ponizej 9sek do 100 2 tonowym pickupem musi kosztowac :icon_razz:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

A ja zagazowalem swojego Civica :]. Sekwencja.

Jara od 8 do 9,5l gazu. Butla w kole, zasieg do 450km. Benzyny zarla 7-8l/100km.

 

Obecnie 173kkm na szafie, z czego osobiscie nakulalem ok. 26kkm. I na razie bezawaryjnie :]. Wymienialem tylko caly wydech, bo stary kat dzwonil i mnie wk**wial :P.

 

Pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

A ja zagazowalem swojego Civica :]. Sekwencja.

Jara od 8 do 9,5l gazu. Butla w kole, zasieg do 450km. Benzyny zarla 7-8l/100km.

 

Obecnie 173kkm na szafie, z czego osobiscie nakulalem ok. 26kkm. I na razie bezawaryjnie :]. Wymienialem tylko caly wydech, bo stary kat dzwonil i mnie wk**wial :P.

 

Pzdr

 

Zazdroszczę spalania Hani - moja łypie 15 na mieście :flesje:

 

Edytowane przez Krzeszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Obecnie Renatka Trafic + Smart narzeczonej. Smarta nie polecam, chyba że masochistom :icon_biggrin: Żeby to chociaż takie twarde nie było. Kilka miesięcy po zdobyciu go chcieliśmy już zmienić. Na początku traktowany był jako fajny gadżet, więc byliśmy zadowoleni. Z czasem stał się..... autem? No właśnie, tym się nigdy nie stanie :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...