Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak Natalio masz racje V8 jest dobry do wszystkiego

 

Nie znacie sie i tyle :icon_mrgreen:, Na wodzie niema az nadto ! :icon_mrgreen: Na wodzie jest zawsze za malo, no chyba, ze ktos sie Victory buja :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Ja bym chcial Ciebie pociagac na detce tym moim starym gaznikowym V8, i poproslbym o odpowiedz po zabawie :) beret by ci spadl

Co innego taki silnik w ciezkiej lodzi, a co innego w sportowej lekkiej motorowce. One pala jak smok mimo iz paliwo tanie to jest zlop.Masz tu stare zdjecie podgladowe, lekka lajba i V8 455 7.5 l moment obrotowy wydaje mi sie ze wiekszy niz mercu Yubego

27629145_10155584377198621_1504639954778

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napewno taki samochod w Wwie to przerost formy nad trescia i musi sporo spalic, przekonalem sie o tym 40 lat temu jezdzac po miescie starym Jaguarem S Type, mimo ze ruch samochodowy byl slabym cieniem obecnego. Moje 5l GMC ciagnie calego wypelnionego zelastwem vana, ma polowe mniej mocy ale spalanie tez duzo mniejsze, chyba ze przez kilka godzin pracuje umieszczona w vanie maszyna. Wowczas rzeczywiscie dochodze do tych 25l na 100 km.

No ale placi za to klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek tez cos za nowy :icon_mrgreen:

 

:crossy:



Ja bym chcial Ciebie pociagac na detce tym moim starym gaznikowym V8, i poproslbym o odpowiedz po zabawie :) beret by ci spadl

Co innego taki silnik w ciezkiej lodzi, a co innego w sportowej lekkiej motorowce. One pala jak smok mimo iz paliwo tanie to jest zlop.Masz tu stare zdjecie podgladowe, lekka lajba i V8 455 7.5 l moment obrotowy wydaje mi sie ze wiekszy niz mercu Yubego

 

Robert,

 

bylem ciagany naprawde roznym sprzetem i jakos beret mi nie spadl, co najwyzej troche Zebra pozniej bolaly. Narciarza nie ciagnie sie na pelnym gwizdku :icon_mrgreen: ale przy ciaganiu narciarza nie chodzi o pelny gwizdek, bo od 90 km/h mozna juz nie na nartach a na samych pietach smigac. Przyznam sie bez bicia, ze tego level'u nie osiagnalem ale 60 mil ( ladowych ) na kole przezylem, na winklu bylo troche wiecej, na moje owczesne 95 kg pozwolilo mi pojsc jak plaski kamien po tafli :icon_mrgreen:

 

Na wodzei i tak wszystko zalezy od przelozenia / skoku na srubie a wiecej od formy kadluba i jego przeznaczenia.

 

Ta lajba z Twojej foty - palce lizac ale nie oszukujmy sie, jest na piekna pogode i tafle czyli bardziej jezioro niz morze. Po kadlubie szacuje ze predkosc miedzy 120 -160 km/h choc moglem troche przesadzic :icon_mrgreen:

 

Spalanie pewnie ze 100 - 150 l/h choc i moze ciut wiecej :icon_mrgreen:

 

A teraz zamknij oczy i wyobraz sobie ze masz tam traktor'owego diesel'a od Lamborgini 12 cyl o mocy 1200 KM :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komora silnikowa wyglada swietnie, jakbym dal zdjecie mojej z Subaru to byscie sie poprzewracali :)

Zreszta Subaraczek wlasnie skonczy 14 lat w lipcu tak ze tez wiek solidny juz ma, a przebieg pewnie 2x wiekszy od Merca.

Postanowilismy zreszta ( po ostatnich przygodach ) pozbierac troche na nowsze Subaru, tak ze bedzie jeszcze jakas zmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do łódek to ostatnio płynąłem taką turystyczną, na 15-20 osób, miała silniki Mercury 300 w ilości 3-ech sztuk ......... ale to zapierdalało

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Tak tak Yubasku, wiadomo Samemu taniej wychodzi

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowilismy zreszta ( po ostatnich przygodach ) pozbierac troche na nowsze Subaru, tak ze bedzie jeszcze jakas zmiana.

 

Adam,

 

daj pokoj :icon_mrgreen:

 

Prawo jazdy Ci zabiora i bezdie Problem :icon_mrgreen:

 

enjoy

 

 

https://www.google.de/search?q=offshore+with+lamborghini&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=CLHOmquZrOvAWM%253A%252CGLkVVfO7k2xsOM%252C_&usg=__53vZA_TxKZc-GvmIMYjWjpaO12k%3D&sa=X&ved=0ahUKEwiI-NvN97LZAhVF6RQKHcpPBgQQ9QEIMTAC#imgrc=_&spf=1519076146441

 

 

 

https://www.youtube.com/results?search_query=offshore+lamborghini

 

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak, po za tym nie oszczędzam go. ku*wa bokiem idzie jak po*eb.

 

Robert tak, dekle zaworowe składane były dwa razy, ori uszczelka plus silikon zalecany przez Mercedesa. Wada fabryczna, ciągle się poci z dekli.

Nie wiem Yuby kto Ci takich glupot nagadal ale zaden producent nie zaleca siliconu jako rozwiazanie problemu cieknacego dekla zaworowego. Zalecac moze to stacja serwisowa np stacja ASO Mercedesa w co tez watpie i to bardzo, ale nigdy nie producent.

Za to widzialem wiele za mocno dokreconych pokryw, tam jest uszczelka gumowa ktora wchodzi w wytloczony kanal ktory znajduje sie w pokrywie zaworowej, wszystko ma swoje miejsce, sruby dociaga sie wbrew pozorom bardzo lekko bo 8 Nm i tez w odpowiedniej kolejnosci trzeba dokrecac dekiel. Jesli zachowa sie wszystkie reguly lacznie ze sprawdzeniem starej pokrywy czy nie jest krzywa badz gdzies zle odlana, bo i takie wiedzialem, nie ma prawa nic cieknac

 

prawidlowo zlozone silniki nawet 125p nie ciekna, sa suche latami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam są ograniczniki i nie da się za mocno zgnieść uszczelki. Można co najwyżej gwinty ponadrywać.

Silikon lub pastę uszczelniającą jak kto woli stosuje się często przy montażu fabrycznym. Nic nadzwyczajnego.



Yuby po co ci ten samochód?

Za wolny za ciężki za nudny.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...