Skocz do zawartości

Jakie macie fury :)


karol1001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA szpan :biggrin: : mam golfa II 1,6 TD '91r :biggrin:

...dzieki temu mam wiecej kasy na pasję :crossy:

Ja też mam Golfa II 1,8 na gaźniku już od grudnia, ale szczerze mowiąc to zamieniłbym się z Tobą na silniki :clap: Zwłaszcza po tym jak zobaczyłem co można z takiego 1,6 TD wyciągnąć:

http://www.youtube.com/watch?v=3AHriCwrWnY...related&search=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam Fabię 1.4 MPI Elegance z 2003. Co do prędkości to nie jest może ona jakaś kosmiczna, ale 185 km/h pojedzie. Jak nie wierzysz to sprawdź. Tylko nie bierz ze sobą rodziny :icon_razz: ... Ale jak na 58 konny wózek to nie jest tak źle :lalag:

Masz nowsza i w dodatku Elegance to jest pewnie szybsza :smile: Wtedy jechałem w czwórke i załadowany, szła jak burza. Ale dzięki za rade i napewno kiedyś sam wypróbuje, tylko gdzie :) Bo jak mnie łapną to mi hulajnoga zostanie ;) Ja mam 60 koni :biggrin: Nie wolałeś lepszego silnika kosztem wyposażenia?

Pozdrowionka dla wszystkich posiadaczy Skodzinek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kiedys w koncu i ja cos bede musial napisac :)

Maine muther smiga corolla 1.3 z 95 roku, choc jest tak fajna (kojota) ze dosiadam ja ja i brat,

a father dosiada vw transportera 2.5 tdi (niebieskie i ) i tez jakos daje rade.

Ja bym chcial zaporozca albo zastawe, zrobic blachy i zawieszenie i wzucic do niej silnik od wv polo...

Z kasa dalbym rade ale kto takie zeczy jeszcze robi..

pozdruufka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renault Espace V6 zwany kartonem :biggrin:

Toyota corolla '91 combi 1.8 D z przebiegiem ponad 500 000 km i nadal bryka :P

Volkswagen transporter T2 1.6D który stoi kilka lat na podwórku i już wrasa w ziemie

i mój kaszel z '86 którego dał mi dziadek i często mi go zabiera bo jeździ na grzyby do lasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat(RudyXJ @ 19 wrzesień 2007 - 15:36)

 

Rover 620 `95 105 konny dieselek , daje rade pozdro

 

 

 

Asterka II '99 1.4 16V piekna butelkowa zielen

 

A dlaczego Kolego zacytowałeś moje bazgroły ?? :icon_razz: Na początku pomyślałem , ze dlatego , ze ten sam kolor ale później dotarło do mnie , że o kolorze nie pisałem , a tyż zieleń butelkowa, z żółtą oczojebną naklejką "motocykle są wszedzie" w lewym górnym rogu szyby... (ponoć zieleń uspokaja :icon_razz: ) Pozdro

 

Dzielo polskiej sztuki:

Polonez Caro 1.6GLI 96rok hatchback :icon_razz: :buttrock: cacuszko :biggrin:

 

Jedyny Patriota :icon_mrgreen: osobiście uważam , ze poldas+LPG jako auto do 1500-2000zł to rozsądne wyjście , czesci tanie ogólno dostępne , koszty utrzymania małe , 110km/h na trasie utrzyma i jest dość przestronny ... trzymać aż zgnije i wymienić na innego polda :icon_razz: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...